Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Wełniacz, to powiadomienie dostałeś od adminów e-rajdy?

Nie, w temacie RBR pojawil sie cytowany post ze slowami FIA zeby uwazac bo jestem "obserwowany" i ok 100 innych pleyerów od kiedy nowe czeskie trasy sie pojawily a akurat w nich jechalem na 1 koncie... śmieszni są z tymi multikontami, jesli tak sie tego obawiaja to niech nie daja mozliwosci zalozenia paru kont... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz, daj linka do tej wypowiedzi FIA. Nie mam sumienia kopać się przez tryliony postó żeby to znaleźć.

Graf von Burat, witamy witamy :) Miło mieć w teamie przedstawiciela forum z kreską :wink: Do teamu na czeskiej stronie zostałeś dodany.

 

:shock:

:mrgreen::mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro robisz to poza liga to wg mnie mogą cię cmoknąc.

 

Ale to nie przeszkadza FIA tylko Czechom. I to jest najdziwniejsze w tym wszystkim. Kiedyś do mnie pisali admini na czeskiej stronie w tej sprawie ale jakoś się rozeszło po kościach. Teraz widocznie znowu się nudzą. Trzeba sobie kochani wyrobić nawyk i jeździć tylko na jednym nicku i tyle :???:

Znajdę po południu instrukcję jak zrobić "autologowanie" z poziomu gry (nie trzeba będzie wpisywać hasła i nicka - problem pamiętania o jednym nicku sam się rozwiąże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdę po południu instrukcję jak zrobić "autologowanie" z poziomu gry (nie trzeba będzie wpisywać hasła i nicka - problem pamiętania o jednym nicku sam się rozwiąże :)

 

pablonas, w katalogu głównym gry jest plik RichardBurnsRally.ini. Otwierasz, wpisujesz w polu "AutoLoginName" swój nick. Poniżej w polu "AutoLoginPassword" swoje hasło. Zapisujesz i cieszysz się automatycznym logowaniem :)

 

[ Dodano: Sro Cze 17, 2009 10:31 am ]

Graf von Burat, witam również :) Cieszę się, że team się rozbudowuje. Zawsze to większa szansa na punkty dla zespołu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz, daj linka do tej wypowiedzi FIA. Nie mam sumienia kopać się przez tryliony postó żeby to znaleźć.

 

http://www.e-rajdy.pl/forum/viewtopic.p ... 02#p153602 post LukaszaLuniewskiego to cytat FiA ale jakos oryginału znaleźć nie moge a doczytalem ze to wypowiedz z marca :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy sprawdzają po IP jak się kto loguje...

dla mnie takie akcje z szukaniem podobnych nicków to przegięcie i psucie zabawy.

Jak ktoś będzie chciał upalać, to zamiast do mety będzie jeździć w kółko po odcinku...jak na e-rajdach ktoś napisał.

Może by było lepiej, gdyby plugin kosztował każdego użytkownika 10E za rok i byłyby dostępne wszystkie trasy bez limitów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi limitami na przejechanie trasy to bzdura jest , ktoś wkłada kupę roboty w stworzenie tras , a potem lipa nikt nie może na nich jeździć , trochę lipa bo super mi się podobała ta przeróbka Stanów na Finlandię. Nie wiem czy to tylko moje wrażenie ale trzymanie jest lepsze w Finlandii :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz pilnuj sie, jestes obserwowany :D:mrgreen: :mrgreen:
Wygrałem 1 rajd to już haczyka na mnie szukają :mrgreen: :wink: Odcinki Lotosu mi pasują wiec znowu sprobuje namieszać w klasyfikacji, chociaz może lepiej nie bo jeszcze mnie zbanują :roll: :lol: :grin: :wink: Ja Finlandii jeszcze nie instalowałem ciagle jakos o tym zapominam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj sobie zacząłem w geometrii grzebać i mam takie pytanko dlaczego nie mogę wejść jak się odpali ustawienia geometrii tam gdzie jest zbieżność kół, kąt nachylenia bodajże i coś tam jeszcze , takie są dwie ramki jedną (na górze) można zmieniać , a drugą (na dole) nie. Mam nadzieję ,że w miarę jasno napisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny rajd do którego nie usiądę :sad: Brak czasu pożera, wczoraj udało się usiąść na chwilkę dosłownie tak dla relaksu, ale to chyba tyle na ten tydzień. W niedzielę do W-wy oglądać Loeba, a później na mazury też m.in oglądać Loeba :razz: Od lipca się poprawię, sorki dla całego teamu, choć i tak na razie ze mnie pożytku nie było :razz: To się zmieni jak będzie trochę czasu przede wszystkim na testy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmowa face to face z szefem teamu nic nie dała :mrgreen: (pozdrowienia pablonas :smile: )

na 3 oesie podbiło mnie na koleinie i centralnie w drzewo.. w zasadzie nie wiem na co liczyłem bo przecież mogłem omijać i walić w pole (hulalalalpai) - a starałem się jechać ostrożnie i nawet na noiker pobiłem pb na dampie (mimo rolki ale kończonej na kołach).. po superally to była kwestia czasu (dość krótkiego :mrgreen: ) - nerw mnie ściął :mrgreen: ale widzę potencjał :mrgreen::mrgreen::mrgreen: polski może ukończę :cool: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmowa face to face z szefem teamu nic nie dała :mrgreen: (pozdrowienia pablonas :smile: )

Pozdrawiam :mrgreen:

Oskar, również pozdrawiam bo spotkaliśmy się w holu Robert`s Port razem z resztą modów forumowych :wink:

 

Sorry za offtopic :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...