Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Uznany. Piszcie tutaj o requesty bo ja ostatnio konta na ktorym zakladam rajdy w ogole nie uzywam i nie widze ze ktos chce wznowic gre.

 

[ Dodano: Pią Sie 28, 2009 12:24 am ]

Swoją drogą, jeździcie na kierownicy w skarpetach, boso czy w jakichś butach ? :mrgreen:

Skarpety :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej być złym na siebie ,że coś spieprzyłem niż do samochodu ,że wywiną jakiś numer
Niekoniecznie ... chociaz moze i tak... ja niedawno jakis wazny turniej zawalilem gdyz myslalem ze jak N12 to auto ktorym jechalem nie zauwazy dziury ... oj bardzo sie pomylilem. Ale jak jezdzisz 1 fura od jakiegos czasu to powinienes znac jej zachowania. Ja np. wole jezdzic ciagle na 1 setupie i poznac na maxa zachowanie samochodu niż kombinowac i byc zaskoczonym :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz, ma rację. Żadnego auta nie czuję tak dobrze jak N12. Owszem, po ostatnich moich wynikach można sądzić, że jednak kiepsko ją czuję ale tutaj chodzi też o zaufanie do auta i pozwalanie sobie na szybką jazdę. W Imprezie zawsze jadę ostrzej i szybciej, więcej ryzykuję bo znam zachowania tego auta. Jak poznasz auto to nie będzie sytuacji "ten głupi samochód pojechał prosto zamiast skręcić". Takie zdarzenia będą wynikały głównie z dążenia do przejechania szybciej danego zakrętu. Po prostu będzie to bardziej Twój błąd (za duże ryzyko), a nie złe ustawienie auta. Fizyki nie oszukasz, czasem jest po prostu za szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zdarzenia będą wynikały głównie z dążenia do przejechania szybciej danego zakrętu. Po prostu będzie to bardziej Twój błąd (za duże ryzyko), a nie złe ustawienie auta. Fizyki nie oszukasz, czasem jest po prostu za szybko :)
Ostatnio tak mam na Sheperd Shield na wyjsciu za rzeczką i lasem na prosta przy płocie z ludzmi... coraz czesciej na nim ląduję :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie dziwne czasy, że nic nie wychodzi. Dzisiaj np w turnieju ING z Raudmets Oskarem i Blatnikiem Primozem ciąłęm się na sekundy po trasach mokrej Japonii :) Jutro 2 etap i pewnie pirka i noiker 2 a tego nie umiem jechac i :sad: Co ciekawe to po jezdzie Cosworthem wsiadlem do N12 i 2x PB zrobilem na szutrze od razu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci prześlę teksturę focus_wrc06_external

Dawaj na PW :grin:

Nowe numerki trzeba poprzylepiać na nasze bolidy

 

Wszystko zrobię w następnym tyg, postaram się do wtorku/środy bo jestem bez laptoka a internet mam dorywczo :grin:

Co do nowych barw to myślę ze wejdziemy z nimi od nowego sezonu (mam nadzieje ze będzie już N14) a do tego czasu przygotuje na spokojnie kilka wypasionych projektów i coś wybierzemy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy myślałem nad filmikiem naszym żeby coś takiego zrobić :razz: Dali byśmy na naszą stronę oraz na e-rajdy.pl :roll: Jak chcecie to ja moge zrobić albo ktoś inny :sad: Wysłali byście filmiki ja bym to złożył oraz dał podkład jaki chcecie itp ... :twisted: Jak myślicie robimy czy niee :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy myślałem nad filmikiem naszym żeby coś takiego zrobić :razz: Dali byśmy na naszą stronę oraz na e-rajdy.pl :roll: Jak chcecie to ja moge zrobić albo ktoś inny :sad: Wysłali byście filmiki ja bym to złożył oraz dał podkład jaki chcecie itp ... :twisted: Jak myślicie robimy czy niee :?:
jestem jak najbardziej za :twisted: tylko dostęp do szybkiego neta mam ograniczony więc wysyłanie tych plików będzie trudne :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK ... Więc jak możecie podesłać to na email : mtssubaruhd@wp.pl :mrgreen: Albo jakieś inne pomysły na wysłanie ... A jeśli chodzi o filmik to postaram się jak najszybciej zrobić oraz jak najlepiej ... Na początku roku szkolnego zawsze znajdzie się czas :mrgreen:

 

[ Dodano: Pią Sie 28, 2009 7:12 pm ]

A jaką muzykę proponujecie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...