Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że byłoby fajnie jakby cały team poleciał 555 :) szczególnie, że mamy bardzo fajne oklejenie :)

Dzisiaj się nią trochę bawiłem. Zdecydowanie lubi ustawianie gazem i nie przepada za "lewą nogą" i ustawianiem auta przy pomocy "kopnięcia w hamulec". Jest z jednej strony bardzo chętna do zabawy, a z drugiej strony trudna w prowadzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ,że wczoraj troszkę polatałem sobie Piątką po Francji i takiego fanu w nawrotach , co było zawsze moim największym przekleństwem ,nie miałem. Teraz był pełen banan na ryju ,bo było gaz, hebel , łycha , gaz :twisted: a potem próba była N12, Evką i nic nie dawało takiej radochy i nie ślizgało sie tak fajnie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po Zamkowym...

Na OS1 po lądowaniu mnie sponiewierało, wyjechałem na pole, a po powrocie na drogę okazało się, że lewe tylne koło wygląda tak "\". O dziwo dało się jakoś jechać, straty nie były duże do pierwszego serwisu.

Druga pętla w miarę dobrze. Może niezbyt szybko ale bez błędów. Rywale błędy popełniali więc piąłem się do góry w klasie.

Przed ostatni OS też nieźle. Po nim awansowałem na 3 plac w klasie i wiedziałem, że aktualny lider wydzwonił więc była szansa na 2 lub nawet 1 miejsce (na ten moment)...

Gdyby nie ostatni OS. Przez nieznajomość odcinka wypuściłem autko trochę za szeroko w stronę pobocza, podbiło mnie i autko nie zdążyło się złożyć do kolejnego zakrętu -> strzał przodem w drzewo -> silnik kaputt.

I tak zamiast być na podium lub w jego pobliżu, kolejny rajd bez punktów.

 

Dzisiaj jechałem ostatni rajd na DFP. Od następnego będzie już G25. Mam nadzieję, że dzięki tej zmianie będę mógł w końcu trochę potrenować i poznam te nowe OSy. Bez ich znajomości nie ma co myśleć o jakiejkolwiek walce... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z podsterownością i albo musze jechać max agresywnie bokami albo nie wiem czy skręce...

 

[ Dodano: Pon Lis 23, 2009 6:58 pm ]

Zamkowy ukończony póki co na 6 miejscu, do 6 oesu w miare szybko i czysto ale jechalem zeby ukonczyc z jakimkolwiek punktem niz z mysla o walce i 7 oes obrot i mocno zwolnilem a 8 to calkowicie odpuscilem a i tak mnie obrocilo i nie wiem czy w ogole zapunktuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem PW na e-rajdy od Marcina Kowala. Całą treść przytoczę tutaj:

 

hej

chcemy zorganizować sparingi pomiędzy teamami, tak żeby wzmocnić współzawodnictwo między teamami.

regulamin i klasyfikacje pojawią się niebawem na forum. Proponujemy 6 zawodników vs. 6 zawodników jadących autami klasy N4

pierwszy sparing na asfalcie (my go założymy) i rewanż na szutrze (wy byście go założyli) termin jest do ustalenia.

Jak tylko będziemy mieli regulamin podeśle, pewnie przed publikacją.

 

co Ty na to?

 

Pozdro

Marcin Kowal

 

Co Wy na to? Ja jestem za tylko nie mam kierownicy :cry: Ale chętnie bym wszedł w taką rywalizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się ustawieniami 555 na asf. francuskie i oto efekt http://www.sendspace.pl/file/addee60cff5b513dfdaa92e Nie pasuja mi jeszcze ale poprzestawialem tą opcje w góre ta w dół i czasy moje to Cote 1 2:32, Plane 5:20 i Verte 1 5:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie było już kilka razy. Ale mam problem. Zainstalowałem "na świeżo" RBR i wywala mnie z gry. Pobawiłem się ustawieniami grafiki (jakieś porady były na forum e-rajdy) i nic. Nie instalowałem, żadnego lamer packa nic. Gra wchodzi na ekran wybierania/tworzenia profilu, macie pomysł o co chodzi?

 

I jeszcze pytanie: po instalacji lamer packa,to tak czy siak mogę inne auta sam dorzucać do gry, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy na to? Ja jestem za tylko nie mam kierownicy :cry: Ale chętnie bym wszedł w taką rywalizację.

Chętnie wezmę udział :)

 

Gra wchodzi na ekran wybierania/tworzenia profilu, macie pomysł o co chodzi?

Miałem coś takiego na starym kompie. Moja karta nie obsługiwała PixelShader. Daj wszelkie ustawienia grafiki na low - powinno pomóc :) Jeżeli nie to ew. spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki do Twojej karty graficznej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są 2 pliki exe z RBR i jak ja wchodze przez No_sse.exe --> wywala mnie do pulpitu jak piszesz własnie, a gdy wchodze przez sse.exe nie mam zadnych problemow z gra. Sprobuj moze to jest przyczyna, jesli nie to pokombinujemy dalej.

Aha Oskar poproszę 555 malowanie znumerem 59 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...