Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Oskar, Tylko jedna kwestia co do malowania. Nie widać na tych foto ale wrażenie, że zrobiłeś czarne tylne lampy? IMO trochę wieś tuningiem takie coś zalatuje, osobiście wolałbym standardowe tylne lampy.

 

No chyba, że są normalne ale tylko na jednej fotce tak dziwnie jakoś wyszły.

 

OSy w Zamkowym fajne (jeśli nie liczyć ostatniego :razz: ). Dla mnie nawet lepiej, że mokro. Raz, że będę bardziej uważał, dwa odpadnie sporo konkurentów po drodze :wink: Jeśli samemu nie odpadnę to liczę na pierwszą piątkę w klasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar, Tylko jedna kwestia co do malowania. Nie widać na tych foto ale wrażenie, że zrobiłeś czarne tylne lampy? IMO trochę wieś tuningiem takie coś zalatuje, osobiście wolałbym standardowe tylne lampy.

Są czarne ale nie dlatego że oglądałem OPT tylko dlatego że Zmodeler fix nie mam :mrgreen: Ten RBR działa ale jest totalnie goły, bez patchy, fixow itp.

Będą normalne bankowo :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Barbórka project" skończony :razz: :cool: Zostały szyby i nr WRSMP ale to po weekendzie po teraz uczelnia :wink: RBR już zainstalowany i śmiga tak że na nowo muszę się nauczyć, zero przycięć i wszystko chodzi tak płynnie że aż za szybko :razz: Niby sety te same ale autko zachowuje się inaczej a przy tym lepiej, powaga :wink:

 

Impreza 555 FSVRT Edition :razz:

5551n.jpg w1280.png5552.jpg w1280.png5553.jpg w1280.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...