Skocz do zawartości

Zapchany filtr paliwa?


waka

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

ja wiem że idą wybory , gnojówka tania , a PSL jest na granicy wejścia do sejmu , ale żeby taka agitacja …..    ;)  :mrgreen:  
 

A idźże,taki fajny plan miałem,już prawie na listach byłem i.......dupa blada. :biglol: Dopłaty do paliwa itp. poszłyyyyy..... :mrgreen:

SBD = Subaru Boxer Diesel albo jak to ujął @@carfit. ;)  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

SBD ma filtr paliwa w przedziale silnika.   
 

ale my rozmawiamy o Subaru , a nie o maszynach rolniczych  :mrgreen:

 

:biglol:  :thumbup:

Dzięki cybel teraz wszystko jasne

Edytowane przez ursusraketa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SBDe czyli Silnik Budzący Dużo emocji...

Sytuacja wyjaśniona co fachowiec myśli o maszynie rolniczej. Tylko niech wytłumaczy koszt ok 20 tyś za naprawę. Ja zapłaciłem podobnie. Nikt sie ze mnie nie śmiał że mam SBD. Naprawione i jeżdzi. Tylko kolejny temat do pewnego Pana z ASO Warszawa,, te silniki psuja sie nagminnie, co bylem u mechaniora to nowe SBD czeka na naprawe. Wiec gadka typu "nie widziałem, nie słyszałem, nie naprawiałem" niech Pan Panie K. sobie w buty wsadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr może być przyczyną ale bardziej prawdopodobne jest "przytarcie" pompy paliwa,są dość wrażliwe na małą ilość paliwa w zbiorniku.

Reset kompa i jak nie pomoże to na diagnostykę auto. ;)

 

Częsta awaria w autach z LPG. Zwykle wozi się mało benzyny, aby nie obciążać tyłu.

W audi zatarłem tak kilka pomp, bo przy hamowaniu, paliwo przelewało się do przodu, więc pompa pracowała "na sucho".

Jeśli chodzi o filtr w komorze silnika, to niektórzy montują sobie jako opcje dodatkową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

to niektórzy montują sobie jako opcje dodatkową.

 

świetny pomysł !!!! można również zamontować drugi filtr powietrza przed samą turbiną czy przepustnicą , albo i drugi filtr oleju na powrocie z turbiny ….. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...