Skocz do zawartości

Potrzebny internet


GTddz

Rekomendowane odpowiedzi

Hajjj

 

Mam taką sprawe. Przeprowadzilem sie na takie zadupie ze nie ma tu nawet tel. stacjonarnych dziala tylko GSM albo jakis radiowy tepsy ? Tak czysiak potrzebuje dostep do internetu , nie za szybki nie za wolny ..... . Ktos moze mi powedziec jakie są koszta i predkosci uzywania internetu z sieci komórkowych i gdzie warto brac internecik

. Ktos mi mi mowil nie dawno ze w vobisie dają na rok czy dwa dostep przy zakupie laptopa .. laptopa itak musze kupic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zadupiu z iPlusem może być kiepsko...

 

Dlaczego ? Plus ma b.dużo BTSów na 900MHz ... i to one dają Plusowi lepszy zasięg poza miastami ....

 

Ale o zasięgu w konkretnym miejscu najlepiej powinien wiedzieć GTddz

Zawsze może wybrać konkurencyjną sięć ... :wink:

Z Erą będzie kiepsko, bo BlueConnect działa tylko w większtch miastach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zadupiu z iPlusem może być kiepsko...

 

Dlaczego ? Plus ma b.dużo BTSów na 900MHz ... i to one dają Plusowi lepszy zasięg poza miastami ....

 

Tyko że bez UMTS albo EDGE to ten net jest tak wolny że można się pociąć. Ja używam czasem netu na komórce w różnych częciahc POlski i jaknie ma 2.5G albo 3G to masakra. Na 3G to by już się fanie śmigało.

 

 

 

Ja bym wbadał czy nie działa w okolicy jakaś firma zestawiająca radiołącza - jak www.etop.pl np. To nawet nieźle działa w większości lokacji, więcej chyba forumowicz "Michał." by powiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie tak jak Kuba kliknal jezeli masz zasieg i lapiesz UMTS to jest OK, ale po stalym laczu jakie mam w domu (1,5G) to niestety sieci komorkowe sa mierne

 

na prekaznikach 900Mhz to tylko GPRS mozna se zlapac - generalnie nawet w Wawie niedaleko stacji bazowej, ale w starym domu murowanym w Wilanowie o UMTSie mozna zapomniec, EDGE lapie raz na 2 tygodnie a zazwyczaj leci po GPRSie i jest to masakra, nawet mejli nie mozna przeczytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w razie czego kolezanka ma do odstapienia modem oranza BUSINESS EVERYWHERE teryfa 99 pln netto z umowa do kwietnia 2008 - nie chce ktos? kupila w kwietniu bo nie miala netu a teraz ktos do nich stalke dociagnal i chce sie pozbyc oranza - odda za darmo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...