Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

citan ten problem dotyczy wszystkich możliwych kierownic :roll: Jest na forum cmr3.pl nawet temat o tym i ktoś ma ten problem przy G25. Nie mam pojęcia co z tym zrobić :cry:

Najlepsze, że to samo miałem przy starej kierownicy. Tzn najpierw wszystko pięknie działało, później FF sam z siebie zniknął i się już nie pojawił (tylko w RBR oczywiście). Po zmianie kierownicy FF się odnalazł.

Ta gra żyje własnym życiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

citan porada z ostatniej chwili. Spróbuj zainstalować najpierw patch 1,01 a dopiero później 1,02. Kolejność jest istotna :!:

U kogoś to rozwiązało problem.

 

Czyli najpierw reinstall gry a później PATCH 1.01 i 1.02. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie. RBRnet to program do grania po sieci. Wszyscy na raz. Wygląda to tak, że trzeba ściągnąć program

http://www.chomikuj.pl/pablonas/rbr/rbrnet3.0.zip (wrzuciłem zipa tutaj bo coś nie mogę instalki znaleźć w necie).

Rozpakowujemy, włączamy "lobby" pojawia się nam lista aktualnych serwerów (będzie tam postawiony przeze mnie), logujemy się na niego podając hasło (też ustalimy), wybieram odcinek i jazda. Wszyscy jedziemy na raz. Po przejeździe gra sama wychodzi do lobby i znowu wybieramy odcinek i ogień.

 

RBRnet ma kilka bugów (np nie u wszystkich działają "duchy" rywali i gra się przez to lubi wyłączyć, dlatego będziemy jeździć bez duchów) ale skoro nie RBR czech to tutaj mamy jedyną możliwość razem polatać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

je też mogłbym cyknąć ,ale tylko jeśli wrócę do domu... :/

 

a ustanawianie nowych rekordów kosztem uczenia sie na pamięc wszystkch kamieni na pamięć uważam za bezsens!!! :cool:

 

ja sobie co jakiś czas przejezdzam mistrzostwa, gram w te gre 2 lata i oesy tak średnio znam, tak więc jadę raczej na opis... i to jest satysfakcjajak mi sie uda:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

No i git :) To teraz trenuj :twisted: Pojawiło się ostatnio sporo nowych fajnych bolidów z którymi działa plugin (m.in. Peugeot 207 S2000 - miód)

 

Trzeba by znowu postawić jakiegoś rajda forumowego. Ale dla samego siebie raczej mi się nie uśmiecha :wink: Ostatnio słabo z frekwencją było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas, na razie mam mało czasu, ale przynajmniej mam motywację. :)

 

Z innej beczki... zauważyłem jedną ciekawą rzecz. Jeździłęm w CMR GRID i bez FF nie mogłem zakończyć wyścigu (tor miejski Fordem jakimśtam), nie mówiąc już o jakimś wyniku różnym od ostatniej pozycji. :) Dzisiaj zaczął działać FF i nie kończę niżej niż na 3 pozycji. :shock:

 

A zawsze myślałem, że FF to tak dla funu tylko. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zawsze myślałem, że FF to tak dla funu tylko. ;)

Jak mądrze ustawiony ten FF to jest dużo lepsze "czucie" auta - przynajmniej w RBR bo w Dirta nie grałem :). Pod warunkiem, że nie ustawimy FF tak, że dwie osoby są potrzebne żeby kierownicą skręcić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się ostatnio sporo nowych fajnych bolidów z którymi działa plugin (m.in. Peugeot 207 S2000 - miód)

Oj taaak! Auto petarda i daje cholernie dużo fun'u z jazdy. Widać, że fizykę w tych wszystkich autkach ustawiają ludzie, którzy naprawdę mają pojęcie 'co się z czym je'. Wszystkie odczucia i wypowiedzi kierowców, co do prowadzenia poszczególnych aut są w idealny sposób odzwierciedleniem zachowania tych aut w grze. I jeżeli różnice pomiędzy S2000 a eNką choć w połowie wyglądają w rzeczywistości tak, jak w RBR, to ja nie mam więcej pytań. Nka nie ma totalnie żadnych szans.

Na 7-8km OSie robię Ską przewagę jakiś 4-5sek. nad Nką i wiem, że tą ostatnią wycisnąłem już maksimum-absolutnie żadnego błędu w przeciwieństwie do S2000, gdzie czuję, że są jeszcze spore rezerwy. Po przesiadce do Nki z Ski czuję się, jakbym wsiadł do pięciotonowej amfibii :wink:

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a ja mam pytanie o nowy rajd - Irlandię którą można pociągnąć ze strony Kazhola. Czy próbowaliście to uruchomić? Wg mnie fizyka trochę nie bangla :) tzn mimo ustawienia samochodu na asfaltowy setup, zmiany opon na asfaltowe ciągle samochód nie jedzie jak we Francji. Ok, inny asfalt :) ale bez przesady... samochód mocno pływa i koszmarnie się zachowuje na zakrętach, szczególnie jakiś nierównych. Macie podobne doświadczenia?

a jak u was z grą przez sieć? śmigacie jakieś rajdziki w lidze, czy raczej bijecie swoje czasy w offline?

ja jeździłem kiedyś przez rbrnet ale goście mnie demolowali jak chcieli, więc od tego czasu się zamknąłem w sobie ;)

może zmontujemy jakieś spotkanie wieczorne przez neta? pytanie tylko jakie fizyki itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL jeszcze tego moda nie testowałem. Jak potestuję to zdam relację.

a jak u was z grą przez sieć? śmigacie jakieś rajdziki w lidze, czy raczej bijecie swoje czasy w offline?

Jeśli o mnie chodzi to staram się startować regularnie w lidze i pucharze rbr. Teraz jest przerwa wakacyjna ale jest trochę turniejów zrobionych z myślą o sezonie ogórkowym. RBR w trybie offline szybko się nudzi. W online masz motywację do poprawiania swoich czasów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałem wczoraj Rysia, szykuje się do jakiś zawodów, tylko muszę chyba kiere zmienić, już manetki biegów nie banglają- w końcu przejechała bez serwisu ładne parę tysięcy kilometrów OeSowych :D Wczoraj zainstalowałem też rbrnet, tylko nie widzę żadnych serwerów/gier- działa to jeszcze?

Czeska trasa- jedyna dostępna w offline wymiata ;) wąskie nierówne asfalty, drzewa przy samej drodze, granitowe słupki, przejazdy przez miasteczko- takie swojskie klimaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam LOGITECH WINGMAN FORMULA FORCE GP. Próbowałem czyścić, przemywać czy w końcu coś podkładać między manetkę a styk, ale to działa na krótką metę. Sadze, że jedyną sensowną drogą jest nadlanie czegoś na manetkę. Jednak z drugiej strony, chyba nie chce jej naprawiać, bo Momo kosztuje ok 320zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to skoro Generał Wełniacz wrócił z woja to wracamy do naszego forumowego rajdowania :razz: :twisted:

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... f90e5091e2

Na początek szuterki - stare odcinki, sucho, dopuszczone wszystkie auta. Zniszczenia na reduced ale jeśli ktoś przywali mega mocno to SR przeniesie go na następny odcinek.

Hasło do rajdu: "kochammy08" :mrgreen:

Powodzenia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Ryśka na Playstation ale nie mam juz PS2, mam za to X360, zaladowalem program do emulacji starszych gier i... od miesiaca szukam gierki. W US jest za 19.90 $ ale nie wysylaja do UE... skandal :cry: Chwilowo pocieszam sie inna klasyka - Sega Rally :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...