Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

rypley, FIA już kombinował

"No ja już napisałem wyżej co jest na płytce po konsultacji z elektronikiem i programistą. To pomarańczowe to kostka elektryczna, służy wyłącznie do podłaczenia przewodów od obrotomierza, tranzystor na radiatorze jest przy wtyczce zasilania więc to pewnie jakiś stabilizator. Scalak jest EPROM-em i trzeba go programować samemu, ale to nie jest wielki problem. Największym problemem jest soft, ale w sumie jak płyka wyjdzie 100 złotych to ja się nie będę bawił w wykonanie jej bo więcej wydam na telefony, jeżdżenie i stracony czas więc biorę za tyle i nie ma problemu :-)"

"Dobra już temat obczajony. Płytka to nie problem, proste jak budowa cepa. Kość faktycznie jest programowana, program jest nie do odczytania, ale można to zaprogramować dość prosto bo generalnie kość jest odpowiedzialna tylko za przekazanie impulsów strumieniem USB. Największy problem jest z softem, trzeba by próbować deassemblerowania tego a to już wyższa szkoła jazdy, myślę że żaden programista zawodowy się tego nie podejmie bez odpowiedniego budżetu."

 

Kumasz coś? Rzeczywiście ciężko by było?

 

Co do afery E-rajdy, to jednak rozumiem FIA, myślę że to chłop z którym na prawdę da się dogadać, było wiele pucharów gdzie nie było afer np. PPFWD itp. E-Rajdy nie mają wyłączności na Rbr'a i nic do zakładania innych rozgrywek ale czasem zalatuje podkradaniem i tak było chyba tutaj. Zauważcie że FIA jeśli już wyraża swoje zdanie to robi to tak jak na jego wiek i pozycje przystało, nie wyśmiewa się z portalu i ksywek "Miko" a ten gość wykrzyczał swoje zdanie w nerwach. Nawet jak FIA czasem puszczą nerwy to i tak trzyma poziom, czego nie można powiedzieć o Miko. Ale jak to było na prawdę to Bóg jeden wie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wypowiedzi FIA to mam trochę inne zdanie bo wyzywanie kogoś od idiotów i debili , a także częste wyśmiewanie kogoś zdarza mu się dość często co moim zdaniem nie powinno mieć miejsca. Co do tego czy ten cały Miko ukradł coś to już jest inna sprawa ,ale podejście do tematu na zasadzie "ktoś mnie wkurzył ,a wy powinniście się czuć winni bo inaczej odejdę" jest niedojrzałe :neutral: a ostatnio każdy jego post ma takie znamiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wypowiedzi FIA to mam trochę inne zdanie bo wyzywanie kogoś od idiotów i debili , a także częste wyśmiewanie kogoś zdarza mu się dość często

Z tym sie zgadzam, czesto gesto forumowa "klika" jedzie sobie po innych bez konsekwencji i już kiedyś pisałem że to nie jest fair. Jest tam kilku takich co są ponad regulaminem

 

[ Dodano: Wto Sty 26, 2010 5:08 pm ]

N14 skończone, mam nadzieję że się podoba, wraz z rozdanie nr startowych każdy dostanie malowanko. Mogę jeszcze ew. loga firm chętnych forumowiczów ponaklejać jeśli takowe ktoś ma. Na Kaline i Clio jeszcze będę robił tak jak i na S14 :wink:

 

magoq8.jpg

mlqa3c.jpg

b8tl6v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do afery to raz, że się nie mieszam do takich spraw (ja tam tylko jeżdżę) a dwa nie mam teraz czasu się zagłębiać w temat. ;) SESJA i idzie mi bardzo niepomyslnie, a staram sie.

 

Co do tych gadżetów elektronicznych to fajny bajer ale póki co zbyt drogi bajer. Wolałbym dołozyć do lepszej kierownicy.

 

Oskar, podeślesz mi skórkę bez nazwisk i numerów startowych :) Przydałaby mi się taka :) Myślałem też o umieszczeniu jej na stronce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wrzuciłem na send'a http://www.sendspace.pl/file/5be963c49425d7c41ae03f5

Tomasz_555, to zapodaj na stronkę, w zestawie są białe felgi, jak ktoś nie kce białych to niech nie kopiuje pliku "external_dynamic"

 

 

A może tym screenem zaprezentuje na e-rajdach nasze nowe barwy? :cool:

 

fz2lg5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj numer startowy: 90 :cool:
Z tego co wiem to ten numer oznacza numer zgłoszenia i nie jest to numer startowy :wink: Numery startowe zostaną przydzielone w późniejszym czasie (przed startem WRSMP 2010) :wink: http://www.e-rajdy.pl/ind...wrsmp-2010.html Pisze na samym dole :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to ten numer oznacza numer zgłoszenia i nie jest to numer startowy :wink: Numery startowe zostaną przydzielone w późniejszym czasie (przed startem WRSMP 2010) :wink: http://www.e-rajdy.pl/ind...wrsmp-2010.html Pisze na samym dole :wink:
aha to nie wiedzialem :???:
dzieki :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...