Skocz do zawartości

Co z klubem subaru?


shodan

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję swoją skromną kandydaturę na skarbnika klubu ... dziś składka na 20 galonów Chivas'a 21-ki.

Składki proszem niezwłocznie przesyłać na założone przeze mnie specjalne konto smiechu@prv.subaru.pl. Można równiez przesyłać karty kredytowe wraz z PIN'ami, gwarantuję iż będą one bezpiecznie przechowywane i należycie honorowane.

 

Śmiech'us Skarbnikus Doskonałus

dodatkowo dodam, iż posiadam wieloletnie doświadczenie w gromadzeniu środków różny maści: środków trwałych i nietrwałych, pieniężnych, obcowalutowych, materialnych i niematerialnych, jak również wekslowo, czekowo - podobnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Nie przypominam sobie, abym kiedys mówił o imprezach "all inclusive".

Szczególnie, że nigdy nie miałem okazji pracować w biurach podróży :twisted: .

Na serio - noclegi za darmo uniemozliwiają tak kalkulację kosztów całej zabawy - co będzie, jak ktoś przyjedzie nie tylko z żoną/mężem czy przyjaciółką/przyjacielem, ale jeszcze do tego z teściową i małym autobusem pociech ? Wyrzucić ? Dzieciaków nie można, a teściowe potrafią się straszliwie mścić. Metoda płacenia za nocleg sprawdziła się wielokrotnie przy okazji SJS-u: ktoś chce przyjechać w towarzystwie - proszę bardzo :wink:

Na dywagacje co do kosztów uczestnictwa w klubie jeszcze trochę za wcześnie. Jakie by nie były, z pewnością będą osoby zaskoczone niską ceną, jak i takie które będą uważały że jest za drogo. Tak juz jest w życiu. Ponieważ jednak całość dochodów będzie przeznaczona na działalność klubu, kwestia "opłacalności" będzie w znacznej mierze zależała od tego, jak intensywnie będzie się z oferty klubowej korzystało.

Karta klubowa jest już w przygotowaniu. Niezależnie od działalności samego klubu sensu stricto, jego "wartość" będzie tez zależała od tego, jak intensywnie sami klubowicze i zaprzyjaźnione z nami firmy będą korzystały z możliwości współpracy (rabaty ne własne produkty, pomoc oragnizacyjna etc.). Również zakres działalności będzie w znacznej mierze zależny od inicjatywy członków :wink:

 

Łączę pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja moglbym prosic o mala zmiane? O to samo prosilem u siebie w klubie i udalo sie - chodzi mi o zastapienie wyrazenia "czlonkow" slowem "klubowicz" .... mysle, ze pojawia sie rowniez Szanowne przedstawicielki plci pieknej i mowienie do nich "czlonek" .... hihi - no jakos tak nijako tako :wink:

 

To tylko taka moja mala propozycja 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zara, zara, no kurde ... bo Wy tu cały czas o jakichś członkach i klubie?!? ale ossso chodzi :?: :!: :?: Czy my zwykłe forumowicze-zjadacze chleba nie możemy się na te impreze zapisać :?: ... a może mamy kupić KLUBOWE i SPORTY i wtedy do klubu, na impreze z impetem, z pełną parą ...

 

więc jak, tylko dla klubowiczów? no bo jeśli tak to ja bym się chciał NA CZŁONKA - mianować, do kogo to z tym CZŁONKIEM trzeba ???

 

Śmiech'u ciekawski, z członkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...