Skocz do zawartości

Najfajniejsza rzecz w Subaru


Patryk55XL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bright zdecydowanie.... moge tak zjaśniać i rozjaśniać ten zegar bez końca :)

 

Yyyy... tej zabawy jeszcze nie poznałem - czas spróbować :twisted:

 

Ale chyba wiem, dlaczego jej nie poznałem - ja mam zawsze zegary ustawione na max świecenie, jest tak fajnie oczojebnie, że malina. I to jest kolejna najfajniejsza rzecz w subaru :smile:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od x lat marzyłem o imprezie. Kiedy wreszcie usiadłem za kierownicą, długo nie mogłem uwierzyć, że karmnik z przodu i spojler z tyłu są przymocowane do MOJEGO samochodu :) Odpowiadając, karmnik i spojler chociaż moc też jest rewelacyjna!

 

Ja do dziś tak mam, a booyakashę mam od 10 miesięcy, że myślę sobie czasem: "to JA mam WŁASNĄ IMPREZĘ :?: :!: :shock: NIEMOŻLIWE :!: "

 

I wtedy na gębie pojawia się mega-banan. O taki:

 

bananaut9.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja mam podobnie i nie będę powielał postów kolegów, zgadza się wszystko co do joty: zegary ustawione na maks, karmnik i spojler na ktore podczas jazdy patrze się na okrągło i do znudzenia a i banan też jest. Podoba mi się też jakie wrażenie subi zrobiła na mojej dziwczynie, która chciała mnie zostawić jak się dowiedziała że rozstanie będzie spowodowane zbieraniem kasy na STI :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzednio mialem tylnonapedowca, przez zime zdazylem sobie napsuc mase nerwow, a moja kobieta buty od ginorossi (do tej pory mi wypomina). jak dla mnie to.. czteeery lapy cztery lapy :grin: a ze szczegolow, podgrzewane lusterka i drzwi bez ramek. stoje kiedys na poboczu na drodze przy takim jeziorku (wojciechow) drzwi otwarte z obu stron. jada sobie rowerzysci i tylko slysze fragment rozmowy:

 

- w cabrioletach takie montuja i w sportowych niektorych

- o, kombi..

- subaru. jakies pytania?

 

dalej nie slyszalem, ale mialem banana :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze ja coś powiem : zawór upustowy i jego dzwięk , coś fantastycznego . :wink:

 

No dźwięk jest piękny, ale czy na dłuższą metę znośny ? Nie irytuje ?

 

Jak Felix pisze, że fajny, to fajny, i tego będziemy się trzymać 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica w MY05 zafajniście w dłoniach leży, drzwi bez ramek i dzwięk motorka (najlepszy wtedy jak paliwo odcina), niewspominając o napędzie szczególnie w zimie (najbardziej kocham wtedy miny ludzi stojących za mną na światłach gdy jest ślisko) :) Za to mieszane uczucia mam jak ludzie podchodzą i zadawają standartowy zestaw pytań, na pochątku byłem uhahany, a teraz pomału mnie to nudzi. Nagram se na dyktafon wsio o tym aucie i będę puszczał :) Pewnego dnia w ciągu pół godz postoju chyba ze 4 przechodniów pstrykało mi fotki(może autu :) )- czułem się jak jakaś atrakcja w Zoo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...