Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Joux Plane jest fajne, ale szybkie, na szczęście w P106 nie trzeba używać hamulca przez 1/3 odcinka;)

Powiem Ci, że w eNce ba nawet w WRC też przez 1/3 odcinka nie dotyka się hamulca :twisted:

Jechane w złą stronę :) Jest tylko jedno miejsce na którym już nie raz skończyłem. Po szybkim odcinku prawy łuk nad jeziorem, jest cholernie niepozorny. Bariera bardzo niszczy samochody ;)

W tę stronę najgorsze jest spaaaaaaaaaaadanie pod koniec odcinka :shock: :twisted: Trochę tam podbija i wystarczy delikutaśnie hamulec nacisnąć nie w tym momencie co trzeba i pozamiatane :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuskie odcinki trzeba będzie jechać na setupie z czeskich asfaltów :???:

 

Nie wiem jakie masz sety na czechy a jakie na Francje, ale nie lepiej odwrotnie :twisted: ? OSli-Stryckowy nie jest chyba aż tak dziurawy, dwie hopki, ale z równym ladowaniem, tylko ten łącznik szutrowy moze sprawić problem. Chociaż, łatwiej wypakować na secie francuskim w czechach niż odwrotnie...

 

[ Dodano: Wto Kwi 21, 2009 12:33 pm ]

Powiem Ci, że w eNce ba nawet w WRC też przez 1/3 odcinka nie dotyka się hamulca :twisted:

no WRCem tam nie latałem, a w Nce ujmowałem gazu na tych łukach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie masz sety na czechy a jakie na Francje, ale nie lepiej odwrotnie :twisted: ? OSli-Stryckowy nie jest chyba aż tak dziurawy, dwie hopki, ale z równym ladowaniem, tylko ten łącznik szutrowy moze sprawić problem. Chociaż, łatwiej wypakować na secie francuskim w czechach niż odwrotnie...

Wypakować to raz. Dwa - jadąc "na bogato" Osli - Stryckovy na francuskim secie, tracę do swojego czasu z czeskiego setupu jakieś 15-20 sekund... a ryzyko dzwona ogromniaste. Myślę, że nie stracę tyle czasu jadąc francję na czeskim secie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jeśli chcielibyśmy jakąś stronkę internetową naszego teamu oraz miejsce na jakieś pliki to mam jeszcze trochę przestrzeni na swoim hostingu to mogę udostępnić :)

 

Muszę potrenować francuskie odcinki bo inaczej nie zobaczę mety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteście za?

taaaaaaaaaaaaa, jak każdy szanujący sie team stronkę trzeba mieć.

Potem jeszcze wtyki do ROnline, żeby komunikaty się ukazywały (jak u Dojazdówki)

 

P106 śliczne ;) Normalnie czasy będą lepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konfiguracja rajdu masakra... Plane 2 i na oponach na mokre to bedzie ciekawe :mrgreen: Moj plan to przejechac to turystycznie i ukonczyc bez kontaktu z otoczeniem bo serwis 20 minut to tak jak by go nie bylo :lol: Dobrze ze mam wolne dzisiaj to zaraz ide upalac :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL Malowanie P106 :arrow: http://odsiebie.com/pokaz/2346771---3f9f.html

Nie wiem tylko jak zmienić internal, i z kamery z wewnątrz widać stare malowanie :sad:

 

A może ktoś założy kilka odcinków takich jak będą na rajdzie, chodzi mi o nawierzchnie i opony?

 

Eee, pozamiatane

 

Zespół Sędziów Sportowych informuje o ZAKAZIE tworzenia podczas trwania rund WRSMP 2009 na RBRCzech rajdów:

 

1. o takiej samej specyfikacji odcinków jak aktualnie trwająca runda WRSMP 2009,

2. z ciągiem "WRSMP" w nazwie rajdu.

:razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, pozamiatane

Mozna zalozyc ale nie identyczny. Zaraz cos zaloze.

 

[ Dodano: Sro Kwi 22, 2009 1:32 pm ]

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... b036efe8ec Test bez hasla, warunki trudne ale SR po kazdym odcinku, wszystkie auta dopuszczone. Trwa do soboty do 23.59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko jak zmienić internal, i z kamery z wewnątrz widać stare malowanie :sad:

 

internal_scrape i internal_transparent tam masz widoki od wewnątrz.

 

Jak w P106 zmienić kolor felg??

 

[ Dodano: Sro Kwi 22, 2009 2:37 pm ]

rypley, rzuć na m.dehnel(at)plusnet.pl fonta do numerów startowych, bo coś znaleźć nie mogę, a jeszcze się doklejam na skórce od Oskara ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś mógł to wrzuć jeszcze raz, pilne bo dziś startuje, jutro wyjeżdżam i muszę dziś pojechać warszawski. Jak planujecie zakładać opony, jakieś rady, itp.?

 

Ja bede jechal 1 petle na mokrych, 2 i 3 na suchych. Proponuje jechac na 50% swoich mozliwosci szczegolnie Plane 2 bo od momentu spadan mozna wypasc w kazdej chwili jak sie przekozaczy w ktoryms momencie... sam nie wiem czy wytrzymam tam i bledu nie popelnie chcac jako taki czas osiagnac. 2 i 3 petla zdecydowanie szybciej ale najwazniejsza sprawa na ten rajd to meta. Aha jesli sie okaze ze trzeba Francje jechac na ustawieniach z Czech i na odwrot to sznase na mete spadaja do paru % :mrgreen: Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleciałem przed chwilą w offline po 2 razy w każdą stronę Plane na czeskim secie i muszę przyznać, że nie ma tragedii. Plane 1 5:33 czyli praktycznie tyle co na normalnym francuskim secie. Plane 2 na deszczówkach po suchym - 6:09, muszę zerknąć ile robią chłopaki na warszawskim. Trzeba tylko uważać bo auto ma tendencje do mocnej nadsterowności... trzeba strasznie tyłka pilnować :razz:

Rajd pojadę chyba w weekend dopiero.

 

rypley, dzięki za teksturkę. Mógłbyś jeszcze dorzucić na tylny zderzak tablicę rejestracyjną z "FSVRT" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...