Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

biegi w ukladzie H, 3 pedaly

Gwarantuję Ci, że w RBR nie będziesz używał ani biegów w układzie H ani pedału sprzęgła :wink:

Albo inaczej. Nie będziesz używał jeśli masz w planie uzyskiwanie przyzwoitych czasów :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://rbr.onlineracing.c...0e5e80004533da7 haslo mix, bez repeatów, zniszczenia reduced, odcinki szutrowo/asfaltowe. Rajd rusza o 14.15 a konczy sie jutro o 23.59.

Polecam te rajdzik. Fajną walkę tam stoczyliśmy z Wełniaczem :)

A jest ktoś w stanie racjonalnie wytłumaczyć mi, dlaczego znaczna część czasów PB mi zniknęła. Miałem swoje lepsze czy gorsze czasy PB prawie na wszystkich odcinkach, a teraz znów połowy nie mam :>

Ale gdzie zniknęła? W samej grze czy na czeskiej stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu g25 gorsza od driving force gt?

Z tego co czytalem, G25 ma luz w pozycji centralnej, co wielu osobom przeszkadza, GT jest nowsza konstukcja i ma ta wade wyeliminowana.

H shifter w G25 jest podobno za delikatny i lubi padac. Jedyna przewaga G25 nad GT to pedaly, ale jak chcesz sie bawic w symulatory na powaznie to i tak trzeba je zmodyfikowac lub wymienic na cos lepszego.

GT ma wiecej przyciskow na kierownicy i jest sporo tansza od G25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, nie ma nowych fizyk do eNek. Ostatnio jechałem przecież eNkowym Evo 6,5. Spróbujcie zainstalować autka na nowo.

Przeinstalowałem Impreze, usunąłem Forda i okazuje się że nie mam w ogóle teraz N-grupy. Nie mogę nawet wejść do rajdu :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czeskiej stronie mi czasy poznikały. W grze jest wszystko ok.

Ja Twoje rekordy z N4 widzę w profilu. WRC i S1600 faktycznie nie masz rekordów (pytanie czy jeździłeś tymi autkami) :)

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... d=3&state=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze mialem problemy z przeinstalowanie czy tam dograniem nowych aut i pomagał mi w tym Pablonas za co wielkie dzieki po raz kolejny :) RBR nauczylo mnie, że dopóki wszystko dziala to nic nie kombinuje bo wystarczy cos zmienic i gra zaczyna zyc swoim zyciem :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal_, podeślij mi na pablonas małpa interia peel swoje pliki "cars.ini" i "physisc.rbz"

No spoko zgadza się, tylko dlaczego te same czasy nie są brane pod uwagę w tej tabeli -> http://rbr.onlineracing.c...ssid=3&state=PL ??

Z tego co pamiętam to w tym zestawieniu zawsze był burdel i nic tam nie wyglądało tak jak trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mail poszedł. Wrzuciłem Ci Imprezę N12 zamiast oryginalnej Imprezy WRC 2000. Upewnij się, że w katalogu "cars" masz katalog który nazywa się "impreza06_GrN".

 

Generalnie masz tam straszny bałagan :) Moja rada. Gdy instalujesz nowe auto, robiąc edycję "physics.rbz" najpierw wyczyść katalog do którego wrzucasz nowe auto. Nie może być sytuacji, że w jednym katalogu masz pliki od trzech różnych aut :)

 

Sprawdź czy to co przysłałem działa i daj znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...