Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh no i przejechałem polski.

Ogólnie wrażenia niezłe. Na razie 2 w klasie wśród nominowanych ale gdyby nie idiotyczna przygoda z OS7 gdzie straciłem 1 min 20 sek bo najpierw "niby" dotknąłem safeciarza, a później przy małej wycieczce straciłem hamulce (5,5km bez hamulca jechałem). Gdyby nie ta strata to widzę, że nawet pierwsze miejsce by było (oczywiście na ten moment - bo pewnie na koniec będę 15 jak wymiatacze pojadą :P ).

 

Ale rajdzik spoko chociaż potwornie ślisko. Podoba mi się ten OS Sourkov. Trzeba będzie jakieś forumowe ściganie z nim postawić :)

 

Powodzenia dla tych co nie jechali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sourkov i lorch ard to moim zdaniem bardzo ciekawe odcinki. Szkoda ze sourkov jest tylko dostepny w mistrzostwach. Oes mega :)

Jutro na spokojnie jade rajd. Nielicze na nic :)

 

Rajd przejechany. Japonia mokra nie dla mnie. Drzewo i koniec.

Narazie jestem 6 w wurcach nominowanych. Chyba jakies punkty bedą???? Choc nie mam pojecia jak sie punktuje.

Regularnie przegrywam z e-nkami i dzis wgram N14. Porównam czasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I będziesz robił podobne czasy co teraz wurcem :) Impreza WRC98 nie jest zbyt szybka wbrew pozorom. Pamiętam, że sam robię podobne czasy tym wurcem i enką. Dużo szybsza jest Impreza `06 wrc.

 

Szkoda tej jednej przygody u Ciebie bo nieźle jechałeś (śledziłem przez jakiś czas ;) ). W cyklu WRSMP meta jest najważniesza. "Szybsi" kierowcy często kończą z SR ;) Nie wiem jak teraz bo nie śledzę mistrzostw na bieżąco ale kilka sezonów temu rajdy potrafiły mieć po 20 odcinków. Przy takich molochach trzeba schować dumę do kieszeni i jechać swoje. Bić rekordy można na forumowych rajdach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I będziesz robił podobne czasy co teraz wurcem :) Impreza WRC98 nie jest zbyt szybka wbrew pozorom. Pamiętam, że sam robię podobne czasy tym wurcem i enką. Dużo szybsza jest Impreza `06 wrc.

 

Szkoda tej jednej przygody u Ciebie bo nieźle jechałeś (śledziłem przez jakiś czas ;) ). W cyklu WRSMP meta jest najważniesza. "Szybsi" kierowcy często kończą z SR ;) Nie wiem jak teraz bo nie śledzę mistrzostw na bieżąco ale kilka sezonów temu rajdy potrafiły mieć po 20 odcinków. Przy takich molochach trzeba schować dumę do kieszeni i jechać swoje. Bić rekordy można na forumowych rajdach ;)

troszke szkoda ale wynik chyba by nie był lepszy :) Japonia , głupi błąd. Czy głupi ???? Potwornie mokro , hamowanie ,położyłem auto i bęc w drzewo :)

Wgram wurca 08. Narazie bede trenował N-ką.

 

Panie Wełniacz poprosimy o rajdzik. Tomasz ciebie też to dotyczy :)

 

Jest jakiś mod do usuniecia kierownicy z kokpitu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moge jakieś szutrowe sety do Imprezy N4 poprosić? Nie ma znaczenia do której, bo model ściągnę, a nie chce mi się z setami walczyć.

Chyba, że ktoś ma sety do N Evki.

Edytowane przez Dehnel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N12 (setup poWełniaczowy ;) )

oo wrzuć bo może bardziej mi będzie leżał od tego N14. Tomulus request uznany ale miałeś "crashed"...

wiem. nie jade na wynik. Cwicze nowe auto i Córka mi włazła do pokoju :(

 

Tak czy siak pozieniałem auta i juz nie pojade

 

pozmieniałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakąś przyzwoitą kierownicę do zabawy na PC? Logitech Force GT da radę czy warto dopłacić do G25 i sprzęgła?

Zdecydowanie NIE warto dopłacać do pedału sprzęgła. Ja mam G25 od 5 lat i ani razu nie skorzystałem z trzeciego pedału :) Bierz Force GT. Miałem jej poprzedniczkę i była ok.

 

EDIT:

 

Szutry do N12 i N14URT w załączniku. Tylko nazwę oczywiście musicie dopasować do lokalizacji.

sety_rbr.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@radnor, Jeżeli nie masz parcia na inne gry niż RBR to DF GT wystarczy ;)

 

 

Jakiś Dirt arcade'owo od czasu do czasu więc bez przesady.

 

Z innej beczki, to powychodziło ostatnio trochę symulatorów z multiplayerem, ligami itp (live for speed, iracing), ale wszystkie to GT i asfaltowe tory. Nie znacie czegoś bardziej rajdowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechalem kawalek szutrowych testow. MA-SA-KRA KRA KRA...

Sr na 1os na pierwszym zakrecie. W Gran Turismo samochody zwykle skrecają:)

Sweet lamb piekne- takie trasy lubię. Loch ard piękne, ale mój komp takich tras nie lubi. Jutro kupuje komputer pod rbra;)

N4 dla mnie zw szybkie, albo się przyzwyczaję, albo wracam do powolnej ośki. W kolejnym sezonie jade wsystkie asfalty, szutry może rekreacyjnie.

Widze ze na rbrczech jest folder z astrą n3...ino pusty. Szkoda, bo bym polatal jakas oska ale oprocz 106 wszystko mocne strasznie.

Sory zs brak znakow ale z telefonu pisze.

Duuuzo pracy mnie czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi smigal na win 7 64 bit. Pamietaj zeby wszystko instalowac "jako administrator".

 

Chcialem pojechac rajd ale nie wiem czy dotre do mety. Srednio po dwoch OeSach nie mam juz uszczelki. :angry:

 

Fixup zainstalowany. Zobaczymy co bedzie.

 

dzwon na kilometr przed meta...ehhhh

 

Generalnie strasznie slaby rajd z mojej strony. Duzo dzwonow, dwa dachowania no i sr. Niestety nie mialem czasu potrenowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...