Skocz do zawartości

Pokaż mi swoje auto, a powiem Ci, na kogo głosujesz!


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

W Niedzielę podjechałem do lokalu wyborczego, akurat tak się złożyło że dwoma autami:

SloMoNot-em i Merolem małżonki i tam sie spotkalim. Parszywe kawiorstwo. I jak owo kawiorstwo głsowało pośród SAMYCH SAMYCH emerytów na Limanowskiego?

Bo jak oni głosowali, to ja wiem.

 

Tak a propos, obżarłem się kawioru na wszystkie czasy w Rosji ( kupowali na ryunku prosto do ryby wożony samolotem i smy na lunch z chlebem... jakaś darmocha) ( tam to niżej upaść niż Kielecki - to o ten trudno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
niżej upaść niż Kielecki

Się uprasza nie czepiać mojego ulubionego majonezu ;-)

 

* * * *

 

A w temacie:

 

Uczestniczyłem dziś w pewnym spotkaniu, na którym zetknęły się osoby o baaaardzo różnej przeszłości i poglądach. Ogólnie bardzo mówiąc: "lewicowych" i "prawicowych".

Spotkanie było merytoryczne raczej i apolityczne, ale przy kawie wyszło z worko to i owo...

A potem się pożegnaliśmy i zeszliśmy na parking.

 

Lewicowcy, krew z robotniczej krwi i wnuki Władimira Iljicza, wsiedli do: nowego Mesia E, Hondy Legend oraz Audi A6.

Prawicowcy, zwolennicy swobody uciskania biednych przez bogatych i zaprzysięgli wrogowie komuny, etatyzmu i egalitaryzmu, do: Fiata Sieny i Mesia beczki o poważnie pordzewiałej blasze. A dwóch to ordynarnie... na przystanek poszło.

 

I tylko ja, jako urodzony centrysta, do Yarka ;-)

 

Wnioski pozostawiam tym, którym się chce takowe wyciągać, ale nie namawiam :cool: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poseł Misztal [prostak z kasą] lub Rutkowski [siedzący detektyw :oops: ]

A jednak biedni chłopi głosowali na nich... :evil:

Nu, panie - demokracja prosto, nie? :mrgreen::mrgreen:

 

Może prostak, może siedzący - ale sponsorów mają prima sort. :cool:

 

WiS: zaobserwowane przez Ciebie zjawisko ma bardzo proste wytłumaczenie: samochody "lewych" kolegów pokazują dobitnie, że ich opcja polityczna jest po prostu słuszna... :lol:

 

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...