Skocz do zawartości

Poduszki Takata


Fiji

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko produkowane w USA, czesc z nich jezdzi teraz np.w Polsce... Tu mozna sprawdzic czy auto bylo objete akcja przywolawcza: http://www.subaru.com/vehicle-recalls.html  sprawdzilem kilka VINow z ogloszen i wiekszosc nie miala zakonczonej akcji przywolawczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nowe dane przedstawiło między innymi Subaru, które jak się okazuje, w samych Stanach Zjednoczonych będzie musiało wezwać do serwisu 78 tys. Imprez wyprodukowanych w latach 2004-2005. W Japonii jest jeszcze gorzej. Tam aż 91 tys. egzemplarzy tego modelu będzie musiało trafić na przegląd poduszek powietrznych.

 

Subaru:

2003 - 2005 Subaru Baja

2003 - 2005 Subaru Impreza

2003 - 2005 Subaru Legacy

2003 - 2005 Subaru Outback

 

 

ciekawe na ile te informacje z portali znajdą potwierdzenie w oficjalnych źródłach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Pisalem juz o tym w wątku na stronie głównej ale skoro jest otwarty wątek o poduszkach wiec tutaj tez sie wypowiem.

 

Mam mieszane odczucia po kontakcie z dwoma ASO subaru w sprawie akcji serwisowej. Moj VIN jest w bazie danych.

ASO na Pomorzu, przyjęło zgłoszenie (bylem osobiscie) w lipcu 2017 roku. Zero kontaktu, po paru miesiącach dzwonię i pytam. Pan zdezorientowany mowi, ze oddzwoni. Nigdy nie oddzwonił. 

ASO na południowo-zachodniej części Polski (bardzo chwalone poniekad). Pisze maila 2 września 2019 roku, ze chcialbym sie umowic i ze chcialbym aby to bylo w dowolnym terminie dla ASO w drugiej połowie października. Dostaje odpowiedz, że mają zamknięty grafik i mam się przypomnieć w połowie października.  Jak mam to rozumiec? Że mają tyle zleceń na poduszki, ze nie moga mnie wpisać do grafiku, czy że mają takie obłożenie, że nawet oleju bym u nich nie zmienił w najbliższych miesiącach?

 

Rozumiem, ze czesci trzeba zamówić, no wiec wlasnie chcialbym uslyszec, ze zamowic mozna, że czas oczekiwania taki i taki. Odpowiedz w stylu prosze sie przypomniej w połowie października (za 1,5 miesiaca jest delikatnie mówiąc średnia).

 

Odnosze wrazenie, z czynności nieodpłatne to kula u nogi dla serwisu i sprawa marginalizowana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2019 o 17:37, Barney napisał:

Pisalem juz o tym w wątku na stronie głównej ale skoro jest otwarty wątek o poduszkach wiec tutaj tez sie wypowiem.

 

Mam mieszane odczucia po kontakcie z dwoma ASO subaru w sprawie akcji serwisowej. Moj VIN jest w bazie danych.

ASO na Pomorzu, przyjęło zgłoszenie (bylem osobiscie) w lipcu 2017 roku. Zero kontaktu, po paru miesiącach dzwonię i pytam. Pan zdezorientowany mowi, ze oddzwoni. Nigdy nie oddzwonił. 

ASO na południowo-zachodniej części Polski (bardzo chwalone poniekad). Pisze maila 2 września 2019 roku, ze chcialbym sie umowic i ze chcialbym aby to bylo w dowolnym terminie dla ASO w drugiej połowie października. Dostaje odpowiedz, że mają zamknięty grafik i mam się przypomnieć w połowie października.  Jak mam to rozumiec? Że mają tyle zleceń na poduszki, ze nie moga mnie wpisać do grafiku, czy że mają takie obłożenie, że nawet oleju bym u nich nie zmienił w najbliższych miesiącach?

 

Rozumiem, ze czesci trzeba zamówić, no wiec wlasnie chcialbym uslyszec, ze zamowic mozna, że czas oczekiwania taki i taki. Odpowiedz w stylu prosze sie przypomniej w połowie października (za 1,5 miesiaca jest delikatnie mówiąc średnia).

 

Odnosze wrazenie, z czynności nieodpłatne to kula u nogi dla serwisu i sprawa marginalizowana.

 

Witam Pana.

 

W odpowiedzi na Pańskie pytane, uprzejmie informujemy,że w miesiącu pażdzierniku nie mamy już  wolnych terminów na wykonanie kolejnej usługi. Nikt z naszego serwisu nie odmawia Panu przysługującej naprawy gwarancyjnej, natomiast my też nie jesteśmy w stanie przerobić więcej zleceń. Pozostajemy do Pana dyspozycji w kolejnym miesiącu tj. listopad. Jeżeli będzie to Panu pasowało, prosimy o kontakt w powyższej sprawie.

 

Z wyrazami szacunku Marek Kluszczyński MTS Dzierzoniów.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...