Skocz do zawartości

!!! WROCŁAW !!! - - Niskie łąki reaktywacja 02.12.2006


misiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie zapiąłeś największeeego boooooooooooka sezonu

 

Jak SeQ pokaże boczek to nie ma c.......!!! :mrgreen:

Aż dach opada!

 

Podejrzewam ,że będzie najdłuższym i najbardziej spektakularnym przez długi czas :cool: raczej nikt nie jest w stanie go przebić nie robiąc rzeczy zaprzeczając :lol: h prawom fizyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak było tylko jedno Gt z duzą lotką, dobrze wiedziec kogo :)

 

To ja , to ja ,to ja.....hehe.

Jak widziałeś mnie to resztę też widziałeś!

no widziałem Cię w małej ekipie ;) ,i przy wyjezdzie pozniej, chyba w jakims większym samochodzie..., terenowym? czy cos? o ile pamiętam :mrgreen:

 

moze widzieliscie mojego małkersa(kolor kremowy,zderzaki chrome,i stare bębny) był zaparkowany przy wiezdzie na teren toru

 

ja jeszcze zwrocilem uwagę na Pana z Sti ktory fajnie zapinał łapę, tylko raz sie minimalnie pomylil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmn

witam. dawno tu nie byl em:) oj daaaawno :) nawiet nie wiedziałęm ze hasło pamietam.(pewnie dlatego ze wszedzie prawie to samo....)

ale do rzeczy :)

jak sie podobało na niskich łąkch?>? pyt. do tych co byli i nie tlyko :)

i co sądzicie o mojej jezdzie? (czerowna impreza kombii)

bo kumel mi mówił ze cos nie bardoz umiem jezdzic.... hmn... :(

 

tu filmik :)

 

 

ja si eucze do piero ale chyba az tka zle to nie jest....

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmn

witam. .....

....

pozdro

 

Na wyżej prezentowanym filmie widzimy ja czerwona Subaru Impreza nagminnie nie mieści się w łuku. Taka jazda nie sprzyja osiągnięciu dobrego czasu przejazdu. Walory estetyczne lub pokazowe wątpliwe z uwagi na blisko stojących kibiców i możliwość nawet dachowania jak by tylne koło wykopało przy którymś razie jakiś konkretny kamień. Naucz się nad autem panować, a nie szpanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmn panowac. to specjalnie było to po pierwsze. po drugie predkosc nie wielka. nie mieszcze sie w zakrecie siłą rzeczy bo to tak naprawde dwa zakrety po 90. stopni. wiec zeby przejsc cąły zakręt całkowitym bokiem musiałem daleko wypuścic! inaczej 9co widac na jednym ujęciu ) mógłbym wjechac na kibiców stojących po wewnętrznej. raz nie wyszło gdyz była za mocna kontra mój błąd ewidentny. a co do panowania to chyba jakos to wychodzi jedank nie? a co do czasu. hmn czy mi sie zdaje czy sport jest dl akibiców?? na jednym zakręcie nie przegrem rajdu a ucieszyc nieco kibioców chyba warto! np na nikonie itp na słynnej patelni kazdy (no prawie) jedzie pod publike bo tam tłumy. (czopik wrc nr....nie pamietam) i chyba sie z tym zgadzam. a ze straciłęm pół sekkundy?? hmn..... cóz.nie wydaj emi sie ze to szpan. szpanem by było jesli bym to robił np na ulicy a tka ni ejest. a komentarze kibiców niektórych no własni emoz enie bed episał bo bedzie ze spzan znowu....

 

a panowac to sie ucze dopiero to fakt. ale czy kierowcy zawsz epanuje nad autem?? chyba nie. napewno nie! czesto przedziesz mają dzowny.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to odpowiedz do:

Intakwrx

:)

 

aha kamienia nie złapało by bo równa trawka. a kibice? hmn powinni sami myslec. bardoz czesto stoją w złych miejscach. to co jak na strzlerinskim koles peugeotem po hopie wjechał.... to jego wina??????? no chyba nie! to rajd! co innego w ruchu miejskim.

i dąłem dwa razy bo nie umiem jeszcze tu sie poruszac. :P sorki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owca,

 

hehe dzieki :) no własnie cos nei wyszło ostatni przejazd zabardzo po trawie i zderzak lekko sie urwał :) ale nic powaznego raczej :P no własnie pozdro dla kolegoi z mojej pary cos wpominał ze ktos filmik kamerą kręcił.... (a wogołe było by lepiej gdybym miał letnie oponki a nie zime profil 65:P)

dobra dobr anie bede sie usprawiedliwiał hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owca,

 

hehe dzieki :) no własnie cos nei wyszło ostatni przejazd zabardzo po trawie i zderzak lekko sie urwał :) ale nic powaznego raczej :P no własnie pozdro dla kolegoi z mojej pary cos wpominał ze ktos filmik kamerą kręcił.... (a wogołe było by lepiej gdybym miał letnie oponki a nie zime profil 65:P)

dobra dobr anie bede sie usprawiedliwiał hehe

 

Bo nie ma się co usprawiedliwiać. Impreza nie była typowym KJSem, ale bardziej zabawą na zakończenie sezonu rajdowego. A przynajmniej ja tak to traktowałem :>

Dzięki za pozdrowienia a film będzie, jak osoby za niego odpowiedzialne przestaną być nieodpowiedzialne ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie ja tez tak to odbierałem !!!! :) wiec nei uwazam ze pokonywania tamtego zakrętu było "szpanowaniem" jak to mnie nazwał.... :( ja na miejscu kibica jak bym był to wolałbym takei przejazdy oglądac a nie.... :P

ale pojezdizłbym sobei jeszcze tam ajjjj (wogóle gdzi ekolwiek hehe moze skarbimierz?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozdrowienia a film będzie, jak osoby za niego odpowiedzialne przestaną być nieodpowiedzialne ;P

Chodzi Ci o coś :mrgreen:

 

Mam na plytce , wieczorem bede na Psim Polu to po niego wpadnij .

 

Kilka cytatow z innego forum :D

 

Mnie sie bardzo podobało,szpyniu grafitowym e30 i czerwoną impreze zrobili niezły show.
ta relacja z obrzucania błotem przez subarynke,poka co żeś za fotek natrzaskał
Mi najbardziej podobała sie jazda tej E30stki,pani z crx'a, białej sierry i tej czerwonej Imprezy kombi!

nom cossie dawała radę, a subaru kombi troszke mi spodnie ubrudziła ale ziemi nie mam na szczescie miedzy zebami
no ścierka dawała rade i kierownik ja dobrze ogarniał,przez czerwone subaru mam spodnie w błocie i buty,subarynki coś tak cicho jeździły

 

i kilka fotek :

 

http://img75.imageshack.us/my.php?image=p1013456kx2.jpg

 

http://img380.imageshack.us/my.php?imag ... 455ps3.jpg

 

http://img380.imageshack.us/my.php?imag ... 520qf3.jpg

 

To chyba legalne :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...