Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

DNL, Powodzenia (trochę późno bo widzę, że właśnie do OS 14 wystartował :razz: ).

Mój start zakończył się szybko bo na OS 3. Miałem tego dnia niezły "feeling" ale pojechałem bez treningu i sam czułem, że jadę trochę za szybko. Na Oslim, pod koniec pierwszego szutrowego łącznika jest taki lewy ze słomą po wewnętrznej i kamieniem na zewnętrznej. Było za szybko i podsterowność wypluła mnie prosto na ten kamień. Szkoda ale tak bywa.

 

Na szczęście Wełniacz uratował honor FSVRT i jest wysoko w eNce. Może podium się przytrafi, kto wie? :)

 

Od następnego rajdu szuterki. Wreszcie będzie trochę boków :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doleciałem do mety, bez SR, na razie na dobrym miejscu w generalce.

na hopce na czeskm odcinku przy160 wysrało mnie i zaliczyłem słup...P106 jest pancerne ;)

Rajd dobry...ale juz chyba bym polatał na szutrach ;)

 

[ Dodano: Pon Maj 25, 2009 8:11 pm ]

male%20rbr_059.jpg

 

male%20rbr_004.jpg

 

male%20rbr_007.jpg

male%20rbr_010.jpg

 

tu mało co nie skończyłem rajdu:

male%20rbr_011.jpg

male%20rbr_012.jpg

patelnie:

 

male%20rbr_058.jpg

male%20rbr_057.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jadę dziś :cool:

jestem zdesperowany i na pewno ukończę :twisted:

postanowiłem sobie, że jak nie dojadę to się urżnę :mrgreen:

 

 

 

 

 

a wieczorem jeszcze msza do odprawienia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się urżnę

ciężkie te asfalty - mam nadzieję, że na szutrach trochę poprawie statystyki.. te dzwony dzisiejsze były do uniknięcia :roll: pierwszy na barierce o której wiem, że często o nią zahaczam, drugi na drzewie za lotną a przed końcową :razz: ale cóż..

żłop, żłop :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Maj 26, 2009 7:50 pm ]

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntscre4A

 

proszę :wink: dla przypomnienia jak to się jeździ po fajniejszym :smile:

bez hasła, realistic, sr i serwis po każdym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazł :) setupa musze poprawić, na GB i Japonie jest nieźle, na USA już dużo gorzej. przy najeździe na jakieś detale obok drogi strasznie wybija autko, jednak fajnie tłumi przy lądowaniach...jakieś idee co zmienić w secie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy najeździe na jakieś detale obok drogi strasznie wybija autko, jednak fajnie tłumi przy lądowaniach...jakieś idee co zmienić w secie?

Pokombinuj z parametrem "szybkiego odbicia". Zwiększ czas reakcji i ewentualnie zmiękcz nieco amortyzator (tylko szybkie odbicie oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po elmocie i w sumie zaluje ze jechalem.

 

stracilem skrzynie na oes 3 po bardzo delitaknym udezeniu podczas nawtoru w siano...

 

a potem zalozylem slicki na wet, bo oczywiscie zapomnialem i zmienilem tylko setup.

 

mam ochote klnac na okolo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wełniacz, gratulejszyn ;) szkoda że też dostałeś kopa z pudła...ale spoko, punkty są.

ja chyba kończę 100% dojeżdżalność od Agapitu, bo szutry nie są moim naturalnym środowiskiem.

Myślałem, że Lancerem coś pojadę szutry, ale jak się okazało, że A5 pobiłem jeden ze swoich rekordów zrobionych w N4, to dałem sobie spokój z Lancem; cienki jezdem jak pergamin...

tak serio, to jedyne szutrowe trasy które lubię, to GB, a cała reszta dramat. nie znam, nie lubię i wogóle DUPA...będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładam rajd

kolejny odcinek sagi guns n'roses :cool: (ostatni - potem będą płyty solowe :razz: )

 

'forum subaru - use your illusion II' hasło 'gibson'

reduced, serwis i sr po każdym, trochę różnych nawierzchni, zapomniałem namieszać z pogodą :roll:

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 413e8373eb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj "przypomnialem" sobie szutry po raz 2 i czasy lepsze niz za 1 przypomnieniem ale znowu NewBobs zebral zniwo gdyz pomylilem zakrety i zamiast prawego otwierajacego sie byl zaciskajacy :lol: Ale ogolenie zle nie jest :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokombinuj z parametrem "szybkiego odbicia". Zwiększ czas reakcji i ewentualnie zmiękcz nieco amortyzator (tylko szybkie odbicie oczywiście).

w P106 nie ma takich wynalazków. ogólnie poradziłem sobie jakoś, jest ok, tylko mocno dupą zamiata (geometria??)

maro-, próbowałeś na tym moim secie jeździć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...