Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Jest w rbr czech druga liga???? W rsrbr jest i stąd pytanie :)

 

Ja sie niestety nie spotkałem z drugą ligą, choć fajnie by było w czymś takim wystartować :D

 

Skoro został poruszony temat rsrbr to jest możliwość zainstalowania rsrbr i jeżdzenia w WRSMP bez konieczności ciągłej reinstalacji gry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w rbr czech druga liga???? W rsrbr jest i stąd pytanie :)

 

Ja sie niestety nie spotkałem z drugą ligą, choć fajnie by było w czymś takim wystartować :D

 

Skoro został poruszony temat rsrbr to jest możliwość zainstalowania rsrbr i jeżdzenia w WRSMP bez konieczności ciągłej reinstalacji gry ?

jest. Ja zrobiłem partycje dysku. Na F mam rsrbr a na C rbr. Gram tu i tu :)

Rsrbr jest o tyle ciekawy że jezdzisz czym chcesz , jest mnóstwo aut których nie musisz instalowac bo są dostepne odrazu :) mody ,trasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odechciewa mi się jakichkolwiek zawodów... tyle treningów, tyle przygotowań, wczoraj całe popołudnie upalania i co ? Na drugim odcinku dotknąłem drzewka przy 5 km/h i koniec... silnik padł. Jechałem na dojechanie do mety, zero spiny. Nawet widziałem na międzyczasach, że nie ma sensu się napinać bo i tak dostaję sromotne baty. Wycofałem się z rajdu bo SR na 5 odcinkach to już zero szansy na cokolwiek.

Na pocieszenie na zapoznaniu zrobiłem bardzo fajne czasy.

 

Widzisz pablonas, jednak dobrze zrobiłem, że nominowałem Ciebie, a nie siebie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo jeżdżenie tak żeby dojechać, wolniejszym tempem bywa czasami gorsze niż jazda szybka ale bez napiny.

Mi najlepiej się jeździ gdy wyłączę myślenie o tym co się dzieje na odcinku, (zamyślę się o dupie Marynie tak że nawet nie pamiętam drogi którą przejechałem) bo gdy tylko zaczynam myśleć o tym co tu i teraz, żeby trzymać się prawej, a to ten zakręt gdzie stoi ten słupek, a na wyjściu jest rów, a musze hamować na dwa... to zawsze zpierdziele :)

Wydaje mi się że trzeba przejeździć wszystkie trasy setki razy, a potem jeździć odruchowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo jeżdżenie tak żeby dojechać, wolniejszym tempem bywa czasami gorsze niż jazda szybka ale bez napiny.

Mi najlepiej się jeździ gdy wyłączę myślenie o tym co się dzieje na odcinku, (zamyślę się o dupie Marynie tak że nawet nie pamiętam drogi którą przejechałem) bo gdy tylko zaczynam myśleć o tym co tu i teraz, żeby trzymać się prawej, a to ten zakręt gdzie stoi ten słupek, a na wyjściu jest rów, a musze hamować na dwa... to zawsze zpierdziele :)

Wydaje mi się że trzeba przejeździć wszystkie trasy setki razy, a potem jeździć odruchowo ;)

 

Zgadzam się w 100% z tym, że trzeba jechać bez spiny :D Inaczej szybko się dzwoni :P Ja ogólnie Rajd Polski nawet mogę zaliczyć do udanych :D Po raz pierwszy w N4, co prawda jechałem żeby dojechać i tempo było emeryta, ale tak na prawdę na pamięć znałem tylko Grand Canarie i Sweet Lamb, więc ważne było żeby w ogóle dojechać :P

 

 

 

jest. Ja zrobiłem partycje dysku. Na F mam rsrbr a na C rbr. Gram tu i tu :)

Rsrbr jest o tyle ciekawy że jezdzisz czym chcesz , jest mnóstwo aut których nie musisz instalowac bo są dostepne odrazu :) mody ,trasy

 

Jeszcze raz musiałeś RBR instalować na nowej partycji czy wszystkie rzeczy z RSRBR po prostu wgrałes na inną partycje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz pablonas, jednak dobrze zrobiłem, że nominowałem Ciebie, a nie siebie

 

No nie wiem. Za 9 miejsce pewnie za wiele punktów nie będzie ;)

 

Na następne szutry zamiast mnie nominuj Kowalskiego Bartosza. 2 miejsca wyżej w N4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz pablonas, jednak dobrze zrobiłem, że nominowałem Ciebie, a nie siebie

 

No nie wiem. Za 9 miejsce pewnie za wiele punktów nie będzie ;)

 

Na następne szutry zamiast mnie nominuj Kowalskiego Bartosza. 2 miejsca wyżej w N4 ;)

 

Teraz myślę, że dobrze że nie byłem nominowany bo to tył mój pierwszy start w N4, więc wielka niewiadoma :P Pozatym gdyby nie jakaś przygoda to byłbyś dużo wyżej ode mnie Pablonas :) Co do następnych nominacji to można zrobić jakieś wewnętrzny mini turniej, który wytypuje najlepszych :D

 

Co do Dolnośląskiego to jeśli nie mylą mi się rajdy to chyba były miejsca w lesie gdzie było dużo mokrych liści i strasznie ślisko i miejsca gdzie było bardzo sucho, więc ciężko powiedzieć jakie warunki dadzą organizatorzy.

Edytowane przez w3rti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@w3rti, Raczej będą odcinki wilgotne i suche, tylko jakie... :P

 

Z tego co pamiętam to w tym roku był jeden odcinek miejski, który liczył gdzieś 2,5 kilometra. Tutaj w WRSMP idealna byłaby Karowa, ale ona chyba będzie na Barburke szykowana. Może, któreś RSI bo też są krótkie i ciasne. Chociaż jeszcze pamiętam, że kiedyś jeździłem jakiś Superoes czeski i może to dadzą, choć dawno tego nie widziałem. Ewentualnie jeszcze by pasowały SS Daniel Bonera albo Sardian.

 

Co do reszty odcinków to wielka niewiadoma :P

 

Tak z ciekawostek to w następnym sezonie wszystkie rundy RSMP będą po asfalcie a co za tym idzie tak samo będzie w WRSMP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...