Jump to content

Co z klubem subaru?

shodan

Recommended Posts

Czy Sz. Dyrekcja może przybliżyć nam (uchylić rąbka tajemnicy) postępów prac na uruchomieniem klubu?

W szczególności interesuje mnie majowa impreza - ile osób, dni, litrów napojów wyskokowych oraz kilometrów toru do jazdy będzie dostępne dla klubowiczów?

Czy zrobimy plakietki z userami z forum na wieczorek zapoznawczy? :mrgreen:

• Ojciec Założyciel

Uchylę rąbka tajemnicy:

Termin - 21-23.05

Ilość alkoholu - zależy od wytrzymałości osobistej i portfela

Trasa (oddzielna dla samochodów szosowych i uterenowionych) jest w trakcie opracowania; na przejazd przewidujemy (łącznie z przerwami) ok 6-7 godzin.

Dla zainteresowanych Forumowiczów nie posiadających Subaru przewidujemy dwie alternatywy

- w przypadku posiadania samochodu udział własnym pojazdem (ilość "obcych ciał" bedzie limitowana :twisted: )

- w przypadku braku własnego pojazdu (lub jego stanie nie dopuszczającym do brania udziału w takiej zabawie) "dokooptowanie" do innych załóg lub współpraca z pracownikami SIP-u w organizacji.

Miejsce to Jura Krakowsko-Częstochowska.

Łączę pozdrowienia

JURA,HURA,HURA, znaczy się BŁĘDNA PUTYNIA o ile mnie pamięć wzrokowa nie myli. Największa piaskownica w Polsce. Ośki mogo zostać w piaskownicy na zawsze, co ograniczy ilość badziewia oraz gęb do picia i wyżywienia, co obniży koszty poniesione przez SIP, co obniży cene mojego Outbacka H10 Biturbo........... w przyszłości. Najcięższy teren z jakim się ostatnio potykałem to była restauracja HAWANA w Krynicy ( same stare, grząskie kuracjuszki i drogie "biopaliwa").

:shock: Cy jo tys mogiem siem załapać na te pustynne ... picie ? Domyślam się, że słowo pustynia oznacza zupełny deficyt na napoje chłodząco-poniewierające i należy je próbować dowieźć na miejsce własnemy środkamy finansowo-transortowemi ?

Czy przyjazd WIELkimBŁĄDEM ze względów czysto pustynno-terenno-ekonomicznych jest warunkiem koniecznym ?

Jako uzasadnienie moi łobecności nadmieniam, iż będzie to dla mnie jedyna chiba łokazja coby auto umyć i teściowo wywieźć ... chiba z ty pustyni to łona sybciutko do domu nie trafi ... mać.

Śmiech'u, a w sercu ciągle maj :twisted:

:shock: Cy jo tys mogiem siem załapać na te pustynne ... picie ? Domyślam się, że słowo pustynia oznacza zupełny deficyt na napoje chłodząco-poniewierające i należy je próbować dowieźć na miejsce własnemy środkamy finansowo-transortowemi ?

Czy przyjazd WIELkimBŁĄDEM ze względów czysto pustynno-terenno-ekonomicznych jest warunkiem koniecznym ?

Jako uzasadnienie moi łobecności nadmieniam, iż będzie to dla mnie jedyna chiba łokazja coby auto umyć i teściowo wywieźć ... chiba z ty pustyni to łona sybciutko do domu nie trafi ... mać.

Śmiech'u, a w sercu ciągle maj :twisted:

Śmiechu, nie wiem co ty bierzesz, ale ja chcę być tego dilerem :lol:

No ooooooOOO! Mam nadzieje że do tego termunu będę miał juz własną Gwiazdkę. :)

Super!

A tak przy okazji, czy zrobimy jakieś tagi, żeby się rozpoznać?

To będzie bardzo ciekawe doświadczenie, poznać osobiście tych wszystkich wykręconych forumowiczów :lol:

A może naklejki z nickiem na samochód??

elektrowni :?: czyzby Shodan jezdzil subaru Impreza Nuclear Power Plant Edyszyn :?: 17 MW :D Shodan kongratulejszyn, czy kominy ci nie przyslaniaja widokow ?? rozumiem ze w nocy :idea: swiatla ci sa nie potrzebne - sam swiecisz ;)

Eee nie, wojtek przesadza, takie tam światełka... stare dobre rajdowe Marshale (po tatusiu). Dobrze się sprawdzają w zimie, bo topią snieg przed samochodem :twisted:

Śmiechu, nie wiem co ty bierzesz, ale ja chcę być tego dilerem :lol:

Póki co to se biere na wstrzymanie, bo siem nie mogiem doszczekać tego pustynnego przepicia ... a przed przyjazdem na miejsce to se chiba resztki krwi z krwioobiegu wypompuje, co by mi sie chłonność i pojemność netto nieco zwiększyła.

...To będzie bardzo ciekawe doświadczenie, poznać osobiście tych wszystkich wykręconych forumowiczów

A może naklejki z nickiem na samochód??

Ja se siekne z przodu i z tylca PIONEER w kolorze ultra fiołek blu, a w boczne szyby to mi chiba ino naklejki SONY przypasujom

No ooooooOOO! Mam nadzieje że do tego termunu będę miał juz własną Gwiazdkę.

tego Ci z całego minśnia sercowego życzem, swojom drogom podoba mi się Twoje podejście - szukasz Subaru z kratką (tylko nie wspomniałeś, cy to o kratkie pivka, gorzałecki, cy insego badziewia chodzi)

:arrow: Jeszcze jedno pytanko orgazmizacyjne: Śpimy w autach, w kartonach, w szałasach, w namiotach, na pustyni, czy w przydrożnym rowie ?

Śmiech'u pustynnus

• Ojciec Założyciel

Miejsca do spania będą zależne od wyboru indywidualnego :wink:

Rów, pustynia etc - bezpłatne.

Domek campingowy - dla lubiących się "podgrup" - opłata niewielka

Hotel "standard" - nieco drożej

Hotel "lux" (z dowozem na miejsce) - znacznie drożej

Łączę pozdrowienia

Miejsca do spania będą zależne od wyboru indywidualnego :wink:

Rów, pustynia etc - bezpłatne.

Domek campingowy - dla lubiących się "podgrup" - opłata niewielka

Hotel "standard" - nieco drożej

Hotel "lux" (z dowozem na miejsce) - znacznie drożej

A czy nie miało być tak, że w ramach opłacanej składki klubowej (niemałej zresztą) ta impreza miała być all-inclusive?