Skocz do zawartości

"Pryszczate" felgi...


Sen123

Rekomendowane odpowiedzi

zakup nowej

... ale się ubawiiiiłłłłem :razz:

Sam nic nie zrobisz felga musi iść do piaskowania i malowania

...na pewno nie pomoże papier scierny i jakaś srebrzanka? moze jednak są jakieś zestawy renowacyjne do takich drobnych ubytków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...na pewno nie pomoże papier scierny i jakaś srebrzanka? moze jednak są jakieś zestawy renowacyjne do takich drobnych ubytków...

I tak odleci po zimie. Felga ma to do siebie, ze pracuje w najgorszych możliwych warunkach dla lakieru. Zdecydowanie lepiej oddać je fachowcowi do renowacji, efekt będzie trwalszy. Natomiast uzupełnianie srebrzanką spowoduje, że i tak plamy będą widoczne, a najdalej w styczniu cała powłoka zejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Zdecydowanie lepiej oddać je fachowcowi do renowacji, efekt będzie trwalszy...

...a gdzie takie cos można zrobić i w jakiej cenie?

Najlepiej w COLOREXIE koszt kolo 60-70 zl za szt., robia bardzo ladnie odnawialem 2 kpl. juz polecam. COLOREX znajduje sie w Toniach, poszukaj ich www moze maja mapke dojazdu.

Opcja tansza to papier scierny ze 3 rodzaje gubosci, puszka sprayu srebrnego i bezbarwnego + kilka wolnych godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w COLOREXIE koszt kolo 60-70 zl za szt., robia bardzo ladnie odnawialem 2 kpl. juz polecam. COLOREX znajduje sie w Toniach, poszukaj ich www moze maja mapke dojazdu.

GRAF... jesteś "Wielki"...chyba na Ciebie zagłosuję :mrgreen::mrgreen:

... a oto mapka do zakładu, tak na przyszłość dla krakusów i z okolic

http://www.colorex.pl/puph/dojazd.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge ci pozyczyc BBS-y na te 2-3 dni tylko na nich nie ma opon pisz na PW

...dzięki GRAF, jak tylko przyjdzie pora zmian na zimówki, to tak pokombinuję by wszystko logistycznie zagrało :)...odezwę się wtedy na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge ci pozyczyc BBS-y na te 2-3 dni tylko na nich nie ma opon pisz na PW

...dzięki GRAF, jak tylko przyjdzie pora zmian na zimówki, to tak pokombinuję by wszystko logistycznie zagrało :)...odezwę się wtedy na PW

ok, BBS-y sa na sprzedaz wiec moze sie zadazy ze ich juz nie bedzie, wtedy trzeba bedzie z Gawinami pogadac moze maja jakies stare kółka od Legacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen123, w jakim czasie potrzebowałbyś tych felg? Może mógłbym Ci pożyczyć na te 2-3 dni moje stalówki z zimowymi gumami, zanim do siebie je założę. Rozmiar kółka nieco większy niż nominalny - 195/65R15. Koła leżą w garażu i czekają na pogorszenie pogody (wymagają dopompowania i być może wyważenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...może mógłbym Ci pożyczyć na te 2-3 dni moje stalówki...

:)

Jak chcesz to mogę Ci jej pożyczyć na kilka dni

:)

Dzieki chłopaki... Zadzwoniłem dzisiaj do Colorexu, cena za sztukę 85 zł, czas wykonania 5 dni. Przeanalizowałem to wszystko, jeszcze raz przyjrzałem sie felgom (konkretnie dwóm) i przesunąłem "cyklinowanie" felg na termin dalszy... szykuje mi się na dniach przegląd (ten duży) no i czas zbierać kasę... Dzieki z pomoc i sorki za zamieszanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...może mógłbym Ci pożyczyć na te 2-3 dni moje stalówki...

:)

Jak chcesz to mogę Ci jej pożyczyć na kilka dni

:)

Dzieki chłopaki... Zadzwoniłem dzisiaj do Colorexu, cena za sztukę 85 zł, czas wykonania 5 dni. Przeanalizowałem to wszystko, jeszcze raz przyjrzałem sie felgom (konkretnie dwóm) i przesunąłem "cyklinowanie" felg na termin dalszy... szykuje mi się na dniach przegląd (ten duży) no i czas zbierać kasę... Dzieki z pomoc i sorki za zamieszanie...

targuj sie :twisted: - przecierz z Krakowa jestes :mrgreen: jedz i pogadaj na miejscu wg mnie zbijesz cene do 70 na 100% a moze mniej, ostanio znajomy robil tam 2 felgi w tym 1 lekko zagieta i zaplacil 140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...