Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

dojechałem a5 :lol: do mety samej :cool: czasy nieistotne - ważne, że do końca bez sr :cool:

 

[ Dodano: Sro Lip 29, 2009 9:27 pm ]

i na przyszłość pytanie do wełniacza i pablonasa

bo chyba większy sens miałoby jakby po każdym oesie był sr ale po crashu np na 1, żeby ruszać drugą pętlę (czyli 4) - mam zaznaczać na każdym allow superally? a superally hold stage na tym 4? czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, tak SR po każdym oesie by sie przydał.

niestety a5, jedyny rajd, gdzie mogłem być na górze tabelki, przepieprzyłem na 1 oesie.

w N4 było też do dupy....

zwalniam sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dojechałem, ale co to za dojechanie.

w A5 nie trafiłem w tunel, było za szybko i za szeroko. strasznie głupi błąd, no ale bywa i tak. fajnie że nielegalę dojechałem chociaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na przyszłość pytanie do wełniacza i pablonasa

bo chyba większy sens miałoby jakby po każdym oesie był sr ale po crashu np na 1, żeby ruszać drugą pętlę (czyli 4) - mam zaznaczać na każdym allow superally? a superally hold stage na tym 4? czy jak?

A to mnie zaskoczyłeś. Nigdy tak nie ustawiałem tylko zawsze SR i możliwość jazdy od kolejnego OSu.

Ale na zdrowy rozum to tak to należy ustawić jak napisałeś...

 

Aha taka rada. ZAWSZE odznaczaj "cant resume tournament" na pierwszej stronie panelu ustawień rajdu. Dzięki temu jak ktoś zobaczy pulpit i wyśle request to będzie startował od odcinka którego nie pojechał, a nie od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golum, nie przejmuj się, dla każdego z nas początek był trudny. Ja już nie raz tak się wkurzyłem na grę, że powiedziałem "nigdy więcej". No i gram już prawie rok. :mrgreen: "Trzeba trenować, trenować, i jeszcze raz trenować. A w wolnym czasie trenować" - słowa jednego z rajdowców są tutaj jak najbardziej trafione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....grę, że powiedziałem "nigdy więcej". No i gram już prawie rok. :mrgreen: "Trzeba trenować, trenować, ..........

 

..tak tylko że ja już 5 lat tak trenuje i progresu jakoś za górki nie widać ;-)))) ,

..łoszzz ileż ja to razy już prawie kiere na balkon wystawiałem ;-)))

 

czekam na szutry ;-)

 

ps. jak nie dojechałem enką a dojechałem A5 to który wynik liczy się do klasyfikacji ?

na czechach jestemjako yannn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dojechałem oba ale to jest jedyne dobre słowo jakie mogę powiedzieć na ten temat. ENką strasznie szło, dwa razy zahaczyłem o coś czego nie widzałem, raz mi na liczyło kare za lekką wizytę na poboczu, no i jednego odcinka nie dojechałem. A5 za to...no jakby to ująć :mrgreen::mrgreen: czy ten samochód to ma silnik :?: :?: :mrgreen::mrgreen: tutaj z kolei rolka za rolką i jeszcze tyle razy się zakopałem że palców mi nie starcza żeby się doliczyć :razz: :razz: tutaj podobnie jak eNką też nie dojechałem jednego odcinka :???: :???: :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie zachwyt ale dopiero w weekend :wink: Wczoraj wieczorem zacząłem jechać nielegala, lekko mnie irytuje te A5 :razz: Straszliwie wywrotne toto. Chociaż muszę przyznać, że idzie się tym rozpędzić. Może to po przesiadce z rFactora mam takie wrażenie ale jakiś szybki mi się ten peżot wydał. Strach pomyśleć co będzie w N4 :mrgreen:

 

Mam więc nadzieję, że kibiców będzie dużo bo ktoś będzie musiał mnie na koła stawiać :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz po rajdzie a5 i 4 sekundy za sleszem jestem. Ogolnie to blad za bledem moze 3 oesy pojechane w miare i ostatni super mi sie jechalo. Szkoda dacha na nawrocie 100m przed meta na 3 odcinku bo tam minute stracilem na kibicow. Ale jest zabawa i o to lotto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...