Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Tak coś czułem, że pozmieniają konfigurację żeby nieco utrudnić. Ale spoko, nie będziemy płakać. Dzisiaj założę kolejne treningi. :) Noiker, Sipirkakim i w sumie to pozamiate, a czułem powera. Te odcinki są piekielnie trudne i niestety mam na nich ogromne straty. Jadę zatem defensywnie. Jak założę treningi to postaram się jeszcze zrobić mały BEERFING :P

 

Praca moja ostatecznie przyjęta i recenzent powiedział, że oceniona wysoko :mrgreen: W następny wtorek między 10 a 11 prosiłbym o trzymanie kciuków :) Będziem się bronić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca moja ostatecznie przyjęta i recenzent powiedział, że oceniona wysoko :mrgreen: W następny wtorek między 10 a 11 prosiłbym o trzymanie kciuków :) Będziem się bronić.

 

No stary, oczywiście, że trzymamy. Jak już złożyłeś prace, oceniona ok - to na pewno będzie buła z masłem !! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar, a może olej teksturę na ten sezon i przygotuj auta na następny ? :D Czasu będziesz miał duuuuuużo dzięki temu :)

 

Wybaczcie, że nie ustawiłem treningu ale wyskoczył mi wyjazd do Wawy i cały dzień zleciał. Dziś już na 100% coś ustawię. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555, pamietasz jak mowiles, ze fajnie Ci dzialal force feedback na mojej kierze? z ciekawosci: cos konkretnego robiles w ustawieniach albo sciagales jakies sterowniki? Nie mam teraz co prawda sprzetu przy sobie, ale tak z ciekawosci pytam, bo u mnie wowczas nie dzialal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior, tylko fabryczne sterowniki do tego modelu kiery. W panelu sterowania jedynie możesz sobie dostosować siłę FF :)

 

faldżip, PTD będzie aczkolwiek ten odcinek można upalać również Offline :)

 

-- Cz, 16 czerwca 2011, 23:25 --

 

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 7202ec5cde - testy szutrowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faldżip, PTD będzie aczkolwiek ten odcinek można upalać również Offline

o... a to niespodzianka, czlowiek uczy sie czegos nowego kazdego dnia :)

 

ostatnio, z racji, ze sie przeprowadzilem i nie mialem neta i kiery, to troche mniej jezdzilem, ale dzis wieczorem jest plan poupalac troche i pojechac rajd :)

Plan na rajd obejmuje przede wszystkim mete bez SR :D musze jeszcze nowy setup przetestowac na PTD - powinien tam ogarnac dobrze, wiec licze, ze czasy tez beda okej, choc czolowka dla mnie jest nieosiagalna :(

A i jak to jest? Bo widze, ze mozna setup zmienic (ale opon nie) na Zadni poryci i po nim, szykujecie cos specjalnego na ten oes?

 

-- 17 cze 2011, o 23:08 --

 

tym razem nie bylo najlepiej, chyba ze 3 CFH, dwa o takie, ze z krzakow nie moglem wyjechac, a raz kibice, bo stali w najbardziej niebezpiecznym miejscu, akurat troche za szeroko wyszedlem i tylnym zderzakiem widac dostali :( na drugim przejezdzie juz ich tam nie bylo :P no i polowie ostatniego oesu, tez za szeroko bylo, zaczepilem tylem o drzewo i mnie obrocilo przodem w nastepne, jeszcze chwile hamowalem, ale to nie wystarczylo i SR na ostatnim odcinku :( no pochlastac sie mozna :P jak ja nie cierpie tego pirka menoko! jeszcze sipirkakim i noiker ujdzie, ale te pozostale, to jakis chyba KJS - na krotkiej skrzyni na biegach 2-4 jade glownie...

no nic, na razie 4 w klasie, ale strata ponad 5 min do trzeciego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jak to jest? Bo widze, ze mozna setup zmienic (ale opon nie) na Zadni poryci i po nim, szykujecie cos specjalnego na ten oes?

To jest zdaje się tak, że na Zadni trzeba zmienić setup na asfaltowy ale glowy nie dam. Tam są zawsze jakieś przeboje jak się miesza asfalty i szutry, dlatego do treningu nie dałem Zadniego bo coś nie chciało zadziałać.

 

to jakis chyba KJS - na krotkiej skrzyni na biegach 2-4 jade

Nieźle, ja na tym odcinku to czasem do jedynki zbijam bo mi sie auto nie chce ustawić. :x W ogóle nie wiem jak tam jechać, żeby było szybko, a strach lecieć trawą bo można złapać jakiegoś kamienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj drugi przejazd Noikera z mala przygoda w 3:16. Potem chcialem gonic typa co byl 1s szybszy na 1 splicie i jeszcze ze 3 razy wyjechalem troche w trawe :( ale i tak moj najlepszy czas tego odcinka ;)

 

 

-- 21 cze 2011, o 14:55 --

 

Gdzieś tu na forum czytałem (dość stare posty , nie pamiętam tematu) że w Japonii medie trzymają lepiej od slicków . Ile w tym prawdy - nie wiem

:shock: sprawdzal to ktos? ja pierwsze slysze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu gadu, a Jarek Kudasiewicz zajął 2 miejsce w klasie H ! Brawo brawo, świetna jazda, gratulacje, oby tak dalej. :)

 

Dla mnie rajd totalnie spaprany. Zmęczenie, lekki poziom alk., brak treningu, nie mogło być dobrze.

 

Grześkowi brakło nieco ponad 2 sekundy aby zdobyć punkt dla zespołu. Mimo wszystko uważam Twój wynik za bardzo dobry, cały czas podgryzasz czołówkę niezależnie od nawierzchni. :) Oby szło dalej tak dobrze :)

 

Rusza rajd Karkonoski, ostatni przed wakacjami więc zgłaszać się, trenować i walczyć o punkty :) -> http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... d8b3188c32

 

I jeszcze rajd z Sumburkiem i Sosnova -> http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... a31411becd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, panie inż. Gaponik :!: - podziękować za słowa otuchy. Oczywiście kredyty dla Jara, że pojechał wręcz wyśmienicie !!. Co do punktacji, to nie wiem jakim cudem, ale został mi przyznany 1 punkt. Oficjalnie FSVRT w klasyfikacji generalnej plasuje się na 13stym miejscu - czyli nie jest źle. Co do samego rajdu..hmm..było momentami krucho, ale zależało mi przede wszystkim na czystym przejeździe. Po 10tym odcinku różnica moja do Kazubka wynosiła nieco ponad 5sek. Na 11stym już nie próbowałem za wiele, finito.

Szkoda, że Filipo zaliczył SR, ale na następnych wszystko będzie oki.

 

ps. Gratulacje Tomku yyyyy...panie inżynierze - obrony gratuluje !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Filipo zaliczył SR, ale na następnych wszystko będzie oki.

i to na ostatnim oesie :( wczesniej tez kilka przygod, ze sobie wlosy na glowie rwalem, ale nastepnym razem bedzie lepiej i szczerze to ja wole szutrowe rajdy ;)

ps. Gratulacje Tomku yyyyy...panie inżynierze - obrony gratuluje !!

przyłączam się :D

piwo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Łukasz !!!

Szkoda, że nie dałeś rady pojechać Orlenu, bo myślę, że trasy przypadły by Ci do gustu.

Karkonoski lecimy pełną bombą, ostatni rajd przed wakacyjną przerwą,więc nie ma to tamto. Myślę, że ustawienie treningu z konfiguracją zeszłorocznego rajdu, pomoże nam troszKIE :D się wdrożyć.

Pogoda da nam w doopsko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...