Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

potestowałem wczoraj, ale niestety raz że szło mi fatalnie, ciągle jakiś rów i nie mogłem złapać rytmu (pewnie rpzez ten upał u mnie w pokoju...), a dwa że niestety wciąż borykam się z kłopotami technicznymi mimo reinstalki :? Juz co prawda nie ciagle, ale dalej czesto mnie wywala z gry co oczywiscie konczy sie zapisem "DNF" :mad:

 

mozecie cos doradzic? gram na Windows7 64bitowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z winda 7 nie pomogę niestety ;(

Po 2 tygodniach walk z komputerem przywróciłem go do stanu, ze RBR się nie wywala, nie tnie, nie zawiesza... Comodo nie pomaga w rajdowaniu.

Po drugie ;) Clio S1600 na szutry jest za szybkie, źle mi się jeździ...nie wiem sam. Polski jadę Kaliną albo Samarą 1.4 (zeby nie robić tłoku w A6:) )

Graf, możesz mi podesłać na maila sety do Clio S1600 i do kaliny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt z nas nie ma Win7 64Bit. Powszechnie wiadomo, że wiele programów i gier po prostu nie działa na tym systemie. Dlatego mam klasyczną 32Bit.

Jest taki upał, że nie mam siły grać, ale muszę w weekend pojechać parę odcinków i pojechać rajd bo potem zaś zajob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktos mial to ja z checia przygarne setupy do puga 106 A5 i do jakiegos S2000 (jeszcze nie jezdzilem ale chodze z takim zamiarem od kilku dni co by obczaic jakiegos S2000 :) ). Ta 106tka fajna jest tylko na tych mokrych szutrach to rusza z miejsca jakies pol godziny :P

 

P.S. Jezdzicie na manualnej skrzyni czy auto (glownie o Impreze N14 mi chodzi)?

 

P.S.2 Tez mam Win7 x64 (Professional - ENG) ale nie mam wiekszych problemow z RBR - raz tylko przestal dzialac kompletnie, wiec reinstalka byla i teraz smiga - poza tym ze moj laptop mi sie od grania czasem gotuje i wylacza - co tez konczy sie DNFem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech chromolę tą grę - już mi się wydawało, że będzie stabilnie więc z głupia franc wystartowałem do rajdu, prolog nawet dobrze poszedł, ale podczas ładowania OS2 oczywiście padło :?

 

przy statystykach teraz mam napisane =?= czy to znaczy ze moge probowac jeszcze raz? bo nie widzialem juz rajdu na liscie turniejow w grze... [edit] juz sie zmienilo w DNF... :evil:

 

jesli nie to sorry, ale nie mam juz wiecej cierpliwosci zeby sie tym zajmowac, na prawde nie wiem w czym rzecz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważna wiadomość. Sumburk nie będzie dostępny tak jak był do tej pory. Ma być tak jak Sosnova - tylko dla adminów. Taką decyzję podjęli po tym, jak powstało bardzo dużo testów na pluginie. Trochę nie fair moim zdaniem, bo z braku czasu olałem jeżdżenie po Sumburku wychodząc z założenia, że jak skończe sesję to sobie założę swoje testy, a tu teraz lipa bo wszyscy poupalali, znają na pamięć, a ja wciąz muszę jeździć z opisu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za sety :D

Ważna wiadomość. Sumburk nie będzie dostępny tak jak był do tej pory. Ma być tak jak Sosnova - tylko dla adminów. Taką decyzję podjęli po tym, jak powstało bardzo dużo testów na pluginie. Trochę nie fair moim zdaniem, bo z braku czasu olałem jeżdżenie po Sumburku wychodząc z założenia, że jak skończe sesję to sobie założę swoje testy, a tu teraz lipa bo wszyscy poupalali, znają na pamięć, a ja wciąz muszę jeździć z opisu...

Ten Sumburk to w ogole kaszana, tam mi sie moja 106tka na drodze nie miesci a co dopiero Impreza, jakies galezie wczodza w oczy, i ogolnie pierwsze dwie proby zakonczone na pierwszym zakrecie: 1. dzwon w skampione ogrodzenie, 2. wywalilo mi RBRa - co sie wczesniej nie zdazylo. Wiec generalnie sie zniechecilem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważna wiadomość. Sumburk nie będzie dostępny tak jak był do tej pory. Ma być tak jak Sosnova - tylko dla adminów. Taką decyzję podjęli po tym, jak powstało bardzo dużo testów na pluginie. Trochę nie fair moim zdaniem, bo z braku czasu olałem jeżdżenie po Sumburku wychodząc z założenia, że jak skończe sesję to sobie założę swoje testy, a tu teraz lipa bo wszyscy poupalali, znają na pamięć, a ja wciąz muszę jeździć z opisu...

 

 

w ramach walki z nudą spisałem sobie miejsca, gdzie trasa jest źle opisana...może się kiedys przyda.\

 

 

faldżip sie nie zniechęcaj, tylko dawaj maila na PW, to dostaniesz sety do 106 które powodują, że ten samochód zaczyna się prowadzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś cały dzień jeździłem Sumburk 106-tką na setapach Burat-a i nawet do mety udaje mi się dość często dojechać w swoim tempie:).Ale odkryłem lepszą ośkę :D

306 Maxi macie może jakieś sety??.Wydaje mi się że jakiaś dziwna fizyka jest w n14 samochód strasznie wyjeżdza przodem czasami aż cięzko się zmieścić w 4-kowy zakręt.Na szutrze bajka chodż troche za długa skrzynia ustawiona mam na krótką a i tak jedzie jak by z 160 koni miała.

Nie wiem czemu ciągle mam problem z samochodami jak sobie sciągnę coś fajnego i po podmienie to przy ładowaniu gry mnie wywala??.

Udało mi się tylko z N14 S12 106-tką c2 s1600 306 maxi clio r3 i A gr evo 6,5. resztę wywala.

Macie jakies pomysły??

 

P.S gdzie znajdę jakieś fajne sety bo na razie to średnio ogarniam ustawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

setów do 306 maxi szukaj na stronie czechów w powtórkach, w WRSMP A7 nie jeździ, więc słabo może być.

 

a z tymi samochodami, to może coś masz skaszanione z nazwami plików i ścieżkami?

 

a na Sumburku jest cholernie przyczepny asfalt momentami, Już się dziś pare razy widziałem Clio na drzewie...a tu zonk...przeszło przez zakręt z prędkością podświetlną. Swoją drogą, jest na tej trasie kilka takich zakrętasów, że można baaaaaardzo szybko skończyć. Mój ulubiony to P4 3,2km od startu, taki zupełnie niewidoczny- pare razy mnie drzewka na zewnętrznej przytuliły. Jednak już opracowałem metodę ratowania się. Jak już jest bardzo za szybko, kiera w lewo i się ląduje w przecince, a nie w młodniku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie wywala RBRa z Fiesta S2000. Chcialem sprawdzic jakas inna S2000 niz 207, bo 207 jest bardzo fajne tylko ma klopot z ruszaniem z miejsca (normalnie jakbym przyczepe kempingowa na 10 osob ciagnal). Ktos wie czy to jakos da sie zmienic, czy wszystkie S2000 tak maja?

 

P.S. hmm czemu rbr.onlineracing.cz padlo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...