Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Than_Junior, jesteś Polakiem więc możesz se grać nawet z Księżyca :) Chodzi o to, że rozgrywki są dla graczy z Polski ale nikt ich nie pyta gdzie aktualnie się znajdują. Grzesiek przecież siedzi w UK. Wiem, że to teraz druga Polska no ale... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze "fabryka" może się ewentualnie zgodzić pod warunkiem, ze oklejenie byłoby zgodne z realnym

 

No problemo, tylko co z innymi klasami? jeśli wystarczy że też będzie zgodne z realnym to ok, kupa roboty ale da rade :) Wtedy można iść z grubej rury, zmienić kolorystykę strony fsvrt, zrobić ściepe i mały sponsoring np. koszulek. Żeby było official to możemy przygotować prezentacje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja juz w zeszlym roku mowilem, ze prezentacja i zapytanie o sponsoring to oficjalna droga 8) Inaczej se ne da.

 

Oczywiscie udzial innymi markami moze byc sprawa troche kontrowersyjna.... ale nie mi o tym decydowac ;)

 

 

Chociaz ja to widze tak, ze w A6 moze byc G3X Justy S1600 (na podstawie Ignisa :twisted: )

w N4 wiadomo

w H4 stara Impreza

w A8 Impreza WRC....

 

 

ale to tylko taka mysl, wiem ze kazdy lubi jezdzic innym autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wogóle nie wiem o czym Wy tu piszecie :D Jakiś sponsoring, jakieś malunki, coś gdzieś :] Widzę, że się podzieje za niedługo.

Tomku, dzięki za miłe słowa, doceniam. Mam nadzieje, że wszystkim nam uda się wspólnie dojeżdżać do mety. Sezon się dopiero zaczął, tak więc wszystko przed nami. Jak powszechnie wiadomo nie mamy po 12 lat i 24 godzin wolnego, więc każdy upala tyle na ile tylko pozwala czas.

Than_Junior - z tego co pamiętam, masz chyba podwójne obywatelstwo i chyba dlatego nie dopuścili Cię do rozgrywek w zeszłym sezonie. Poza tym inwestuj w kiere :o !!!

 

Co do malowania Fiesty - robicie mi kurde smak tylko !! :twisted:

 

Pozdrawiam !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elvisGT, alez ja zostałem dopuszczony, tylko gra mi sie ciagle wieszala i nikt nie był w stanie stwierdzić dlaczego ;-) i kierownicę mam, tyle ze w Krakowie - strasznie dużo miejsca zajmuje w aucie ...

 

Alensie umowilem wstepnienz FIA, ze jak wrócę do polski to sie z nim skontaktuje i on mi pomoże z tym problemem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że leci 5 Runda APP -> http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 0f25a448c5

 

Dodatkowo na stronie rozgrywek trzeba się ponownie zgłosić bo stracili baze danych czy coś -> http://p-gaming.pl/lista/index.html

 

Całość leci po mokrym więc zapowiada się trudny rajd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem się zobaczymy co się będzie działo, bo zmieniłem kierownice z Logitech DFGT na Fanatec gt3 rs i na razie to średnio mi się jeździ tzn kierownica jest super ale jest wieksza, inny FF i całkiem inne pedały, więc na razie uczę się nie blokować kół na hamowaniach i używać sprzęgła:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam jechać po 8 piwach, bo będzie bolało. Mój pilot w ciężkim stanie wylądował na detoxie, ja jestem pod opieką specjalistów - kroplówka z napisem "Tyskie" działa. Wracam do żywych ;)

 

-- 22 maja 2011, o 20:32 --

 

Przypominam o zapisach do 3ciej rundy WRSMP :twisted:

@Tomek555 - czy moge prosić o nominowanie Jarka Kudasiewicza w klasie H ?

Pozdro !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :twisted: Chwilowo mam dostęp do kierownicy więc zaraz założę dla nas jakiś rajd, żeby się przekonać ile się cofnąłem przez prawie miesiąc bez RBR :/ Grzesiek i reszta, nie zlejcie mnie za mocno :idea:

 

-- 27 maja 2011, o 17:23 --

 

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 4b1cee6d40 haslo n14

 

-- 28 maja 2011, o 12:09 --

 

Ostatnio bardzo źle mi się grało, czułem, że z kierownicą coś jest nie tak bo ciągle była lekko przekrzywiona itd. aż tu dzisiaj padł Force Feedback :/ Trzeba będzie pomyśleć nad zakupem nowej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O prosze !! Master wrócił zza światów !! Łukasz, opowiadaj jak tam Ci leci , co porabiasz ?

Co do kiery, szkoda, złośliwość rzeczy martwych daje o sobie znać w najbardziej newralgicznych momentach. Mam nadzieje, że wrócisz do Nas szybko !!

ps.Dzięki za założony rajdzik, wieczorem zapoznanie ;)

 

Pozdrawiam !!

 

@Oskar - ja wiem, że masz zaryp, ale coś, jakiś mały update co do skinów ? Nie denerwuj sie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz, ogarniesz temat kierownicy zanim skończy się Rajd Mazowiecki ?? Bo przydzieliłem Ci nominację i nie wiem czy nie przerzucić na kogoś innego. Daj znać jak wygląda situejszyn. :)

 

Jeszcze napiszę wstęp, zakończenie i spis treści i będę miał pracę inż. za sobą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas zrobić BEERfing przed Mazowieckiem. :mrgreen:

 

Lecimy całość na sucho/new, więc korzystnie. Dwie długie pętle po 4 odcinki. Głównie czeskie odcinki więc rozwaga wskazana bo syfiatych miejsc jest dużo. Moim zdaniem defensywa może się opłacać - wielu nie poradzi sobie z czystym przejechaniem aż 4 OS'ów. Rozchrzan auta na początku będzie się ciągnął już do końca rajdu jak smród po gaciach. Spokojna jazda może dać relatywnie wysokie miejsce. Czołówka i pretendenci do czołówki będą walić ostro bo sucho i tym samym popełniać błędy.

Serwisy po 30 minut więc starczy raptem na zmianę kół i umycie szyb.

Odcinki: Liptakov 1, Stryckovy, Osli, Plane i na koniec jeden sprint na Zadnim.

Dziś założę rajd treningowy. Rajd pojadę w weekend.

 

Czekam na własne przemyślenia i uwagi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że to będzie mój debiut w WRSMP planuję pojechać spokojnie nie przesadzać z późnym hamowaniem i machać ładnym dziewczyną.Zgłosiłem się n14 przypuszczałem że będą czechy a setup ściągnięty z teamowej stronki bardzo mi pasuje:).

 

Jakieś rady dla żółtodzioba??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że to będzie mój debiut w WRSMP planuję pojechać spokojnie nie przesadzać z późnym hamowaniem i machać ładnym dziewczyną.Zgłosiłem się n14 przypuszczałem że będą czechy a setup ściągnięty z teamowej stronki bardzo mi pasuje:).

 

Jakieś rady dla żółtodzioba??

 

Zadnych porad tu chyba udzielac nie trzeba poza jedna, szanuj zielen, bo zielen nie szanuje samochodu :) Wiec jak najmniej poza droga, trzymaj swoje tempo, nie naginaj sie na 5 sekund bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Powylaczaj antyviry, gadalce i inne pasci, bo mozna sie zdenerwowac przy wyjsciu do pulpitu.

Uwazaj w serwisie, zeby nie przegiac z czasem naprawy. Poza tym... no coz, pozostaje zyczyc szerokosci i dobrej zabawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff zero sumburkow i takich tam wiec jest niezle :)

Moj plan jest zeby dojechac bez SR, mam nadzieje, ze sie uda. Gorzej niz na Swidnickim, to juz byc nie moze :(

Mam nadzieje, ze moj sprzet ogarnie, bo ostatnio komp sie restartuje z goraca, a kierownica lubi nie reagowac na zmiane biegow przez dluzsza chwile (ostatnio 20s zajelo mi wrzucenie jedynki na starcie :P) - ale bedzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar, ciężko, rajd ruszył więc obawiam się, że nawet E-Rajdy już nic nie poradzą. Na mojego oficjalnego maila z prośba o zmiany nie dostałem do dzis odpowiedzi.

 

Generalnie jako meneżer zespołu mam mozliwość poprzez panel na stronie RBR Czech zgłaszać zawodników z zespołu do rund WRSMP. Ale musiałbym wiedzieć kogo i w jakim aucie to przy okazji swojego zgłoszenia mogę wysłać pozostałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...