Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, problem naprawdę tkwi tylko w klasie N4 bo jest nas tam grubo za dużo. Jak dla mnie kwestia nominacji w tej klasie jest jasna. Niezależnie od punktu widzenia to Paweł i Łukasz mają przewagę, czasy, dojeżdżalność, walka o czołowe miejsca. :) Nie pcham się do nominacji bo prawdopodobieństwo, że zdobęde punkty dla teamu jest mimo wzrostu formy wciąż minimalne. Jak wejdzie na plugin Pug 205 A5 to może przesiądę się do tej klasy. Choć to będzie kosztowało wiele godzin treningów. Z drugiej strony to auto podobno łatwiej ogarnąc aby robić dobre czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądzę, że odstępstwem od reguły N4 w naszym zespole jestem ja w A6 i slesz w WRC no chyba ,że Michał kierownicę poskłada ale chyba nie da rady z licencją

 

 

jutro zrobię przelew, więc może jakimś cudem się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie muszę przygotować prezentację aby móc wysłać do Dyrekcji, chwilowo kiepsko u mnie z czasem ale postaram się to ogarnąć możliwie szybko.

 

Póki co na stronie E-Rajdy pojawiło się Zespoły przed sezonem gdzie znajduje się notka odnośnie naszego zespołu napisana przeze mnie :) -> http://e-rajdy.pl/index.php/wiadomosci- ... nem-2.html

 

Pewnie niektórzy niewiedzą ale MontekLand został poprawiony i ponownie wszedł na plugin, podobno jest jeszcze fajniejszy i przypomina rajd Polski. Dodatkowo szykują się kolejne grube OS'y. Sumburk też jest ciągle poprawiany dlatego nie ma go jeszcze na pluginie - autor chce żeby było perfekcyjnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już można ściagnąć plan rajdu i będzie to szybki rajd a jak się uda nie wydzwonić to przegram go na Plane 2 i Bisanne 2 i Liptakov, chociaz mam czas to trochę potrenuję. Reszta odcinków czyli Verte 1 i 2 i Cote mogą być. Wszystko po suchym idzie więc ciasno będzie w czołówce ale, że rajd ma 15 odcinków to "to finish first, first you have to finish" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...