Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA UWAGA. Na stronie E-Rajdy jest info o nowych odcinkach autorstwa gościa od Pribramu :) Już można pobierać. Za parę dni będzie można stawiać rajdy z tymi odcinkami :) Mają byc niebawem wykorzystane w WRSMP więc trzeba solidnie je poznać :) Zapowiadają się super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już przejechałem te OSy kilka razy. Masakra :lol: Odcinki są strasznie trudne. Zmienna przyczepność asfaltu, różne "profilowanie" zakrętów co powoduje ogromne trudności z hamowaniem, do tego asfalt jest niesamowicie śliski. Po mokrym to już kompletne lodowisko.

 

Graficznie rewelacja :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przejechałem shakedown, szkoda że na ostatnim oesie przestrzeliłem zakręt i poleciałem w kosmos :(

Ogólnie traski fajne, nawet walkę z naszymi guru z forum udawało się nawiązać :) do 6 oes przed Wełniaczem, aczkolwiek ten 8my mnie pogrążył a na 7dmym też różowo nie było, za dużo ekscytacji :)

Ogólnie podobają mi się, ale przy szykanach z kolizjami człowiek przesadził, albo niewidzialna ściana albo płotno gorsze jak skała... trzeba tam uważać... i Ci ludzie w takich miejscach że w sumie ładną drużynę załatwiłem przez 7 oesów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to RBR pojdzie mi na lapku P8600 2.4GHz z karta zintegrowana Intel X4500HD? Szukam jakiejs portable (bez koniecznosci instalowania - lapek jest sluzbowy, wiec mam ograniczone mozliwosci uzywania licencji non-freeware) gierki rajdowej, zeby sobie pojezdzic na TV 40" w Full HD :mrgreen:

 

p.s. quake live dziala idealnie, ale mnie nie bawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olleo, kup grę za trzy dychy i testuj. Tylko kierownicę jakąś przyzwoitą skombinuj żebyś się do gry nie zniechęcił przez marny wolant.

 

Wełniacz, mnie też się ta klasyfikacja podoba :twisted: chociaż widzę w niej błąd. W klasyfikacji indywidualnej powinieneś być przede mną bo masz jedną wygraną, a ja nie :wink:

 

Wystartował tydzień i znowu nie mam nawet kiedy pomyśleć o graniu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystartował tydzień i znowu nie mam nawet kiedy pomyśleć o graniu :evil:
Mnie tak prawa reka boli od hamulca i krecenia gazem, ze jak gram w rbr (malutko ostatnio) to nie moge recznego wcisnac a czasem i skrecic z bólu mięśni, o których istnieniu nawet nie wiedziałem, że takie człowiek ma :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaatakuję w rundach powakacyjnych :)
Tu nie ma co atakowac bo to sie konczy przewaznie dzwonem. Liczy sie czyste zameldowanie na mecie nie krecac zyciowek tylko dojechanie w miare sprawnie i punkty zaczna sie pojawiac. Wiem ze latwo tak napisac a ciezej zrobic bo czesto sam mam z tym problemy :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że ja za bardzo odpuszczam w WRSMP. Jadę jak... ciota. Jak się rozluźniam to kręcę przyzwoite czasy. Jak gra jest choćby o pietruszkę to łapy się trzęsą i po zawodach. Na Agapicie jechałem czysto i szybko, bez napinki na czas. Auto nie posłuchało i koniec. Obawiam się, że któryś rajd muszę zaatakować żeby móc liczyć na wynik. Owszem, atak=duże ryzyko dzwona ale takie rajdy som :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Agapit pojechalem bez stresu nie wiem czemu... kazdy rajd WRSMP czy wczesniej Puchar czy Liga to rece jak z waty i mega stres a ostatnio jak bym jechal rajd o nic i wyszlo :) Nie ma chyba na to przepisu :roll: Trzeba powalczyc bo jak widze mozna o podium walczyc zespolowo :twisted:

 

[ Dodano: Wto Cze 16, 2009 10:48 am ]

Pojawiły się odcinki rajdu i jest dobrze :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się odcinki rajdu i jest dobrze :cool:

jakiego rajdu??

 

[ Dodano: Wto Cze 16, 2009 7:11 pm ]

dobra...już wiem.

Strasznie szybko ten lotos przyszedł...nie jeździłem po szutrze, więc katastrofalna forma na szutrze wciąż jest obecna...i zgłosiłem się w A5...mimo że chciałem jakimś 4x4 lecieć....dupa blada. nawet nie chce mi się jechać

 

[ Dodano: Wto Cze 16, 2009 7:53 pm ]

ustawi ktoś jakieś dwa rajdy krótkie na tych odcinkach na których idzie lotos, ino bez hasła, żeby naród wpadł na trening ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest :mrgreen: Wiesz dlaczego :)

Zaraz posmigam ten odcinek w najgorszych warunkach, wyśle Ci swój przejazd i będziesz się uczył :mrgreen: :wink:

 

[ Dodano: Wto Cze 16, 2009 8:06 pm ]

ustawi ktoś jakieś dwa rajdy krótkie na tych odcinkach na których idzie lotos, ino bez hasła, żeby naród wpadł na trening ;)

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... ede2cf6c68 Prosze bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinki nawet fajne, sporo po suchym będzie. Jest szansa fajnie pojechać :)

Raczej wiekszosc po dampie ale dla mnie lepiej. Pojechalem swoj test i jest bdb pomimo kontuzji reki :mrgreen: Jakis dziwny komunikat na e-rajdy.pl sie pojawil z moim nickiem, ze jezdze na multikontach czyli Wełniacz i WELNA Lukasz :???: Czasem mi sie zdarzy zapomniec co jechalem na ktorym koncie i mam nadzieje, ze nie zablokuja mnie :roll: Kurde trzeba uwazac bo jak widac "nielegale" moga słono kosztowac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graf von Burat, sie nie witaj grzecznie, tylko gadaj czym latasz, wpisuj się do teamu i startuj w WRSMP :)

 

[ Dodano: Wto Cze 16, 2009 11:35 pm ]

Wełniacz, to powiadomienie dostałeś od adminów e-rajdy?

masz takie same maile w profilu czy jak cie wyczaili? oprócz podobnych nicków coś się jeszcze zgadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

startuję w WRSMP , a czym? to się przyznam ,że na razie dwa starty A5 , jedno zawieszenie licencji i dzwon po przesiadce do N3 , ale zapowiadam poprawę :mad: tylko muszę ogarnąć trochę się i kompa ,bo w Rycha gram od kwietnia , a kompa mam w chacie od roku i jeszcze się gubię , a na Forum E-RAJDY to strach sie o coś zapytać :lol: , za zaproszenie serdecznie dziękuje i jest mi miło ,że mogę do was dołączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...