Skocz do zawartości

Ankieta - jaka felga do STI?


zaworek

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Osobiście roty omijam dużym łukiem. Może i ładne są ale nadają się na zloty gdzie się samochodem stoi.
 

+1 

są z plasteliny ;)

 

a jeśli zafundujesz coś w kształcie rota G-force, to licz się jeszcze z koniecznościa dosztukowania nasadki, która wejdzie w te wąskie otwory i będzie na tyle długa, żeby umożliwiła odkręcenie śruby (klucz w zapasie jest za krótki, żeby umożliwić jakikolwiek obrót)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdawalem sobie sprawe, ze Rota to nie hi-end, ale, ze jak plasteliny? Daliscie mi zagwozdke, bo sam myslalem nad Sub Zero do Forestera.. :/

Wiadomo, ze nie pedze po kraweznikach, ale czasami na polskich drogach mozna najechac na zapadnieta studzienke :facepalm:  czy wyrwe :facepalm: Las tez czasami odwiedze.

To jak to faktycznie z nimi jest?

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zdawalem sobie sprawe, ze Rota to nie hi-end, ale, ze jak plasteliny? Daliscie mi zagwozdke, bo sam myslalem nad Sub Zero do Forestera.. :/ Wiadomo, ze nie pedze po kraweznikach, ale czasami na polskich drogach mozna najechac na zapadnieta studzienke   czy wyrwe Las tez czasami odwiedze. To jak to faktycznie z nimi jest?
 

jak walniesz zdrowo w studzienkę, to skończy się prostowaniem...

Z mojego doświadczenia wiem, że jak kurierowi spadła felga na chodnik w pudełki w trakcie wyładunku, to musiałem prostować...  

Póki co zrobiłem na swoich 10kkm po równiutkich drogach i nie narzekam, ale gdzieś tu widziałem zdjęcia torowej Roty kompletnie rozerwanej (ktoś wrzucał fotki w innym temacie...)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukalem opinii nt. Sub Zero to wpadlo mi w oko takie zdjecie..

Rota_Sub_Zero_01.jpg

 

ale kierowca musial solidnie w cos przydzwonic, bo rant felgi ma nawet wyrwany

Tutaj na zdjęciu może i faktycznie przydzwonił jednak z mojego doświadczenia to rant w Rotach można oderwać w okolicznościach wręcz śmiesznych. Na jednych z prób plejadowych przy prędkości ok 30 km/h przy skręconych kołach trąciłem 3-5 cm krawężnik i podobnie jak na obrazku rant odpadł na długości ok 20 cm. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...