Skocz do zawartości

piątek u Emila - 10.11.2006 r.


misha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

UWAGA!

 

Pytanie głównie do organizatorów (Misha) ale nie tylko.

 

Jak część z Was wie, w niedzielę, niewielka reprezentacja forum odwiedzi w szpitalu w Olsztynie chorego na białaczkę Łukasza. Łukasz tak jak my jest Subaromaniakiem .

W związku z tym wpadłem na pomysł, żeby nasza krakowska ekipa również w jakiś sposób okazała zainteresowanie Łukaszowi. I tu pytanie do Mishy:

czy możesz na spotkanie na gokartach zorganizować jakiś plakat Subaru (najlepiej z Imprezą-może jakiś plakat Leszka) i markera żeby wszyscy obecni mogli się podpisać na nim. Pytanie to kieruję również do wszystkich którzy dysponują takim plakatem.

 

Co Wy na to ? Damy radę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl jak najbardziej OK. Ja posiadam plakat z impreza i Kuzajem i do tego z jego podpisem. W tej sprawie, jak by sie nie udalo Mishy znalezc plakatu moge swoj odstapic, jest tylko maly problem: plakat posiada dwie dziurki na rogach (przywiesilem go pinezkami w pracy). Ale jesli nie bedzie to wielkim mankamentem, moge swoj odstapic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

 

Pytanie głównie do organizatorów (Misha) ale nie tylko.

 

Jak część z Was wie, w niedzielę, niewielka reprezentacja forum odwiedzi w szpitalu w Olsztynie chorego na białaczkę Łukasza. Łukasz tak jak my jest Subaromaniakiem .

W związku z tym wpadłem na pomysł, żeby nasza krakowska ekipa również w jakiś sposób okazała zainteresowanie Łukaszowi. I tu pytanie do Mishy:

czy możesz na spotkanie na gokartach zorganizować jakiś plakat Subaru (najlepiej z Imprezą-może jakiś plakat Leszka) i markera żeby wszyscy obecni mogli się podpisać na nim. Pytanie to kieruję również do wszystkich którzy dysponują takim plakatem.

 

Co Wy na to ? Damy radę ?

 

OK :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda z moją reką nie dokońca ok.. Nadgarstek mi nawala.. Ale staram sie go rozruszać.. Cracow Dragon masz moze jakiś skuteczny sposob??:>

 

CZy mam... :?: Czy Ty mnie obrażasz... :?: pewnie, że mam, tak ze 20GB... :razz: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to konkrencja nie bedzie taka mała ponieważ dołączy do nas Łukasz Kotarba (na forum Cotic) który sie sciga w wyscigach płaskich.. W zeszłym sezonie w pucharze golfa a teraz uturbionym Seatem Leonem...,..Wydaje mi sie ze tam jest jakieś 306 kucy na ośce... hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Jutro niestety z przyczyn technicznych nie przygotujemy żadnego poczestunku :( (tzn. kiełbaski z grila :D)Wiem, ze zasmuciłem wszystkich tą wiadomoscią ale ja sam tez nie jestem z tego powodu szczesliwy :(

 

Zjedzcie cos w domu co by was zbytnio żoładki nie bolały z głodu i mieli siłe zmęczyc nadgarstki

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro niestety z przyczyn technicznych nie przygotujemy żadnego poczestunku

o kurcze grill'a zajumali... :?: a to polaki niedobre... :wink: Ale z tyłu za budynkiem jest skład palet, więc się zrobi ognisko... :twisted: będzie dobrze misha don't warry be happy... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...