Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Informuję iż organizuję Wirtualne Mistrzostwa Dolnego Śląska i zapraszam wasz team do wzięcia udziału w rozgrywkach. Więcej informacji w nawigacji na stronie http://www.mtssubaru.pl.tl :P To są pierwsze organizowane przeze mnie zawody więc proszę o wyrozumiałość :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu jak doprowadzę mojego windowsa do stanu używalności to pojadę. Ale kiedy uda mi się to zrobić - nie wiem :(

 

Pomysł fajny. Chłopaki z teamu myślę się dołączą tym bardziej, że w wakacje WRSMP nie jedzie, a trenować trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam nadzieje, że jako dolnoślązak na wygnaniu będę mógł pojeździć ;)

coraz bardziej się z Clio na asfalcie oswajam, więc jakoś przyjemności więcej z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj reaniomowałem moją kierkę z takim skutkiem, że działa lepiej niż jak była nowa :) Uszkodzenie okazało się pierdołą mechaniczną, kawałek plastikowego ogranicznika potencjometru się udupił. Dokleiłem go, różnicę w wymiarze nadrobiłem taśmą i kierka działa. Dodatkowo znalazłem przyczynę niesamowitych luzów - się okazało, że chińczyki kiepsko dokręcili docisk koła kierownicy. Pozostaje pytanie ile moje druciarstwo wytrzyma :mrgreen: Mam nadzieję, że pociągnie do końca sierpnia - wtedy będę miał wolne fundusze, żeby sprawić sobie DF GT :)

 

Jako, że mam czym kierować to chętnie wystartuję w WMDŚ. Szczególnie, że jakoś WRSMP przestało mnie bawić. Mniejsze turnieje dostarczają mi więcej emocji, rywalizacji i radości. W weekend znów ustawię jakiś rajdzik dla FSVRT i MTS :) Myślę, że jak Pablo upora się z kompem to będziemy mogli zrobić mistrzostwa forumowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Więc zapraszam do zgłoszenia się :D

 

Zgłoszenie ma wyglądać następująco :

 

1. Imię i Nazwisko

2. Klasa

3. Samochód

4. ( Team )

5. Wiek

6. Driver's ID

 

Jeśli macię jakieś pomysły co do kalendarza to możecie pisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrobiłem prace domową i przejechałem test Sumburka i Sosnovej... po raz pierwszy dojechałem Sumburk w coś koło 8minut, więc nie jest źle jak na Samarę A5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...