Skocz do zawartości

GSMP Limanowa 19-20 czerwca


Czlapus

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś pokrótce objaśnić, co jest w który dzień i od której godziny rusza, bo nić nie znalazłem. Jest tylko, że 19-21.06 i tyle.

Badanie Kontrolne będzie pierwsza okazją do spotkania kibiców z teamami. Rozpocznie się 19 czerwca o g. 13.30 na parkingu przed Limanowskim Domem Kultury ( ul. Bronisława Czecha). Start i Bazę wyścigu w piątek i sobotę zlokalizowano – jak zawsze – w Starej Wsi.

 

Dla Kibiców harmonogram weekendu wyścigowego w Limanowej jest wyjątkowo napięty:

 

20 czerwca sobota

 

godz. 5.00 – 21.00: zamknięcie drogi

 

godz. 7.00: wolny podjazd treningowy EH) 1 podjazd treningowy GSMP 5

 

godz. 9.00: 1 podjazd treningowy EHC, 2 podjazd treningowy GSMP 5

 

godz. 13.00: 2 podjazd treningowy EHC, 1 bieg wyścigowy GSMP 5

 

zaraz po pierwszych podjazdach: wolny podjazd treningowy EHC, 2 bieg wyścigowy GSMP 5

 

godz. 19.00: ogłoszenie oficjalnych wyników końcowych za rundę GSMP 5

 

godz. 19.15: ceremonia otwarcia zawodów EHC oraz rozdanie nagród za rundę GSMP 5

 

21 czerwca niedziela

 

Godz. 6.00 – 21.00: zamknięcie drogi

 

Godz. 7.30: wolny podjazd treningowy EHC, podjazd treningowy GSMP 6

 

Godz. 11.00: 1 bieg wyścigowy EHC, GSMP 6

 

Zaraz po pierwszych biegach wyścigowych: 2 bieg wyścigowy EHC, GSMP 6

 

Godz. 18.30: ceremonia zakończenia zawodów oraz rozdanie nagród za rundę EHC i GSMP 2

 

Czlapus Ty w krk siedzisz? Od niesluga tez bede, moze by faktycznie wyskoczyc...

Edytowane przez wiechu100
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jstem z okolic Nowego Sącza ale w tyg tj. Od poniedzialku do piatku godz 14 jestem w krakowie tu pracuje :-) ale na rajd sie wybieram . Moze zgadajmy sie jakos co do czasu i miejsca ? Jak cos to ja raczej bym na niedziele sie szykowal bo w wczesniejsze dni niedam rady:/

Edytowane przez Czlapus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko od siebie dodam, że naprawde warto odwiedzić gsmp limanowa: świetna organizacja (przynajmniej w latach poprzednich ;) ), wymagająca trasa, kupa szybkich samochodów i kierowców :) Kto nigdy nie był ten gapa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele to wiadomo, że najlepiej jak najwcześniej bo wtedy najwięcej ludu jest (ja byłem na miejscu o 8 i było spoko) Ja osobiście ulubionych miejscówek nie mam, w zeszłym roku ponad pół soboty przesiedziałem na starcie i na pierwszej części trasy (fajne polanki, dużo miejsca, szybkie zakręty i fury jak sie rozpędzają od zera robią wrażenie i sporo hałasu), myśle że warto przejść sie na nawroty w drugiej części, fajne fotki w lesie wychodzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że będę, miałem jeszcze w sobote odebrać subarke od lakiernika, ale cena biletu lotniczego nor-pol-nor na weekend zabija :facepalm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wychodzę z domu :)  Dopiero się odrobiłem :facepalm:  Dobrze że się dopiero zaczęło, bo jakaś obsuwa czasowa. Jeszcze nie wiem na który punkt trasy ale z racji późnej pory chyba w okolice startu uderzam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...