Skocz do zawartości

beSTIa My05 EU i Colinowa babcia my95


Mateusz22

Rekomendowane odpowiedzi

 

nie bądź zbyt surowy ;)

za Twoje i moje..... :angry: ..hehehe

 

Aaa no fakt, masz zezwolenie na nałożenie kary :P  hehe

Coś na temat: zmieniłem olej ostatnio, jakaż niespodzianka w wyborze nastała gdyż ponownie zalany motulem 300v 5w40 ;)

Edytowane przez Mateusz22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawe czy młody bardziej cieszy sie że z roboty wróciłem, czy z tego, że może sie przejechać 200m jako kierowca ;)

 

0t88275.jpg

  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyleci wtedy też dyfuzor

 

Dlaczego ? :( bardzo ładnie z nim wygląda

 

Co do PPP to na hamowni w tej samej firmie , jak było sprawdzane to usłyszałem że ma program PPP wyszło jak się nie mylę 287KM, a puzniej po zamontowaniu  silnika(po regulacji luzów zaworowych ) pojechałem do Edwina i po wpięciu i pomiarze mocy na drodze też stwierdził że jest tam PPP

Więc wynikało że miało PPP

 

Ja kupiłem to auto troszkę rozszabrowane i było tam troszkę pozamienianych gratów ,po za tym, po zakupie jak zagłębiłem się troszkę w auto to zobaczyłem kilka modów ;)  to miałem opad szczeny :(   nie miło to wszystko wspominam.

Dlatego trudno mi powiedzieć czy to na pewno było PPP ,ale tak był sprzedawane u poprzednich właścicieli

Edytowane przez Grzesiek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wyleci wtedy też dyfuzor

 

Dlaczego ? :( bardzo ładnie z nim wygląda

 

Co do PPP to na hamowni w tej samej firmie , jak było sprawdzane to usłyszałem że ma program PPP wyszło jak się nie mylę 287KM, a puzniej po zamontowaniu  silnika(po regulacji luzów zaworowych ) pojechałem do Edwina i po wpięciu i pomiarze mocy na drodze też stwierdził że jest tam PPP

Więc wynikało że miało PPP

 

Ja kupiłem to auto troszkę rozszabrowane i było tam troszkę pozamienianych gratów ,po za tym, po zakupie jak zagłębiłem się troszkę w auto to zobaczyłem kilka modów ;)  to miałem opad szczeny :(   nie miło to wszystko wspominam.

 

...a niech mnie , jest mój ulubiony STI, i jakie to historie tu o nim czytam,te prawdziwe i te z palca i wyobrazni wyssane,ale nic nowego TU.

Serdecznie pozdrawiam Was, rzadko bywam na forum juz ,bo słaby ze mnie forumowicz ,ale...to sti bardzoi dobrze wspominam.

OWOC , skąd masz foto z ciekawosci? i skąd jakaś historia by była? u mnie jest znana i znam począki wozu od podszewki na Polskiej ziemi,ale ciekawi mnie ,co można dowiedzieć się gdy ma się kase i czas / przy okazji pozdrawiam serdecznie ;) /

Od momentu sprzedaży auto widzę dużo się zmieniło ,dużo kilometrów przejechało, i co najgorsze ...słyszę,ze zostało spierdzielone przez nast właścicela po mnie,po czym Grzesiek musiał go "przywracać do zycia.

Jak widzieliscie / niesamowite wspomnienia mam z tym autem/ było szybkie,zadbane u mnie i sprawiało wiele zakłopotania szybszym na torze wtedy , na temat mocy ,naprawy ,specu to JA moge tu coś powiedzieć , bo denerwuje i osłabia mnie czasem domniemanie i przypinanie nieprawdziwych historii...skoro wiadomo ,kto miał ,wystarczy spytać

krótko ,jest to jeden z niewielu sti w najlepszej wersji rocznikowej i było w fajnym stanie...było....i teraz znów jest

jego niesczęcie ,że go kupił ode mnie "nieforumowicz" , ale fart jego ,że trafił w wasze ręce i ma znowu dobre życie,błysk , i dusze niezranioną.

na temat jego historii mi znanej powiem co wiem mateuszowi po dzisiejszym miłym kontakcie , bo ja naprawde bardzo osobiście podchodzę dotej marki aut, będących kiedyś w moich rękach...a tego bardzo dobrze wspominam ,mimo ,ze mam krótko te auta.

jak ktoś twierdzi ,że auto było na seryjnym sofcie to....gratuluje wiedzy ,myjcie częsciej oczy :P

auto miało program ppp , nie była to wersja ppp,było po przywozie naprawione solidnie na ori cześciach w kolorze,a co spierdOlił następca ,żal myśleć i pisać.

Ogólnie auto jest mega rodzynem,wraca do swojego faktycznego stanu w rękach prawdziwego pasjonata, i tym akcentem pozdrawiam wszystkich.

no fajny przejazd,ale dobrze że auto już jest u Mateusza gdzie jest dobrze traktowany

u mnie też był dobrze traktowany,co prawda rzadziej go myłem i szybciej jezdziłem,tyle z róznic :biglol:

 

 

 

Widziałem kiedyś obok stacji paliw w Jordanowie ? A jeszcze kiedyś obok PKP ?? ;-)

 Żona mi ciągle wzdycha "...patrz, znowu jedzie..." :-)

To chyba Ty ? :-)

 

Bardzo możliwe, że to ja, w okolicy nie ma takiego STI, a kiedy jestem na urlopie dość często odwiedzam Jordanów. Pozdrów małżonke :D

 

Mateusz,

 

jakie plany na przyszłość związane z samochodem?

Dążysz do pięknej serii z pakietem PPP czy idziesz w kierunku innych kolegów z the forum którzy mieli szczęście nabyć piękne seryjną STI "przejściówkę" i teraz ją szpecą jak nie dokładkami zderzaka to rynnami tzn wydechami :P

 

3maj się!

Oto plany Mati:

-na 99% w tym roku zawita zabezpieczenie podwozia, jak to będzie wyglądać można podglądnąć u  @Irektob w jego wątku o forumowym "samobójstwie", wyleci wtedy też dyfuzor

-jeśli budżet pozwoli w przyszłym roku idziemy w kompleksowe odnowienie budy: nowe błotniki przód, nowa maska, auto będzie pomalowane od nowa w całości

 

Autko jest w dobrym stanie technicznym ( wreszcie kiedyś przyjedziesz na grila sam sie przekonasz ;) ), pozostał wygląd a że cały czas robie go dla siebie wreszcie chce żeby było to porządnie, żeby za 10 lat jak już na naszych drogach zadomowią się priusy i inne tesle moje STI ciągle cieszyło mnie, rodzine i dzieci z przedszkola tak jak dzisiaj :D

Remap ostatnio sprawił że osiągi wreszcie mnie satysfakcjonują, a sam Łukasz z 4t@rbo stwierdził że nic innego przy nim sensu nie ma robić, bo już takich nie zostało wiele i psuć go nie wolno ;)

Przy okazji PPP, w moim STI nigdy go nie było, mimo iż info i ja i Grześ mieliśmy inne, moje przypuszczenia tylko potwierdziła seryjna pompa paliwa oraz właśnie Łukasz przy remapie który stwierdził, że mapa była seryjna.. Ale ja nie płaczę z tego powodu :)

 

 

Super, brzmi ten scenariusz naprawdę dobrze :yahoo:

 

Co do PPP to :o:huh:

Ja też byłem przekonany, że to auto ma PPP bo prawda jest taka, że ja to auto kojarzę jak tylko co przyjechało do kraju z Francji.

I zanim kupił je forumowicz na F... było wystawione że ma 306KM co by podchodziło do PPP, było super oklejone w barwy SWRT

 

I ten forumowicz z F... jak sprzedał to auto poprzez forum też pisał, że...

aaaee6d6e4c415874ac208aaf048334.png

Następny właściciel który kupił to auto od F... i sprzedał Grzesiowi również jak byk pisał, że

Subaru Impreza STI

Rocznik 2005

Silnik 1994 ccm3

Moc 305KM (PPP)

Wersja Europejska

Na razie tylko taką małą fotkę znalazłem tego auta zaraz po przyjeździe do kraju

73ccb063f64b67dffac8b13a22f.jpg

 

Ale jakbym tak miał aż nad to czasu wolnego, i pieniędzy do bym poszperał w moim kompie tu i tam to by piękna historia w tym wątku była o tym aucie. I foty też by się znalazły ;)

 

znajdz kiedy użyłem okresleń i tekstu,który cytujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Pany zakończmy spory o ten PPP, bo nie warto, jako iż tylko ja miałem inne informacje niż wszyscy postanawiam wziąć to na siebie i... zwalić wine na 4t :P

Pomijając 2 właściciela w pol reszta historii tego auta jest mi znana i ta historia nadal jest kontynuowana aby STI wciąż było w jak najlepszym stanie i cieszyło mnie jak najdłużej :wub: 

Pozdro dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

zwalić wine na 4t :P
..i tak panowie proponuje Wam to zostawić,oni też muszą za coś te złotówki brać,a zadowolony klient wraca,autko u Mateusza ma się dobrze i coraz lepiej,a jeździ jeszcze lepiej i za to mu chwała i wcale nie wygląda tak źle jak Mateusz pisze...,każdy z nas a przynajmniej większość chcę zakupiony samochód doprowadzić do stanu idealnego,różnie to czasem bywa bo przecież czasem życie nie pozwala na wszystko(kasa-czy zawsze mamy na wszystko?no może niektórzy mają),ale się staramy!!! co w przyszłości może być źle odebrane.....życzę wszystkim autek marzeń :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zwalić wine na 4t :P
..i tak panowie proponuje Wam to zostawić,oni też muszą za coś te złotówki brać,a zadowolony klient wraca,autko u Mateusza ma się dobrze i coraz lepiej,a jeździ jeszcze lepiej i za to mu chwała i wcale nie wygląda tak źle jak Mateusz pisze...,każdy z nas a przynajmniej większość chcę zakupiony samochód doprowadzić do stanu idealnego,różnie to czasem bywa bo przecież czasem życie nie pozwala na wszystko(kasa-czy zawsze mamy na wszystko?no może niektórzy mają),ale się staramy!!! co w przyszłości może być źle odebrane.....życzę wszystkim autek marzeń :)

 

 

a no nie wygląda źle, wręcz wygląda elegancko :ok: tylko że ja już wiem gdzie i jak patrzeć :P

Co do autek marzeń, najważniejsze to na swoim marzeniu sie nie zawieść, mi się to udało :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wystarczy spytać

 

Jak kupiłem to STi to napisałem do Ciebie z dwa razy ale odzewu nie było ,bardzo mi na tym zależało

 

ja jestem starej daty i mogłem przeoczyc bo zyje więcej w świecie rzeczywistym a nie wirtualnym,,,,szkoda ,że nie zadzwoniłeś,,,co nie oznacza ,że nie mozemy z ciekawosci skonsultowac co i jak było ...az jestem ciekaw,jak cos jestem pod tel.

 

 

zwalić wine na 4t :P
..i tak panowie proponuje Wam to zostawić,oni też muszą za coś te złotówki brać,a zadowolony klient wraca,autko u Mateusza ma się dobrze i coraz lepiej,a jeździ jeszcze lepiej i za to mu chwała i wcale nie wygląda tak źle jak Mateusz pisze...,każdy z nas a przynajmniej większość chcę zakupiony samochód doprowadzić do stanu idealnego,różnie to czasem bywa bo przecież czasem życie nie pozwala na wszystko(kasa-czy zawsze mamy na wszystko?no może niektórzy mają),ale się staramy!!! co w przyszłości może być źle odebrane.....życzę wszystkim autek marzeń :)

 

 

a no nie wygląda źle, wręcz wygląda elegancko :ok: tylko że ja już wiem gdzie i jak patrzeć :P

Co do autek marzeń, najważniejsze to na swoim marzeniu sie nie zawieść, mi się to udało :wub:

 

:yahoo:

 

 

wyleci wtedy też dyfuzor

 

Dlaczego ? :( bardzo ładnie z nim wygląda

 

Co do PPP to na hamowni w tej samej firmie , jak było sprawdzane to usłyszałem że ma program PPP wyszło jak się nie mylę 287KM, a puzniej po zamontowaniu  silnika(po regulacji luzów zaworowych ) pojechałem do Edwina i po wpięciu i pomiarze mocy na drodze też stwierdził że jest tam PPP

Więc wynikało że miało PPP

 

Ja kupiłem to auto troszkę rozszabrowane i było tam troszkę pozamienianych gratów ,po za tym, po zakupie jak zagłębiłem się troszkę w auto to zobaczyłem kilka modów ;)  to miałem opad szczeny :(   nie miło to wszystko wspominam.

 

...a niech mnie , jest mój ulubiony STI, i jakie to historie tu o nim czytam,te prawdziwe i te z palca i wyobrazni wyssane,ale nic nowego TU.

Serdecznie pozdrawiam Was, rzadko bywam na forum juz ,bo słaby ze mnie forumowicz ,ale...to sti bardzoi dobrze wspominam.

OWOC , skąd masz foto z ciekawosci? i skąd jakaś historia by była? u mnie jest znana i znam począki wozu od podszewki na Polskiej ziemi,ale ciekawi mnie ,co można dowiedzieć się gdy ma się kase i czas / przy okazji pozdrawiam serdecznie ;) /

Od momentu sprzedaży auto widzę dużo się zmieniło ,dużo kilometrów przejechało, i co najgorsze ...słyszę,ze zostało spierdzielone przez nast właścicela po mnie,po czym Grzesiek musiał go "przywracać do zycia.

Jak widzieliscie / niesamowite wspomnienia mam z tym autem/ było szybkie,zadbane u mnie i sprawiało wiele zakłopotania szybszym na torze wtedy , na temat mocy ,naprawy ,specu to JA moge tu coś powiedzieć , bo denerwuje i osłabia mnie czasem domniemanie i przypinanie nieprawdziwych historii...skoro wiadomo ,kto miał ,wystarczy spytać

krótko ,jest to jeden z niewielu sti w najlepszej wersji rocznikowej i było w fajnym stanie...było....i teraz znów jest

jego niesczęcie ,że go kupił ode mnie "nieforumowicz" , ale fart jego ,że trafił w wasze ręce i ma znowu dobre życie,błysk , i dusze niezranioną.

na temat jego historii mi znanej powiem co wiem mateuszowi po dzisiejszym miłym kontakcie , bo ja naprawde bardzo osobiście podchodzę dotej marki aut, będących kiedyś w moich rękach...a tego bardzo dobrze wspominam ,mimo ,ze mam krótko te auta.

jak ktoś twierdzi ,że auto było na seryjnym sofcie to....gratuluje wiedzy ,myjcie częsciej oczy :P

auto miało program ppp , nie była to wersja ppp,było po przywozie naprawione solidnie na ori cześciach w kolorze,a co spierdOlił następca ,żal myśleć i pisać.

Ogólnie auto jest mega rodzynem,wraca do swojego faktycznego stanu w rękach prawdziwego pasjonata, i tym akcentem pozdrawiam wszystkich.

no fajny przejazd,ale dobrze że auto już jest u Mateusza gdzie jest dobrze traktowany

u mnie też był dobrze traktowany,co prawda rzadziej go myłem i szybciej jezdziłem,tyle z róznic :biglol:

 

 

 

Widziałem kiedyś obok stacji paliw w Jordanowie ? A jeszcze kiedyś obok PKP ?? ;-)

 Żona mi ciągle wzdycha "...patrz, znowu jedzie..." :-)

To chyba Ty ? :-)

 

Bardzo możliwe, że to ja, w okolicy nie ma takiego STI, a kiedy jestem na urlopie dość często odwiedzam Jordanów. Pozdrów małżonke :D

 

Mateusz,

 

jakie plany na przyszłość związane z samochodem?

Dążysz do pięknej serii z pakietem PPP czy idziesz w kierunku innych kolegów z the forum którzy mieli szczęście nabyć piękne seryjną STI "przejściówkę" i teraz ją szpecą jak nie dokładkami zderzaka to rynnami tzn wydechami :P

 

3maj się!

Oto plany Mati:

-na 99% w tym roku zawita zabezpieczenie podwozia, jak to będzie wyglądać można podglądnąć u  @Irektob w jego wątku o forumowym "samobójstwie", wyleci wtedy też dyfuzor

-jeśli budżet pozwoli w przyszłym roku idziemy w kompleksowe odnowienie budy: nowe błotniki przód, nowa maska, auto będzie pomalowane od nowa w całości

 

Autko jest w dobrym stanie technicznym ( wreszcie kiedyś przyjedziesz na grila sam sie przekonasz ;) ), pozostał wygląd a że cały czas robie go dla siebie wreszcie chce żeby było to porządnie, żeby za 10 lat jak już na naszych drogach zadomowią się priusy i inne tesle moje STI ciągle cieszyło mnie, rodzine i dzieci z przedszkola tak jak dzisiaj :D

Remap ostatnio sprawił że osiągi wreszcie mnie satysfakcjonują, a sam Łukasz z 4t@rbo stwierdził że nic innego przy nim sensu nie ma robić, bo już takich nie zostało wiele i psuć go nie wolno ;)

Przy okazji PPP, w moim STI nigdy go nie było, mimo iż info i ja i Grześ mieliśmy inne, moje przypuszczenia tylko potwierdziła seryjna pompa paliwa oraz właśnie Łukasz przy remapie który stwierdził, że mapa była seryjna.. Ale ja nie płaczę z tego powodu :)

 

 

Super, brzmi ten scenariusz naprawdę dobrze :yahoo:

 

Co do PPP to :o:huh:

Ja też byłem przekonany, że to auto ma PPP bo prawda jest taka, że ja to auto kojarzę jak tylko co przyjechało do kraju z Francji.

I zanim kupił je forumowicz na F... było wystawione że ma 306KM co by podchodziło do PPP, było super oklejone w barwy SWRT

 

I ten forumowicz z F... jak sprzedał to auto poprzez forum też pisał, że...

aaaee6d6e4c415874ac208aaf048334.png

Następny właściciel który kupił to auto od F... i sprzedał Grzesiowi również jak byk pisał, że

Subaru Impreza STI

Rocznik 2005

Silnik 1994 ccm3

Moc 305KM (PPP)

Wersja Europejska

Na razie tylko taką małą fotkę znalazłem tego auta zaraz po przyjeździe do kraju

73ccb063f64b67dffac8b13a22f.jpg

 

Ale jakbym tak miał aż nad to czasu wolnego, i pieniędzy do bym poszperał w moim kompie tu i tam to by piękna historia w tym wątku była o tym aucie. I foty też by się znalazły ;)

 

znajdz kiedy użyłem okresleń i tekstu,który cytujesz

 

jeszcze jedna wazna rzecz:

ta fotografia jest z placu ubezpieczalni z Francji ,bo takowe były dostepne,więc na drugi raz zastanów sie jak coś dasz na forum publicznym , zeby nie wprowadzać zamętu,nieprawdy,domniemań i być na siłę wszechwiedzacym szerlokiem...czasem lepiej siedzieć cicho niz na siłę mądrkować. :wacko::P

i odpowiedz na pytanie kiedy i gdzie użyłem określeń ,które cytujesz ,że "powiedziałem" ???????????? :angry:

Musiałem ..............pozdrawiam.bez odbioru :biglol:

Edytowane przez FITNES
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem starej daty i mogłem przeoczyc bo zyje więcej w świecie rzeczywistym a nie wirtualnym,,,,szkoda ,że nie zadzwoniłeś,,,co nie oznacza ,że nie mozemy z ciekawosci skonsultowac co i jak było ...az jestem ciekaw,jak cos jestem pod tel.

 

Ja też jestem starszej daty :D  i żyje w świecie rzeczywistym nie wirtualnym :) wolę bawić się innymi zabawkami .choć przy tamtych trzeba się troszkę ubrudzić :) a i klikanie w klawiaturę też do tych zabawek należy  :) bo sam młotek i przecinak  już nie wystarczy  ;) choć czasem jest nie zastąpiony narzędziem 

Ja miałem Cię nawet odwiedzić bo przez Mielec turlałem się często w tym czasie ,ale odpuściłem .bo nie wiem czy zareagował byś w tym czasie ja pasjonata i czy rozmowa była by szczera ,ale tego ju nigdy się nie dowiem  :(

Edytowane przez Grzesiek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja jestem starej daty i mogłem przeoczyc bo zyje więcej w świecie rzeczywistym a nie wirtualnym,,,,szkoda ,że nie zadzwoniłeś,,,co nie oznacza ,że nie mozemy z ciekawosci skonsultowac co i jak było ...az jestem ciekaw,jak cos jestem pod tel.

 

Ja też jestem starszej daty :D  i żyje w świecie rzeczywistym nie wirtualnym :) wolę bawić się innymi zabawkami .choć przy tamtych trzeba się troszkę ubrudzić :) a i klikanie w klawiaturę też do tych zabawek należy  :) bo sam młotek i przecinak  już nie wystarczy  ;) choć czasem jest nie zastąpiony narzędziem 

Ja miałem Cię nawet odwiedzić bo przez Mielec turlałem się często w tym czasie ,ale odpuściłem .bo nie wiem czy zareagował byś w tym czasie ja pasjonata i czy rozmowa była by szczera ,ale tego ju nigdy się nie dowiem  :(

 

trzeba było spróbować, żałuj ,że nie spróbowałeś, i nie gadaj pierdół ,że myślaleś że to ,że tamto...szkoda ,że dotarleś do mnie i basta...a zapraszam do siebie zawsze,,szczery na swiecei to nikt nie jest ,ale normalni jeszcze sa ;) ....sprawdz,zapraszam,zresztą Mateusza też zapraszam,może w zimie na ognisko ,spac jest gdzie, na kulig....za subaru !!! albo wiele jest mozliwosci u mnie, yo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wystarczy spytać

 

Jak kupiłem to STi to napisałem do Ciebie z dwa razy ale odzewu nie było ,bardzo mi na tym zależało

 

ja jestem starej daty i mogłem przeoczyc bo zyje więcej w świecie rzeczywistym a nie wirtualnym,,,,szkoda ,że nie zadzwoniłeś,,,co nie oznacza ,że nie mozemy z ciekawosci skonsultowac co i jak było ...az jestem ciekaw,jak cos jestem pod tel.

 

 

zwalić wine na 4t :P
..i tak panowie proponuje Wam to zostawić,oni też muszą za coś te złotówki brać,a zadowolony klient wraca,autko u Mateusza ma się dobrze i coraz lepiej,a jeździ jeszcze lepiej i za to mu chwała i wcale nie wygląda tak źle jak Mateusz pisze...,każdy z nas a przynajmniej większość chcę zakupiony samochód doprowadzić do stanu idealnego,różnie to czasem bywa bo przecież czasem życie nie pozwala na wszystko(kasa-czy zawsze mamy na wszystko?no może niektórzy mają),ale się staramy!!! co w przyszłości może być źle odebrane.....życzę wszystkim autek marzeń :)

 

 

a no nie wygląda źle, wręcz wygląda elegancko :ok: tylko że ja już wiem gdzie i jak patrzeć :P

Co do autek marzeń, najważniejsze to na swoim marzeniu sie nie zawieść, mi się to udało :wub:

 

:yahoo:

 

 

wyleci wtedy też dyfuzor

 

Dlaczego ? :( bardzo ładnie z nim wygląda

 

Co do PPP to na hamowni w tej samej firmie , jak było sprawdzane to usłyszałem że ma program PPP wyszło jak się nie mylę 287KM, a puzniej po zamontowaniu  silnika(po regulacji luzów zaworowych ) pojechałem do Edwina i po wpięciu i pomiarze mocy na drodze też stwierdził że jest tam PPP

Więc wynikało że miało PPP

 

Ja kupiłem to auto troszkę rozszabrowane i było tam troszkę pozamienianych gratów ,po za tym, po zakupie jak zagłębiłem się troszkę w auto to zobaczyłem kilka modów ;)  to miałem opad szczeny :(   nie miło to wszystko wspominam.

 

...a niech mnie , jest mój ulubiony STI, i jakie to historie tu o nim czytam,te prawdziwe i te z palca i wyobrazni wyssane,ale nic nowego TU.

Serdecznie pozdrawiam Was, rzadko bywam na forum juz ,bo słaby ze mnie forumowicz ,ale...to sti bardzoi dobrze wspominam.

OWOC , skąd masz foto z ciekawosci? i skąd jakaś historia by była? u mnie jest znana i znam począki wozu od podszewki na Polskiej ziemi,ale ciekawi mnie ,co można dowiedzieć się gdy ma się kase i czas / przy okazji pozdrawiam serdecznie ;) /

Od momentu sprzedaży auto widzę dużo się zmieniło ,dużo kilometrów przejechało, i co najgorsze ...słyszę,ze zostało spierdzielone przez nast właścicela po mnie,po czym Grzesiek musiał go "przywracać do zycia.

Jak widzieliscie / niesamowite wspomnienia mam z tym autem/ było szybkie,zadbane u mnie i sprawiało wiele zakłopotania szybszym na torze wtedy , na temat mocy ,naprawy ,specu to JA moge tu coś powiedzieć , bo denerwuje i osłabia mnie czasem domniemanie i przypinanie nieprawdziwych historii...skoro wiadomo ,kto miał ,wystarczy spytać

krótko ,jest to jeden z niewielu sti w najlepszej wersji rocznikowej i było w fajnym stanie...było....i teraz znów jest

jego niesczęcie ,że go kupił ode mnie "nieforumowicz" , ale fart jego ,że trafił w wasze ręce i ma znowu dobre życie,błysk , i dusze niezranioną.

na temat jego historii mi znanej powiem co wiem mateuszowi po dzisiejszym miłym kontakcie , bo ja naprawde bardzo osobiście podchodzę dotej marki aut, będących kiedyś w moich rękach...a tego bardzo dobrze wspominam ,mimo ,ze mam krótko te auta.

jak ktoś twierdzi ,że auto było na seryjnym sofcie to....gratuluje wiedzy ,myjcie częsciej oczy :P

auto miało program ppp , nie była to wersja ppp,było po przywozie naprawione solidnie na ori cześciach w kolorze,a co spierdOlił następca ,żal myśleć i pisać.

Ogólnie auto jest mega rodzynem,wraca do swojego faktycznego stanu w rękach prawdziwego pasjonata, i tym akcentem pozdrawiam wszystkich.

no fajny przejazd,ale dobrze że auto już jest u Mateusza gdzie jest dobrze traktowany

u mnie też był dobrze traktowany,co prawda rzadziej go myłem i szybciej jezdziłem,tyle z róznic :biglol:

 

 

 

Widziałem kiedyś obok stacji paliw w Jordanowie ? A jeszcze kiedyś obok PKP ?? ;-)

 Żona mi ciągle wzdycha "...patrz, znowu jedzie..." :-)

To chyba Ty ? :-)

 

Bardzo możliwe, że to ja, w okolicy nie ma takiego STI, a kiedy jestem na urlopie dość często odwiedzam Jordanów. Pozdrów małżonke :D

 

Mateusz,

 

jakie plany na przyszłość związane z samochodem?

Dążysz do pięknej serii z pakietem PPP czy idziesz w kierunku innych kolegów z the forum którzy mieli szczęście nabyć piękne seryjną STI "przejściówkę" i teraz ją szpecą jak nie dokładkami zderzaka to rynnami tzn wydechami :P

 

3maj się!

Oto plany Mati:

-na 99% w tym roku zawita zabezpieczenie podwozia, jak to będzie wyglądać można podglądnąć u  @Irektob w jego wątku o forumowym "samobójstwie", wyleci wtedy też dyfuzor

-jeśli budżet pozwoli w przyszłym roku idziemy w kompleksowe odnowienie budy: nowe błotniki przód, nowa maska, auto będzie pomalowane od nowa w całości

 

Autko jest w dobrym stanie technicznym ( wreszcie kiedyś przyjedziesz na grila sam sie przekonasz ;) ), pozostał wygląd a że cały czas robie go dla siebie wreszcie chce żeby było to porządnie, żeby za 10 lat jak już na naszych drogach zadomowią się priusy i inne tesle moje STI ciągle cieszyło mnie, rodzine i dzieci z przedszkola tak jak dzisiaj :D

Remap ostatnio sprawił że osiągi wreszcie mnie satysfakcjonują, a sam Łukasz z 4t@rbo stwierdził że nic innego przy nim sensu nie ma robić, bo już takich nie zostało wiele i psuć go nie wolno ;)

Przy okazji PPP, w moim STI nigdy go nie było, mimo iż info i ja i Grześ mieliśmy inne, moje przypuszczenia tylko potwierdziła seryjna pompa paliwa oraz właśnie Łukasz przy remapie który stwierdził, że mapa była seryjna.. Ale ja nie płaczę z tego powodu :)

 

 

Super, brzmi ten scenariusz naprawdę dobrze :yahoo:

 

Co do PPP to :o:huh:

Ja też byłem przekonany, że to auto ma PPP bo prawda jest taka, że ja to auto kojarzę jak tylko co przyjechało do kraju z Francji.

I zanim kupił je forumowicz na F... było wystawione że ma 306KM co by podchodziło do PPP, było super oklejone w barwy SWRT

 

I ten forumowicz z F... jak sprzedał to auto poprzez forum też pisał, że...

aaaee6d6e4c415874ac208aaf048334.png

Następny właściciel który kupił to auto od F... i sprzedał Grzesiowi również jak byk pisał, że

Subaru Impreza STI

Rocznik 2005

Silnik 1994 ccm3

Moc 305KM (PPP)

Wersja Europejska

Na razie tylko taką małą fotkę znalazłem tego auta zaraz po przyjeździe do kraju

73ccb063f64b67dffac8b13a22f.jpg

 

Ale jakbym tak miał aż nad to czasu wolnego, i pieniędzy do bym poszperał w moim kompie tu i tam to by piękna historia w tym wątku była o tym aucie. I foty też by się znalazły ;)

 

znajdz kiedy użyłem okresleń i tekstu,który cytujesz

 

jeszcze jedna wazna rzecz:

ta fotografia jest z placu ubezpieczalni z Francji ,bo takowe były dostepne,więc na drugi raz zastanów sie jak coś dasz na forum publicznym , zeby nie wprowadzać zamętu,nieprawdy,domniemań i być na siłę wszechwiedzacym szerlokiem...czasem lepiej siedzieć cicho niz na siłę mądrkować. :wacko::P

i odpowiedz na pytanie kiedy i gdzie użyłem określeń ,które cytujesz ,że "powiedziałem" ???????????? :angry:

Musiałem ..............pozdrawiam.bez odbioru :biglol:

 

 

Cześć :)

 

Tak czytam to sobie i próbuje zrozumieć

https://www.youtube.com/watch?v=hjyzcBTmaYg 

bo nie ogarniam. Też już rzadko bywam na the forum.

 

Jaki zamęt, jaka nieprawda, domniemania, śledztwa... aha i daj wszechwiedzącemu i szerlokowi spokój.

Zastanawiam się co sprawiło, że nagle nabrałeś takiej aktywności w tym wątku w formie niby śmieszkowania, i tyle chcesz tak bardzo wiedzieć co inni wiedzą o aucie które przywróciłeś do życia i za to Ci chwała :respect:

Jeśli następny właściciel je jak to ująłeś s---ił to co nam do tego? Ważne, że odzyskuje blask i odpowiednie części...

 

Pamiętaj, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła :twisted:

 

Wszystko co tu wkleiłem znalazłem mam z.... internetu. Trochę chęci i sam sobie znajdziesz zdjęcia i odpowiedzi na własne pytania kiedy i gdzie użyłeś określeń które zacytowałem.

 

Również pozdrawiam bardzo serdecznie, i nie ma co się denerwować.

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie smieszkuje

nie chce wiedziec tylko wiem

nie cytujesz dokladnie cytatów przeinaczając i nadając inne znaczenie,a to mnie denerwuje

nabrałem tu aktywnosci bo tak mi sie podoba,ale wole inne aktywności ,bo aktywna to może być karta w telefonie,a ty doszukujesz sie,ze przez smieszkowanie jakies tam chce uzyskac jakies informacje,znow szerlokujesz i wprowadzasz zamęt odwracajac znaczenie sytuacji mojego głosu tutaj i mnie to wkurRza i myśle ,ze nie będe w piekle ,bo nie żyje życiem innych i nie staram sie szerlokować...mam pytania to pytam ,a nie domniemam.

to ostatni wpis na ten temat w tym miłym temacie na temat jednego z moich ulubionych STi...reszta tylko w" temacie" .

..................

i rózne takie

aha,i sie nie denerwuje ,tylko prosiłem o konkrety ,których dalej nie uzyskalem,tylko biadolenie i odwracanie znaczenia sytuacji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i bez kozery też serdecznie pozdrawiam.

 

PS. Ale niedługo będzie beSTIa wyglądac....... :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem.

 

:)

 

 

 

 

P.S. http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/28461-s-subaru-impreza-20-sti-eu-dccd-2005r/

Witam.
Mam do sprzedania fajne STI.
Przebieg 42tys.km,ma DCCD i jest 2.0 co jest jego dobrym atutem.
zadbany,nie zniszczony,nie używany w kraju,zarejstrowany...motor,na
pędy w super kondycji.Posiadam foty jak był sprowadzony i jak był naprawiany(niegrozne uszkodzenie).wszystkie elementy założone orginalne ...bez malowania bo były w kolorze idealne.
Posiada org program instalowany we Francji ECUTEC Prodrive-przyznam ,że to bardzo szybki egzeplarz.
Wczoraj był jego debiut na kielcach(FJS) i ...chciałem go posprawdzać i wyszło ,że dobre auto ,szybkie,trzymające się kupy i nie żaden drut,ponieważ był przygotowywany jak każdy co robie..(czytaj:jak pod siebie)
Ma klocki świeżutkie Lorein,stalowe przewody,blof forge....i dobry program...taki przyjechał z zagranicy..miał go jakis maniak.
Miał wydech prodrive ale go sprzedałem i teraz mam swój wydech założony 3"przelot no name(ktoś ,kto chce miec jakiś firmowy musi zainwestować),ale auto jest w cenie z org wydechem.
W tej chwili jest na stab whetline i przednich sprezynach Prodrive.Moge złożyc na orginalnych,które były ,ale proponowałbym przejechać się na tym "moim"pakiecie...skręca i trzyma sie dobrze z odpowiednia geometrią.
Oklejony w barwy Subaru ,ale taki już przyjechał.
...Wszelkie info na tel....
Zaineresowanych nr tel proszę na PW.
Sprzedaję tylko ze względu że buduję inne projekty...zresztą kilka samochodów mają lub mieli nasi znajomi lub forumowicze (nie tylko STI :mrgreen: ) więc myśle ,że ten wozik też będzie ok.
Foty :
 
Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...panowie proponuje już zakończyć śmiecenie tematu Mateusza!..to jego temat o jego STI z którego jest zadowolony i dąży do ideału...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje aby wpis Mateusza był ostatnim na temat: ktoś coś powiedział, nie wiadomo co i po co.

Krótko, już pisałem iż całą winę za ten zamęt zwalam na 4t, bo tylko ja miałem od nich sprzeczne info o PPP. Tak więc jeśli @owoc i @FITNES mieli rację nie ma sensu się spierać i dogadywać bo i nie ma o co przecież.. zgadamy się kiedyś, zrobim grila, ja postawie flaszke, potem Paweł postawi a na końcu Mateusz i se razem obalimy jak przystało na prawdziwych fanów wszystkiego co ma kola i charakter..

Temat uważam za wyczerpany

Jak pisze Paweł nie długo beSTIa otrzyma fajne coś hehe

Pozdrawiam Was wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak najszybciej hehe

Wezniem jeszcze Grześka bo też w tym palce maczal

 

 

Nawet po same uszy w tym STI siedziałem

 

dlatego chwała Ci za to :bowdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...