Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem tylko w trybie testowym, zaraz zobacze jak na pluginie bedzie.

 

[ Dodano: Wto Lis 24, 2009 9:45 pm ]

Net mi padł :evil: Testy 555 z moim setupem (ten co link jest powyzej) przepuścił Plugin bez problemu.

 

[ Dodano: Wto Lis 24, 2009 10:41 pm ]

Zapisy na Cieszynkę (ostatnia runda WRSMP z trybem Snow/France) http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... fad64ca4b0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za ten snowfrance ,mógł by ktoś z tym założył rajd ? bo w życiu nie jechałem ,a co do tych setów Wełniacz, to sam nie wiem spróbuję znowu :???:

a i jeszcze jedno jak by kto chciał to tu jest N14 Garisona na E-RAJDACH sie pojawiła i dużo komentarzy ja dopiero ściągam ale zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas, http://rapidshare.com/files/312054574/pablonas.rar.html malowanie do 555, niestety mam mniej czasu niż myślałem i na razie skończyłem tylko jedno. W następnym tyg będzie reszta, i promiss :lol: .

Aha, niestety tablice nie powalają bo gdzieś posiałem specjalną czcionke a w googlach są tylko płatne :neutral: Pomysł ze sparingami super :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz, owszem, w pełni się zgadzam, ale ja znów walczę z tendencją do nadużywania hamulca. Już raz się z tego wyleczyłem ale mam nawrót choroby.

 

Wczoraj po dzwonie na zamkowym na moim ulubionym odcinku pojechałem wyluzowany turniej z hradkami i wykręciłem czas o 6 sekund lepszy od mojego PB... czemu w WRSMP tak nie umiem ?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dochodzi cisnienie. Ja startujac w WRSMP po 2 -3 odcinkach jade w miare wyluzowany a poczatek to jade z drewnianymi rękami i byle ratowania mnie mocno dekoncentruja, ktore jezdzac poza WRSMP nawet nie wnikam ze cos sie dzialo. 3 lata gry i stres jest i chyba nigdy nie zniknie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne :???:

Fakt faktem snow mod u mnie też powodował róże atrakcje chociaż tak mało upierdliwe, że dało się grać. Przykład ->

nienaturalnie czarny cień i koła (chociaż powinny być białe). Ale z tym się dało grać...

 

Wełniacz, może nowsze sterowniki zaaplikuj?

 

Oskar dzięki za malowanko :) Wygląda zacnie :cool:

 

Screeny z jakiegoś starego repa (gdzie jest moja kierownica :?: :evil: )

 

82c9b91c58db0dbfm.jpg

164686a088444262m.jpg

8f8580c7e8f5c3e4m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za sugestie postaram się w najbliższym wolniejszym czasie rozwiązać ten problem.

 

[ Dodano: Sro Lis 25, 2009 8:34 pm ]

Chyba problem tkwi w ustawieniach monitora bo sciemnilem kontrasty i kolory i SnowFrance juz widze calkiem dobrze. Na samych zimowych trasach duze tez to pomoglo ale najlepiej nie jest. Pojezdzilem też jako Nasiadko 555 :mrgreen: Dam te ustawienia rypleyowi i mi zmieni, żeby Oskara odciążyć w robocie, moze pomoze. Ustawienia 555, które sobie stworzyłem są świetne na SnowFrance, jade pełną bombą i driftem i nie wypadam :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...