Skocz do zawartości

outback/forester


ebbro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich;-)

W najbliższej przyszłości mam zamiar zmienić samochód. Szukam właśnie niezajechanego 3-4 letniego outbacka ew. forestera tylko benzyna wchodzi w grę. Mam pytanie dotyczące kosztów utrzymania... Byłem w serwisie - widzialem cennik :-) natomiast zastanawiam sie nad dobrym mechanikiem  w okolicy Bielska-Białej. Macie jakieś informacje czy takowy tu występuje? I jak to wygląda w rzeczywistości (filtry, oleje, drobne naprawy) Naprawdę można popłynąć??? :-) Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich;-)

W najbliższej przyszłości mam zamiar zmienić samochód. Szukam właśnie niezajechanego 3-4 letniego outbacka ew. forestera tylko benzyna wchodzi w grę. Mam pytanie dotyczące kosztów utrzymania... Byłem w serwisie - widzialem cennik :-) natomiast zastanawiam sie nad dobrym mechanikiem  w okolicy Bielska-Białej. Macie jakieś informacje czy takowy tu występuje? I jak to wygląda w rzeczywistości (filtry, oleje, drobne naprawy) Naprawdę można popłynąć??? :-) Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

 

Ceny przeglądów w ASO porównywane jak w innych markach (np. Honda). Czy popłyniesz to zależy co kupisz na początek załóż sobie jakiś pakiet startowy na poprawki po poprzednim właścicielu :-) zwykle jak ponaprawiasz (bez druciarstwa) to w zasadzie koszta tylko eksploatacyjne (paliwo, olej itp). Jakie warsie silnikowe  Cię interesują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W najbliższej przyszłości mam zamiar zmienić samochód. Szukam właśnie niezajechanego 3-4 letniego outbacka ew. forestera tylko benzyna wchodzi w grę

. Napisz do paru ASO Subaru byc moze znajda Ci cos od pierwszego własciciela serwisowane i bezwypdkowe od kogos kto wzial nowe a stare oddal w rozliczniu. Napewno bedzie ono drozsze niz trupki od handlarzy ale przynajmniej pewne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam pytanie dotyczące kosztów utrzymania... Byłem w serwisie - widzialem cennik :-)
Jeśli chodzi o cennik SIP, który jest dostępny również na stronie internetowej - don't worry - ceny są o wiele niższe. Jeśli chodzi o auta po gwarancji mozesz liczyć na dodatkowe rabaty, więc ceny u mechanika nie będą szczególnie konkurencyjne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...