Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Oskar, jak dla mnie super. Ten zielony to był dobry pomysł, ożywił auto :)

A co sądzisz o tym, aby taki zielony "ząbek" ja na boku dać też na maskę ?? :) Troszkę urozmaiciłbym ciemny przód :) Ale to jak tam uważasz, nie chcę Ci koncepcji psuć :)

 

Zaraz idę trenować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wrzucić moje ustawienia ale okazały się do bani. Kiepsko wciąż ogarniam kwestie ustawień. Miało być lepiej (w teorii), a srało tyłem na lewo i prawo. Lekko hamulec i już dupa latała i dzwon.

 

Wełniacz, pozwolę sobie wrzucić Twoje sety na naszą stronkę :)

 

Trochę potrenowałem, później jeszcze pojeżdżę. Na pewno zostaję w N14. Ma wady, ale ma też dużo zalet. Wydaje mi się, że jest dla mnie dobra, bo trochę łatwiej się prowadzi od N12, trochę stabilniej, pewniej. N12 bywała nerwowa i to często mnie gubiło, wiele uwagi musiałem na to poświęcać. W N14 w wielu miejscach idę odważniej dzidą bo wiem, ze mnie auto słucha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może do zespołu chcesz dołączyć? :twisted:

Jak juz bede mial Subaru ;).

 

i sory stary ale czasami jak jadę wszystko i między czas z tobą jest o 10 sek. w plecy to strasznie to deprymuję ale twardy będę i nie poddam się i kiedyś cię dogonię :razz: taki będę jak Tomi Lee Jones w "ściganym" :mrgreen:

Nie ma sie co przejmowac, ze ktos jest szybszy.. Ode mnie tez sa szybsi ;). Ta gra ma niewiele wspolnego z prawdziwymi rajdami, gdzie jedzie sie na opis. W rbrze wynik zalezy od tego czy znasz kazdy centymetr trasy i wiesz, ze w ten zakret to wjedziesz tak, a nie inaczej, ze przytniesz na tyle, ale nie wiecej, bo wtedy to juz zrolujesz itd. itd... No, ale co zrobic... mozna to jedynie traktowac jako forme rozrywki.

 

A przywialo mnie tu w poszukiwaniu toru Slomczyn, za ktory naleza sie ogromne podziekowania! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz bede mial Subaru ;) .

To nie jest wymagane do bycia za przeproszeniem członkiem teamu :wink:

 

 

A propos toru Słomczyn. t34 czy fizyka użyta do tego toru jest inna niż do toru w toruniu? Bo jakoś mi szuter strasznie nie leży na słomce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cruz, no pewnie ,że to to tylko gra i jak bym się przejmował za bardzo to bym nie grał :wink: ale nie ma co stary, twoje czasy są niesamowite :shock:

i trzeba przyzna ,że ustawiać te ośki też potrafisz :cool:

a jak już tu zajrzałeś to teraz się do teamu musisz zapisać :razz:

ale ,że Kalinką nowy sezon to zgadłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...