Skocz do zawartości

Wrażenia z jazdy- Tribeca


Michał Bajorek

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawostka,że w najbogatszej wersji brak rolety bagażnika -rzecz nowatorska w naszych warunkach społecznych,można sobie ją dokupić - o cenę nie pytalem ale może być zabawna :twisted: .

 

Niestety nie jest zabawna, ale wkurzajaca (ponad 800PLN).

Przy tym poziomie cenowym auta tego typu gadget

jednak powinien (IMHO) byc po prostu w standardzie.

I nie chodzi mi juz nawet dokladnie o te kwote (bo przy calej transakcji

nie jest mocno znaczaca), ale o sam fakt, ze jednak trzeba za to doplacac.

 

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ciekawostka,że w najbogatszej wersji brak rolety bagażnika -rzecz nowatorska w naszych warunkach społecznych,można sobie ją dokupić - o cenę nie pytalem ale może być zabawna :twisted: .

 

Niestety nie jest zabawna, ale wkurzajaca (ponad 800PLN).

Przy tym poziomie cenowym auta tego typu gadget

jednak powinien (IMHO) byc po prostu w standardzie.

I nie chodzi mi juz nawet dokladnie o te kwote (bo przy calej transakcji

nie jest mocno znaczaca), ale o sam fakt, ze jednak trzeba za to doplacac.

 

Pozdrawiam

Piotr

Jest jak przypuszczałem - sie życie jednak zna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 2 tygodni ciesze się TRIBECA import USA . Trzy lata przymierzałem sie do przesiadki z TOYOT a było ich kilka , przejechałem TRIBECA ok 1000km wiec mogę powiedzieć że dopiero się poznajemy ale już mogę powiedzieć że dokonałem trafnego wyboru . wygląd zewnętrzny jest inny i nie wszystkim może się podobać, ja też długo się zastanawiałem czy ten samochódjest ładny .Oczywiście pewnie ma wiele mankamentów ale chyba niema idealnych.Jak dłużej pojeżdżę to podzielę się opinią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Obejrzałem sobie jeszcze raz Tribecę ale tym razem w zwykłej wersji Activ, bez skóry, telewizora i paru bajerów. Powiem tak - auto w środku w tej wersji podoba mi sie dużo bardziej, nie jest takie cukierkowe, ta wersja z jasną skórką przesłodzona jak dla mnie nieco. Ta zwykła jakaś bardziej spójna jest. Oglądałem tez ostatnio sporo dużych SUVów- każdy od Subaru raczej dużo droższy a jakby się chciało wyposażyć je tak jak podstawowa Tribeca to "to dużo" nabiera pewnego konkretnego znaczenia materialnego. Wnioski z oglądania mego są takie, że te sporo droższe auta wcale nie są jakoś lepiej w środku zrobione, mam sporo zastrzeżeń do jakości materiałów jak i estetyki w zasadzie wszystkiego co oglądałem. A już najbardziej rozwala mnie pseudodrewno na desce z 50 warstwami lakieru co się świeci jak psu jajca i powkładane to jest w deskę jak zaślepki, które stolarz Czesław tam przypasował z braku laku bo mu tak pasowało a lepiej nie umiał. Każdy sprzedawca (bez względu na markę) na pytanie "Czy występują warianty bez pseudodrawna?" Odpowiada oburzony,że to prawdziwe drewno jest. Wtedy ja na poważnie rzucam pytanie - A czy to nie jest zbyt niebezpieczne w razie pożaru auta? - fajne wtedy robią miny.

Pytanie do poinformowanych. Czy Tribeca w podstawowej wersji Activ w jakiejś bliższej przyszłości ma szansę zostać wyposażona w szyberdach i fotele - choćby w opcji i za dopłatą. No może jeszcze ksenony? Co za dużo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do poinformowanych. Czy Tribeca w podstawowej wersji Activ w jakiejś bliższej przyszłości ma szansę zostać wyposażona w szyberdach i fotele - choćby w opcji i za dopłatą. No może jeszcze ksenony? Co za dużo?

Na to bym raczej nie liczył.

Pakiety i koniec.

Mam to samo.

Po co mi nawigacja za kilkanaście tysięcy i DVD, którego w czasie jazdy i tak nie oglądam, bo nie można :mrgreen: , skoro mam przenośnego Garmina spełniającego tą funkcję.

A tu pakiet bez szybra i xenonów, chyba, że weźmiesz skórę :???: .

To tylko jako fantazja. Szczegółów pakietów nie śledziłem, ale pewno tak jest, skoro piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do poinformowanych. Czy Tribeca w podstawowej wersji Activ w jakiejś bliższej przyszłości ma szansę zostać wyposażona w szyberdach i fotele - choćby w opcji i za dopłatą. No może jeszcze ksenony? Co za dużo?

 

no Michal, to mamy prawdziwa wersje ACTIVE dla aktywnych z lekkim zacieciem sado-maso gazujacych w kuckach :wink:

 

pseudolastropikalny jest koszmarny, nie wiem czemu tyle firm z uporem maniaka probuje ludziom wcisnac takie paskudztwo za straszne pieniadze. bardzo sie kiedys zdziwilam, ze znajomy w S8 tez ma takie wyblyszczone cuś. nie wiem od jakiego pulapu cenowego zaczyna sie prawdziwe drewno? maybach? maserati?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiedzy wersja Active a Comfort jest tylko 3 tys euro roznicy co przy cenie auta nie jest wcale duzo.Dostajemy za to szyberdach,skore,navigacje z dvd oraz kamere cofania.Plastki czy przy Active czy w wersji comfort sa niestety takie same.Osobiscie mam zamowiona wersje comfort z ciemna skora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiedzy wersja Active a Comfort jest tylko 3 tys euro roznicy co przy cenie auta nie jest wcale duzo.Dostajemy za to szyberdach,skore,navigacje z dvd oraz kamere cofania.Plastki czy przy Active czy w wersji comfort sa niestety takie same.Osobiscie mam zamowiona wersje comfort z ciemna skora

 

Ten szary z ciemną skorą to chyba najlepszy wybor :mrgreen: Mam teraz takie demo

Pozdr.AK

ps.kolorystcznie najlepszy moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...