Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Będę na tak jeśli co rundę nie będę musiał od nowa instalować aut/tras/gry :???:

Święte słowa. Byłoby idealnie aby mod miał funkcjonalność "dodatku". W sensie, że instalujemy np.: odcinki barbórkowe jako dodatkowe. Czyli jednocześnie możemy korzystać z tych oryginalnych jak i i tych przerobionych.

 

Mnie przerwa też motywuje do grania. Dziś dodatkowo byłem na torze w Tychach porobić zdjęcia i się nakręciłem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555 dałem Ci na stronie uprawnienia narazie do pisania tekstów i do zaplecza jako operator. Nie jestem do końca pewien co te uprawnienia dają, więc jak będzie mało to pisz :)

No ja po przejrzeniu listy startowej na karową wpadłem w lekkie oniemienie, no ale nic, czymś się musieli sugerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rypley, wielkie dzięki, takie uprawnienia powinny mi styknąć :) jeszcze dziś postaram się coś porobić.

 

Wczoraj natomiast odinstalowałem Barbórkę i... gra przestala działac. Znów poświęciłem 2 godziny aby znaleźć info co i jak. Okazuje się, że FIA dał dupy choć zarzekał się, że mod był testowany i jak komuś nie działa to znaczy, że jest lamer... NIGDY WIĘCEJ NIE UWIERZĘ NA SŁOWO, ŻE GRA NIE WYMAGA KOPII ZAPASOWEJ. OD TERAZ ZAWSZE KOPIA PRZED CZYMKOLWIEK.

 

Niestety nie wiadomo dlaczego sypie sie wyświetlanie auta w odcinku Bisanne po odinstalowaniu SnowModa mimo, że więcej osób ma ten problem. Dlatego muszę przeinstalować RBR'a. Zaś pół dnia roboty... Ale jak doprowadzę wszystko do porządku to skopiuję cały folder (ponad 6GB) i bede go przywracał po kazdej instalacji jakiegoś moda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie mam pytanie ,może lamerskie ale komputery to nie moja dziedzina :razz: nie mogłem odinstalować Ryśka bo tak jak wszyscy niezły burdl mi się po tych modach zrobił. I jak juz wydawało mi się ,że jest oki to jednak gdzieś w rejestrze bydle siedzi i na nowo zainstalować się nie da , więc mam pytanko jakim programem dziada znaleźć i odinstalować ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ja wczoraj zainstalowałem RBR'a na nowo bez uprzedniego deinstalowania :> Dzięki temu udało mi się przywrócić go do dawnej świetności i od teraz robię backup przed czymkolwiek. Jeździłem wczoraj po Hradkach trochę przez przypadek. Chciałem sprawdzić czy uda mi się wejść na plugin... no i się udało. Było późno ale pomyślałem, że i tak pewnie zaraz wydzwonię. A jednak kilka odcinków przejechałem :D Studia są do dupy, nie ma kiedy grać :mrgreen:

 

Dobrałem się też do naszej strony i tak oto mamy już na niej historię, osiągnięcia i zalążek działu technicznego :) Jakby coś trza poprawić albo dopisac jakieś osiągnięcia z poprzednich sezonów to piszcie na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uffffff po Karowej. Ło dżizas ludzie ale na starcie miałem stresa. Ni cholery nie pasował mi setup trzech piątek używany w "barbórce właściwej". Na treningach na 10 przejazdów 9 były dzwony, a bardzo chciałem jednak do mety się dotelepać.

Pojechałem w końcu efektownie. Sporo boków, dużo bączków :twisted: ale niestety w którymś momencie, nawet nie wiem kiedy (może przy pierwszej beczce bo tam zgasło auto po wjeździe na pobocze) skrzywiłem tylny zawias i od tego momentu masarka. Auto się prowadziło jak świnia :evil: Przez to miałem trochę problemów i dziwnych ratowań. Ale ogólnie nie było najgorzej. Replay obejrzałem, wstydu chyba nie ma, chociaż żałuję dwóch lekkich otarć o barierki ale to wina tego krzywego, nieprzewidywalnego zawieszenia.

 

Tak więc sezon zakończony :) W przyszłym zapewne na Karową się już nie dostanę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrałem się też do naszej strony i tak oto mamy już na niej historię, osiągnięcia i zalążek działu technicznego :) Jakby coś trza poprawić albo dopisac jakieś osiągnięcia z poprzednich sezonów to piszcie na PW :)

 

No bardzo ładnie to wpisałeś, o coś podobnego chodziło mi. Pamiętajcie każdy który chce może coś tam wrzucić. Jak będą problemy techniczne to albo Oskar albo ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze fizyki do tego subaru chyba nie ma :neutral:

Jak nie ma jak jest?

 

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... d&cat=1140

 

W dziale download jest jeszcze jakiś model URT. Ciekawe co to za wynalazek.

 

Ja ściągałem tą impreze N14 URT ...

Pablonas dzieki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N14 ASFALT TEST

 

Jest rajdzik do potestowania.... powiem autko przyjemnie sie prowadzi na defaulcie...

 

pojeździłem, szybko się prowadzi, łatwe wprowadzeniu póki równo jedzie, jak traci przyczepność to się robi gorąco... no ale no no no.... szkoda ze przed dirta 2 źle punkty hamowania na oko dobieram teraz :D

To Oskar uzgadniamy barwy i malujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem test, i jeździ sie przyjemnie :) Nawet ma Plane zrobiłem sobie PB :) Jest bardzo stabilne ale jest wyraźna tego granica. Na minus hamulce, trochę mi czasem brakuje. No i nawrotów nie umiem z 2ki, narazie schodzę do 1. Ogólnie auto bardzo na plus i z chęcią poupalam po czechach :D Na strycku mimo dziur jechało sie fajnie, na dziury trza setup poprawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...