Skocz do zawartości

Witaj, stolyco... czyli parę pytań do Warszawiaków


WiS

W jakiej klasie organizujemy puchar forum subaru?  

7 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadam jutro do Warszawy załatwić parę rzeczy, w związku z czym:

 

1. Uprzedzam, że ktoś może Wam znienacka machać z grafitowego Suzuru Ignis/Subaki Justy (TK...) :-D

 

2. Mam następujące pytania logistyczne:

- jak wyglądają korki na Grójeckiej i potem w kierunku na Sadybę (Goraszewska) bezpośrednio przed 8.00 rano (dawno nie wjeżdżałem do Wawy o tej niechrześcijanskiej porze) - ile czasu mam sobie zaplanować od Janek, tak mniej więcej, żeby na tej Goraszewskiej być przed 8.00?

- czy potem, koło południa, przebijając się z Sadyby do Sheratona - muszę się liczyć z jakimiś extra utrudnieniami (remonty, wykopki, demonstracje) - czy "normalka"...? Ewentualnie - którędy najlepiej omijać kłopoty?

 

Z góry dzięki za wszelkie dobre rady :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadam jutro do Warszawy załatwić parę rzeczy, w związku z czym:

Przed 7 jest znośnie. Przed 8 na trasie od Raszyna na Sadybę przerąbane [ 1-1.5 h] jazdy w korku[remontów na tym odcinku nie widziałem]. W piątek Warszawę opuść przed 15.00

Po tej godzinie Warszawa wyjeżdża do domu we wszystkich możliwych kierunkach :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Niektórzy wyjeżdżają na działki. :smile:

W południe trochę lepiej, dojedziesz w 15-20 min.[z Sadyby do Sheratona]

Pozdrawiam.

Demonstracji nie będzie. Korki rano są wszędzie w kierunku Centrum.

Pozdrawiam i życzę duuuuuuużo cierpliwości. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyglądają korki na Grójeckiej
o tej porze korek przed jankami Cie czeka

I to jest dobre pytanie 6:30 - powinno być na raz bez problemów

A potem to loteria i jeden Bóg raczy wiedzieć (ale nie wiem który)

(...)

 

Tej odpowiedzi się obawiałem. Zdaje się, że czeka mnie start koło czwartej, żeby wlecieć do Wawy przed korkiem... :roll:

Robimy jakiegoś spota na Sadybie koło 6.00-6.30 rano? Bo coś muszę robić do tej ósmej pod nieczynnym serwisem Suzuki :mrgreen:

Może ktoś tamtędy będzie akurat wracał z imprezy, albo coś...?

 

Jak planujesz wyjazd z Warszawy jutro w stronę TK proponuję od 14 uzbroic sie w duuuuużo cierpliwości

To wiem - mam bolesne doświadczenia co do tej pory w piątki ;-)

Na szczęście wracać będę dopiero późnym wieczorem lub w nocy, więc spox...

 

Edit: widzę, że Hogi w międzyczasie zapodał mniej-więcej to samo... więc gleba i blady świt. Brrrr, nie lubię, ale cóż.

 

Jakoś od lat celuję do Warszawy koło 10-11 najwcześniej, wtedy jest fajnie... :cool: Tym razem się niestety nie dało.

 

Poranny spot na Sadybie jak najbardziej możliwy - stawiam potrzebującym kefir!!! :mrgreen: :wink:

 

Dzieki za info, panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wakacje to jest w ogóle luźno w Stolycy ;-)

 

Mam nowe instrukcje - i zamierzam z nich skorzystać, bo brzmią rozsądnie. Daję przez Konstancin i Wilanów... nawet jak trochę postoję, to pewnie duuużo mniej, niż w Jankach.

 

Sprytny plan, buahaha :mrgreen:. Jak pojawisz się tam po 6:30, to i tak będziesz stał w dwugodzinnym korku- jedyna różnica jest taka, że przynajmniej w towarzystwie arno, verta i innych kawiorów :cool:.

 

Natomiast na drodze z Janek będzie Ci towarzyszył kawior shodan.

 

Czyli jakby nie patrzeć - jesteś skazany na kawiorów :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wakacje to jest w ogóle luźno w Stolycy ;-)

 

Mam nowe instrukcje - i zamierzam z nich skorzystać, bo brzmią rozsądnie. Daję przez Konstancin i Wilanów... nawet jak trochę postoję, to pewnie duuużo mniej, niż w Jankach.

 

To najlepsza opcja - tym bardziej ze ladujesz od razu na Sadybie. Przyblokujesz sie na troche w Gorze Kalwarii. W Konstancinie postoisz max ok 0.5 h.

Szerokiej i pozdrawiam.

GORG

 

edit:

Ja to mam refleks :lol: .porazka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...