Skocz do zawartości

Subaru Impreza Season


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

i sedan hill-holdera ma. w zwyczajnych raczej sedany nie miały. jak chcesz mogę Ci przesłać fotkę oryginalnych felg i naklejki na dzwiach Season'a.

 

p.s. się ma, się wie ;).

 

//edit

SebastianZ1: wepchnąłeś mi się z postem brzydalu!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Spryskiwacze to na razie daleka przyszłość ( jakoś się od nich obywam ) Teraz zbieram kaskę na wysoki spojler (taki od GT99), już mam zamówiony na maj :-) no i kwestia tylnego zawieszenia bo po zagazowaniu troszke tył siada. Co do napisu to jak bym miał 2 to bym sobie przykleił, a co niech ma Amelka "kolczyki" ;-)

Pozdrawiam Panie Robercie i czekam kiedy wreszcie Ty się na Subaru zamienisz bo rodzina Ci rośnie, a auto się kurczy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryskiwacze to na razie daleka przyszłość ( jakoś się od nich obywam )

 

U mnie sie chyba silniczek zatarl, a i lewa oslonke spryskiwacza mam polamana i troche wszystko lata. Co do silniczka, to moze wystarczy nad nim popracowac - slychac stukniecie po zalaczeniu, wiec moze wystarczy oczyscic. Natomiast oslonke musze kupic.

 

Nie wiem jak to jest montowane i czy sama oslonka wystarczy, bo troche mi calosc lata. :neutral:

 

Tak w ogole, to spryskiwacze kompletnie do niczego nie sa mi potrzebne, no ale skoro juz sa, to wypadaloby, zeby przynajmniej wygladaly na dzialajace. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak włączam guziczek od spryskiwacza to słychać jakiś dźwięk

 

U mnie na pewno slychac zacinajacy sie silniczek - sprawdzone organoleptycznie, ale moze u Ciebie jakis przekaznik sie zalacza.

 

a w zderzaku nie mam spryskiwaczy

 

Ale skoro masz przycisk, to pewnie i spryskiwacze powinny byc. :wink: O ile pamietam silniczek do spryskiwaczy lamp jest gdzies pod zbiornikiem plynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...