Jump to content

Najfajniejsza rzecz w Subaru

Patryk55XL

Recommended Posts

Gdzieś mi się przed oczyma przewinął temat: co Wam się nie podoba w Subaru- czy jakoś tak... Myślę, że raczej więcej jest tych fajnych rzeczy. Na temat gustów się nie dyskutuje więc piszcie komu co najbardziej się podoba :)

• Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmmm... z takich drobiazgów które cieszą...?

Wiem :idea: :!: 300 koni mocy i napęd na cztery łapy :mrgreen:.

No dobra - będę poważny:

1. Opening ceremony na zegarach w MY'06 (i przy okazji na defi).

2. Shift light (uwielbiam go!)

Przycisk bright :mrgreen:

O! To je to.

Ale bez jajców to fotele. Som miętkie i wygodne, i nawet coś tam trzymają na winklach. Jak do tej pory najlepsiejsze w jakich umieściłem moje 4 litery. I reduktorek. Wsio.

Z fotelami się absolutely zgadzam in one hundred percent. Nigdy nie siedziałem na wygodniejszych coby to nie było audi, bm i inne kawiorowate. Jak się przesiadam do służowego opla to jakbym na krzywą chybotliwą deksę siadał.

Bright zdecydowanie.... moge tak zjaśniać i rozjaśniać ten zegar bez końca :)

Yyyy... tej zabawy jeszcze nie poznałem - czas spróbować :twisted:

Ale chyba wiem, dlaczego jej nie poznałem - ja mam zawsze zegary ustawione na max świecenie, jest tak fajnie oczojebnie, że malina. I to jest kolejna najfajniejsza rzecz w subaru :smile:.

Od x lat marzyłem o imprezie. Kiedy wreszcie usiadłem za kierownicą, długo nie mogłem uwierzyć, że karmnik z przodu i spojler z tyłu są przymocowane do MOJEGO samochodu :) Odpowiadając, karmnik i spojler chociaż moc też jest rewelacyjna!

Od x lat marzyłem o imprezie. Kiedy wreszcie usiadłem za kierownicą, długo nie mogłem uwierzyć, że karmnik z przodu i spojler z tyłu są przymocowane do MOJEGO samochodu :) Odpowiadając, karmnik i spojler chociaż moc też jest rewelacyjna!

Ja do dziś tak mam, a booyakashę mam od 10 miesięcy, że myślę sobie czasem: "to JA mam WŁASNĄ IMPREZĘ :?: :!: :shock: NIEMOŻLIWE :!: "

I wtedy na gębie pojawia się mega-banan. O taki:

bananaut9.gif

no to ja mam podobnie i nie będę powielał postów kolegów, zgadza się wszystko co do joty: zegary ustawione na maks, karmnik i spojler na ktore podczas jazdy patrze się na okrągło i do znudzenia a i banan też jest. Podoba mi się też jakie wrażenie subi zrobiła na mojej dziwczynie, która chciała mnie zostawić jak się dowiedziała że rozstanie będzie spowodowane zbieraniem kasy na STI :lol:

poprzednio mialem tylnonapedowca, przez zime zdazylem sobie napsuc mase nerwow, a moja kobieta buty od ginorossi (do tej pory mi wypomina). jak dla mnie to.. czteeery lapy cztery lapy :grin: a ze szczegolow, podgrzewane lusterka i drzwi bez ramek. stoje kiedys na poboczu na drodze przy takim jeziorku (wojciechow) drzwi otwarte z obu stron. jada sobie rowerzysci i tylko slysze fragment rozmowy:

- w cabrioletach takie montuja i w sportowych niektorych

- o, kombi..

- subaru. jakies pytania?

dalej nie slyszalem, ale mialem banana :grin:

To moze ja coś powiem : zawór upustowy i jego dzwięk , coś fantastycznego . :wink:

No dźwięk jest piękny, ale czy na dłuższą metę znośny ? Nie irytuje ?

Jak Felix pisze, że fajny, to fajny, i tego będziemy się trzymać 8).

Kierownica w MY05 zafajniście w dłoniach leży, drzwi bez ramek i dzwięk motorka (najlepszy wtedy jak paliwo odcina), niewspominając o napędzie szczególnie w zimie (najbardziej kocham wtedy miny ludzi stojących za mną na światłach gdy jest ślisko) :) Za to mieszane uczucia mam jak ludzie podchodzą i zadawają standartowy zestaw pytań, na pochątku byłem uhahany, a teraz pomału mnie to nudzi. Nagram se na dyktafon wsio o tym aucie i będę puszczał :) Pewnego dnia w ciągu pół godz postoju chyba ze 4 przechodniów pstrykało mi fotki(może autu :) )- czułem się jak jakaś atrakcja w Zoo!