Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Komp jest tak zrobiony, że zaburzenia pracy zasilacza od razu skutkują zwisem

Ale to nie bylby wtedy zwis permanentny? Bo tu jest taka sytuacja, ze kursor myszki sie rusza, czyli cos do tego kompa jednak dociera :) Czyli cos tym windowsom sie ewidentnie nie podoba i nie wiedzac co zrobic, zatrzymuja sie na nicnierobieniu :P u mnie jak sie zesral czytnik kart SD itp to po 5 min dzialania WinXP nagle dostawal jakies padaczki, paralizu i kilku innych chorob razem wzietych - raz na minute cos zrobil a ta to wisial i meczyl sie strasznie. Nie masz tam takich wynalazkow? A w trybie awaryjnym to co dziala, a co nie (ze sprzetu)? W sensie np. siec, jakies czytniki itp? Sproboj w normalnym trybie ustawic "Nie uzywaj tego urzadzenia" dla czegos, co podejzrewasz o bledne dzialania (oczywiscie pod warunkiem, ze da sie bez tego dzialac - kumpel mojego brata wylaczyl se tak karte graficzna i sie zdziwil, kiedy mu windows sie wiecej na ekranie nie pokazal :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kumpel był i przeinstalował windowsa itp cuda i póki co jest ok 8) Później RBRa testuje :twisted:

 

-- 9 paź 2010, o 20:18 --

 

Komputer działa i RBR też 8)

 

-- 9 paź 2010, o 21:03 --

 

Panowie znowu nie mamy nominacji... runda szutrowa tym razem i kto się na tej nawierzchni jak czuje ? Ja wracam do gry więc kto z N4 spróbuje ze mną zapunktować ? Jak inne klasy ?

Pablonas zapisałem Cie na rajd :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z nominacjami szczerze mówiąc czekałem do jutra. Poza tym tak jak piszesz, trzeba by ustalić kto jedzie po punkty w N4. Lubię szutry ale raczej nie zapunktuję. W tym sezonie skupiłem się na asfaltach. Nie wiem, może elvis czuje się na siłach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pamięć Tomku ;) ale po wczorajszym treningu niestety nie chcę ryzykować. Na new bobs, east west , traciłem do Łukasza kolejno 12 i bodajże 16 sekund - to za dużo. Podobnie, skupiłem się raczej na asfaltach. Jeżeli byłyby odcinki Wielkiej Brytanii to jeszcze mógłbym coś popchnąć - ale tak jak już wspomniałem, wytypujcie kogoś, kto ma "feeling" na gravelu :D

 

Pozdrawiam.

 

-- 10 paź 2010, o 12:49 --

 

Może Pablonas czuje się na siłach ? Nie wiem czy mu czas pozwala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 oesów testu przejchanych w tym 1 z SR bo sie zamyslilem :P Czasy takie sobie bo dawno nie gralem i nie umiem oprzec sie pokusie latania slajdami :mrgreen:

 

-- 11 paź 2010, o 19:31 --

 

Zrobiłem nominacje do Warszawskiego. W żadnej klasie nie było problemu prócz N4... zgłosiłem siebie :P :wink: i jest zgłoszonych z 6 jeszcze i nie wiem kogo wybrac :roll: a nikt testów nie jeździ :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem treningowy rajdzik. Wszystko ok, ale zamiast swojej N11 wybrałem przez przypadek N14 - no cóż, musiałem popylać lanosem :) Straty czasowe do Łukasza to kosmos :D Tak więc, szutry będą dla mnie konkretnym ciosem w żebro. Ale jak zwykle jeden cel - dojechać w kabinie :D Dzięki.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsiadłem w N14 i jest dobrze. dojeżdżam...czasem :)

Forumowy test przerwałem po pulpicie, rekłest już poszedł.

Pozmieniałem trochę setup i jest mi trochę łatwiej jeździć, do tego przetestowałem patent w Puga106- na suche odcinki GB zakładam opony na wilgotny szuter. Efekt jest taki, że na tym brązowym szutrze, samochód lepiej się trzyma gleby.

 

-- 12 paź 2010, 16:26 --

 

Lista na Koszyce otwarta.

 

ale te rajdy zapieprzają :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wszystkich przepraszam ale ostatnio po prostu zmęczyłem się graniem w rbr, nie sprawiał już frajdy tylko zjadał nerwy, stąd przerwa. Ale byłem ostatnio u znajomego graliśmy na tzw. gorących krzesłach :P i super się grało :D W tym tyg. coś pojade może wrócą chęci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... setlng=eng

Dobry test. 9 OeSów, bez serwisu :) nawet udało mi się dojechać ;)

 

nie można tego powiedzieć, o teście założonym przez Tomka. Dramat jakiś, wogóle sie nie mogłem z trasami dogadać. Mam nadzieje, że Warszawski uda sie dojechać ;)

 

-- 13 paź 2010, 02:24 --

 

http://e-rajdy.pl/index.php/wiadomosci- ... wrsmp.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby uniknąć wykluczenia z rajdu, którego następstwem jest komunikat "Did not arrive to time control on SS..." należy bezwzględnie zatrzymać się na mecie stop odcinka specjalnego."

 

Czyli na odcinkach gdzie jest idiotycznie blisko meta stop od fotokomórki (np Greenhills) gdzie nie ma możliwości zatrzymać się bez dzwona na mecie, trzeba będzie zwolnić na długo przed fotocelami?

Kojarzycie to miejsce? Szczyty z lekkimi łukami gdzie po mecie jest hopa i zakręt i trzeba się składać w zakret praktycznie przed fotocelami. Próba hamowania kończy się dachowaniem na skarpie po lewej stronie drogi. Ja tam zawsze trzymam klepkę i po prostu celuję w drogę aż się ekran "wyłączy".

 

Jest kilka takich OSów.

 

 

Zastanawiam się czy to moja nadinterpretacja czy faktycznie trzeba będzie stawać na każdej mecie stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem wczoraj jeden z testów i na PTD byłem na dwóch splitach 0,35s za Grześkiem. Potem chyba razem z Łukaszem poszli ostrzej bo na mecie wskoczyło 5s straty ale wynik i tak dobry. Pozostałe odcinki dramat, ale na tej kierownicy mało grałem na szutrach i na dodatek zupełnie nie pamiętam OSów. Parę razy przestrzeliłem 90tki ale bez dzwonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...