Skocz do zawartości

dowazanie kół


Młoda5000

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś jestem już po wizycie u chłopaków z serwisgumu na okaryny ( okazało się że to znajomi, którzy byli u mnie na szkoleniu z serwisowania klimatyzacji) i podeszli rzetelnie do problemu. Diagnoza taka opony do duuuuu.... maja boczne bicia , jedna nawet po kilkukrotnej próbie optymalizacji nie chciała współpracować :( tak że mam 3 w miarę ułożone i jedną beznadziejną (poszła na tył)  i czeka mnie zakup nowych na kolejny sezon bo poprawa jest taka że lekko drży kierownica dopiero od 120 do 140 a wcześniej od 90 do 130 . Czy ktoś próbował z Was reklamować kiedykolwiek goodyeary , czy da się z tym biciem bocznym ? bo tego nie można sprawdzić na żadnej maszynie ale wprawne oko wychwyci  na maszynie zwykłej 

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, mam podobny problem z Uniroyal RainSport 3

Przez pierwsze km nie jeździłem po trasach szybkiego ruchu a jakiś czas temu odczułem bicie przy prędkościach najbardziej właśnie 120-140km/h

Czyli nowa teoretycznie opona może wyważać się idealnie a mieć jednak bicie boczne?

Edytowane przez markos007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jest problem bo na te bicia poprzeczne  w polsce tylko 3 producentów przyjmuje bez wydziwiania i uznaje  reklamacje, Michelin , kormoran i kleber. Z moimi może być problem bo goodyear 90% takich reklamacji odrzuca podobno.

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jest problem bo na te bicia poprzeczne  w polsce tylko 3 producentów przyjmuje bez wydziwiania i uznaje  reklamacje, Michelin , kormoran i kleber. Z moimi może być problem bo goodyear 90% takich reklamacji odrzuca podobno.

U mnie z tego samego powodu Michelin uznał gwarancję jednej z opon i wymienił mi całą oś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jest problem bo na te bicia poprzeczne w polsce tylko 3 producentów przyjmuje bez wydziwiania i uznaje reklamacje, Michelin , kormoran i kleber. Z moimi może być problem bo goodyear 90% takich reklamacji odrzuca podobno.

 

 

Kormoran jak i Kleber są w grupie Michelina , także to jeden "producent".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jest problem bo na te bicia poprzeczne  w polsce tylko 3 producentów przyjmuje bez wydziwiania i uznaje  reklamacje, Michelin , kormoran i kleber. Z moimi może być problem bo goodyear 90% takich reklamacji odrzuca podobno.

 

Ja oddałem do reklamacji cały komplet.

Na czas reklamacji założyłem tymczasowo GEOLANDARY co były fabrycznie. Po przejechaniu ok 200km trafiłem skodę w bagażnik :angry:

Geolandary na każdym rondzie piszczą z braku przyczepności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...