Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Jak strona będzie skończona to też się zajmę filmem, sporo się w to kiedyś bawiłem i już od dawna mnie korciło ale priorytetem jest strona :smile:

Co do muzyki to myślałem coś w takich klimatach

z tą kiedyś robiłem z rajdu polski i wyszedł rewelacyjnie :cool: albo ta http://www.youtube.com/watch?v=UChMJ14dQNs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..wiem wiem pewnie gdzies jest ale primo : jestem na kacu ;-) , secondo , nie mam czasu na poszukiwania ;-) , mianowicie : cos namieszalem z samochodami , i teraz w pluginie nie widzi mi imprezy eNkowej, a w normalnej grze widzi , co moze byc nie tak, sprawdzalem fizyki i plik cars.ini , juz nie mam pomysłu , instalowalem na nowo lamer packa i wallego , pomocy ! ;-)

 

ok, niestety przeinstalowanie Rycha i wszystkiego na nowo pomogło ;-((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak robimy ten filmik czy nie :?: Kto wyśle filmiki :?: Fajnie by było żeby każdy po trochę w końcu jeden TEAM ... Początek zrobiłem :wink: Moim zdaniem BARDZO fajny ale i tak zależy wszystko od was :neutral: :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, dzisiaj upalalismy w Toruniu ale kąt skretu x 2 i do tego G25 i 3 pedały :mrgreen: No i 2:05 rally school zrobilem bo nie umialem ze sprzeglem ruszyc N12 :oops: Zeby sprawdzic czy umiem jeszcze grac w RBR wlasnie po 1 piwie zrobilem życiówke na 1 z Hradków i Tannerze2 a tu dla Pablonasa repley http://www.sendspace.pl/file/18d4ad5cbd07595f7e7fd0f :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz, leciałem Lipny hradek wczoraj i jak szedłem ostatni odcinek to mi TPSA zafundowała przerwę konserwacyjną i w rezultacie mój wynik nie dotarł na serwer. Plugin dał Crashed on SS8. Mogę podesłać requesta czy nie bardzo ? :) Dysponuję replayem z przejazdu. Czyściutko pojechałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pojechalem N12 forumowy puchar z kibicami na 1 oesie a teraz Pawel mnie goni :twisted:

 

[ Dodano: Pon Sie 31, 2009 5:35 pm ]

Pawel na 5 oesie wzywa kibicow to sie zacznie teraz walka o 1 miejsce :shock:

 

[ Dodano: Pon Sie 31, 2009 5:54 pm ]

Ciekawe jaką karę dostanie slesz :shock: :?: :roll: za 2 odcinki, na których Pawel przegrał ze mna rajd :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz, co z moim pytaniem o request z Lipnego Hradka ?? (kilka postów wyżej) :)
Co bylo to uznałem,teraz mam pustą skrzynke requestów :roll:

 

[ Dodano: Pon Sie 31, 2009 7:18 pm ]

co z moim pytaniem o request z Lipnego Hradka ??
Od 24.08 3 osoby mi wysyally requesty i 3 uznalem ale od Ciebie nie było zadnego ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...