Skocz do zawartości

VII Subariada - Gruzja -


Aga

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że tak, np. @Dyrekcja, albo @Wipolak. 

 

Zresztą, nawet jak jedziesz sam w aucie, to towarzyszy Ci cały czas reszta uczestników przez CB - radio. ;)

 

Kiedy spodziewasz się jakichś rozstrzygających informacji odnośnie córki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodajnym do tego, ze jedna ekipa jedzie w czworke wiec bedzie szansa na to aby miec pasazera. W koncu ile mozna spedzac cale dnie w czworke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@, witamy!

 

 

 Dopisuję Was do listy i dołączam do naszej rozmowy na PW.

 

Tym sposobem na naszej liście jest już osiem załóg :)

 

 

1. Dyrekcja + TJ

2. KGSub+ Marianna
3
przemekka i Justi

4. Beata i Tomek (@Kontik) 

5. KrzysiekM z córką
6. pzast
7. jac.ek 
8. Leszek i Ania
9.
10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zgłosiła się jedną osoba do mnie na maila chętna na listę rezerwową na Bałkany. Pozwoliłam sobie odesłać ją do Ciebie Sebastian :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Kachna, witamy serdecznie na forum i wśród uczestników naszej wyprawy!!! 

 

Zmieniam zatem listę uczestników uzupełniając ją o Kasię i jej męża :)

 

 

1. Dyrekcja + TJ

2. KGSub+ Marianna
3
przemekka i Justi

4. Beata i Tomek (@Kontik) 

5. KrzysiekM z córką
6. pzast
7. jac.ek 
8. Leszek i Ania
9. Kachna
10.

 

Kasiu, dołączam Cię również do rozmowy na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już nie mam pomysłu, jak najpierw jechać na Subariadę bałkańską, a potem, jak na turecką....

 

 

 

 

 

 

 

Wiem! Przez Włochy i promem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już nie mam pomysłu, jak najpierw jechać na Subariadę bałkańską, a potem, jak na turecką....

 

Wiem! Przez Włochy i promem :D

 

Na razie nie ma o czym rozmyslac. Do wyjazdu jest jeszcze duzo czasu i wszystko bedzie inaczej wygladalo. Na tydzien lub dwa przed wyjazdem trzeba bedzie sie tym tematem zainteresowac i cos postanowic. Teraz nie ma najmniejszego sensu zawracas sobie tym tematem glowy. 

A promem przez Wlochy nie polecam.. Mialem w zeszlym roku watpliwa przyjemnosc plynac wloskim promem i pewnie otoczony Syryjczykami mialbym wieksze poczucie bezpieczenstwa niz na promie. :/

Edytowane przez Kontik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A promem przez Wlochy nie polecam.. Mialem w zeszlym roku watpliwa przyjemnosc plynac wloskim promem i pewnie otoczony Syryjczykami mialbym wieksze poczucie bezpieczenstwa niz na promie. :/

 

 

gondolier.jpg

 

:D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie osłony silnika, pisał o tym Grzegorz Magdziarz z serwisu Subaru w Krakowie

 

Dzień dobry, ja w przelocie na chybcika. 

Potwierdzam możliwość założenia do Forestera XT 2.0 DIT płyty osłaniającej silnik posiadającej wzmocnioną konstrukcję, oraz modyfikacje zawieszenia podnoszącą nadwozie.

 

Sprawa płyty:

 

Oferujemy oryginalną płytę Subaru o zmodyfikowanej, wzmocnionej przez nas konstrukcji wraz z jej montażem. Na czas wyjazdu terenowego zabudowywana jest płyta wzmocniona, po jego zakończeniu na powrót montuje się płytę/osłonę "cywilną". Na czas wyjazdu terenowego takiego jak Subariada możemy bezpłatnie przechować oryginalną płytę klienta. Sugerujemy nie pozostawiać wzmocnionej konstrukcji do jazdy w normalnych warunkach ruchu drogowego.

Wzmocniona płyta pod silnik 56440SG060 z zamontowaniem loco EFRP 56440SG060: 699 zł netto/szt

 

Czas wykonania wzmocnienia po dostarczeniu od importera 1 dzień roboczy.

 

Sprawa zawieszenia.

 

Oferujemy zabudowę podkładek dystansowych zwiększających prześwit nadwozia samochodu 8szt x 24 mm.

Do zamówienia koniczny jest VIN pojazdu, czas realizacji zamówienia ok 10 dni roboczych. Zamontowanie modyfikacji ok. 10 rbg.

Koszt modyfikacji loco EFRP: 5372 zł netto/kpl

 

Polecam kontakt z Grzesiem na PW. :)

 

Warto także pomyśleć o osłonie na tylny dyferencjał, dostępnej w każdym ASO. W naszym aucie, po dwóch Subariadach, osłona była dość sfatygowana ergo przydała się. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...