Jump to content

Subaru Impreza Season

Han Skolo

Recommended Posts

• 5 months later...
A może chcesz naklejke?

A masz jedną na zbyciu czy dwie ??? Bo moja wersja miała tylko jedną (po wymianie drzwi) :-)

Krzyś, aleś odgrzał postaaa!! ;) I kombinujesz coś z tymi spryskiwaczami??

Pozdrawiam!!

Spryskiwacze to na razie daleka przyszłość ( jakoś się od nich obywam ) Teraz zbieram kaskę na wysoki spojler (taki od GT99), już mam zamówiony na maj :-) no i kwestia tylnego zawieszenia bo po zagazowaniu troszke tył siada. Co do napisu to jak bym miał 2 to bym sobie przykleił, a co niech ma Amelka "kolczyki" ;-)

Pozdrawiam Panie Robercie i czekam kiedy wreszcie Ty się na Subaru zamienisz bo rodzina Ci rośnie, a auto się kurczy ;-)

Spryskiwacze to na razie daleka przyszłość ( jakoś się od nich obywam )

U mnie sie chyba silniczek zatarl, a i lewa oslonke spryskiwacza mam polamana i troche wszystko lata. Co do silniczka, to moze wystarczy nad nim popracowac - slychac stukniecie po zalaczeniu, wiec moze wystarczy oczyscic. Natomiast oslonke musze kupic.

Nie wiem jak to jest montowane i czy sama oslonka wystarczy, bo troche mi calosc lata. :neutral:

Tak w ogole, to spryskiwacze kompletnie do niczego nie sa mi potrzebne, no ale skoro juz sa, to wypadaloby, zeby przynajmniej wygladaly na dzialajace. :wink:

U mnie jak włączam guziczek od spryskiwacza to słychać jakiś dźwięk, ale nic mi spod auta nie cieknie a w zderzaku nie mam spryskiwaczy (niewiedzieć czemu). Czy spryskiwacz pobiera ten sam płyn co wycieraczki na przedniej szybie ???

U mnie jak włączam guziczek od spryskiwacza to słychać jakiś dźwięk

U mnie na pewno slychac zacinajacy sie silniczek - sprawdzone organoleptycznie, ale moze u Ciebie jakis przekaznik sie zalacza.

a w zderzaku nie mam spryskiwaczy

Ale skoro masz przycisk, to pewnie i spryskiwacze powinny byc. :wink: O ile pamietam silniczek do spryskiwaczy lamp jest gdzies pod zbiornikiem plynu.

Idzie dłuuuugi weekend to może rozbiorę moją "Amelkę" i zobaczymy czy mam tylko silniczek do spryskiwaczy, czy może jakieś przewody też sie pod nią walają, bo same "kraniki" to chyba można sobie dokupić na jakimś szrocie???