Skocz do zawartości

moje nowe stare xt6


xt6

Rekomendowane odpowiedzi

akarso zgubiles cos na forum jakis tlok i jakis wal korbowy :lol:

wał wałem, ale widze ze przezroczystosc zgubilem w png-ku :evil:

 

kompresor turbo tak ale jakies supercharger??

pewnie chodzi o to cos zasilane mechanicznie z wału, w opozycji do turbo zasilanego energią bądź cisnieniem gazow spalinowych. Chyba idiom dla kompresora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kto moze to rozszyfrowac z angielskiego na polski tak pobierznie...

Tam jest 584 wiadomosci do dnia dzisiejszego :!: :lol:

 

Gosc kupil regenerowany kompresor od Mercedesa, mocowanie zrobil sam. Na poczatku mial doladowanie ponizej 0.5 bar, pozniej dorobil chyba wieksze kolko na wal i mial wieksze doladowanie, az do momentu jak zepsol silnik. Teraz ma nowy(szy) silnik, SMT6, wieksze wtryski, BIG MAF i podobno 220hp na kolach + nadal jakies problemy.

 

Jesli sam chcesz to robic to musisz sie troche znac, jak chcesz to komus zlecic to slabo widze przyszlosc tego auta. Moze od razu pomysl nad kupnem silnika od WRX'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam problem kto doradzi?czasem wyskakuje mi engin.jak odstawie cieply samochod i po jakims czasie chce odpalic to mi sie zalewa od reki.rano zapala bez problemow ale jak jest letni to mi sie zalewa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem kto doradzi?czasem wyskakuje mi engin.jak odstawie cieply samochod i po jakims czasie chce odpalic to mi sie zalewa od reki.rano zapala bez problemow ale jak jest letni to mi sie zalewa...

 

Sprawdź jeszcze rozstaw srub w kołach masz chyba z tego co pamiętam 4x140 więc bedzie problem z fajnymi felgami a z uturbianiem albo swapem tego auta narazie bym dał sobie spokój pojezdzij tym co masz i poznaj go lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem kto doradzi?czasem wyskakuje mi engin.jak odstawie cieply samochod i po jakims czasie chce odpalic to mi sie zalewa od reki.rano zapala bez problemow ale jak jest letni to mi sie zalewa...

 

Sprawdź jeszcze rozstaw srub w kołach masz chyba z tego co pamiętam 4x140 więc bedzie problem z fajnymi felgami a z uturbianiem albo swapem tego auta narazie bym dał sobie spokój pojezdzij tym co masz i poznaj go lepiej

 

Juz tam gdzies pisalem ze zostawiam ten temat w spokoju z tego co widze to lepiej sobie kupic auto turbo niz bawic sie w takie klocki nie w takim modelu przynajmniej...a felgi sa orginal i maja 5 srub wiec tylko renowacja na zloty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...