Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

zalozylem rajd i mam nadzieje, ze tym razem nic tam nie pokaszanilem w jego ustawianiu. Rajd sklada sie z odcinkow ktore wzialem z itinerera Rajdu Elmot z WRSMP 2010.

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=a32ebf86f8eff0c27570deaa12a0bb1d

 

-- 22 kwi 2011, o 00:50 --

 

P.S. Haslo jak zawsze, czyli "n14" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalozylem rajd i mam nadzieje, ze tym razem nic tam nie pokaszanilem w jego ustawianiu. Rajd sklada sie z odcinkow ktore wzialem z itinerera Rajdu Elmot z WRSMP 2010.

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=a32ebf86f8eff0c27570deaa12a0bb1d

 

-- 22 kwi 2011, o 00:50 --

 

P.S. Haslo jak zawsze, czyli "n14" :)

dzieki Filip...

dzisiaj polece.

Pozdrawiam !!

 

Aha, tak przy okazji to Wesolych Swiat Wam zycze ;) bezawaryjnego jajka i turbo zajaczkow

 

-- 22 kwi 2011, o 11:53 --

 

a czy FSVRT przyjmuje pod swoje skrzydla zawodnikow debiutujacych 4fun w najmocniejszej klasie tzn A5? :)

 

Pablonas albo Tomek moze niech sie wypowiedza ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 etap WCN za mną - 8 z 9 odcinków szybko i czysto i jestem z czasów na nich zadowolony. Na DC2 na największym skoku popełniłem błąd i przy 5 rolce przestałem liczyć tylko wrzuciłem w locie 1 bieg i się modliłem żeby auto stanęło na kołach z zapalonym silnikiem i modlitwy zostały wysłuchane :shock: Strata ok 30 sekund :/ Prospect krzywym autem ciężko mi się jechało ale za wiele nie straciłem. Potem serwis i już prawie sprawnym autem do mety zgodnie z planem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilem po dlugim rozstaniu do grania

No to tym bardziej mocny zawodnik przyda się w ekipie, szczególnie, że A5 u nas jest skromnie obstawiona :) Wyślij na RBR Czech request o przyjęcie do zespołu :) Potem poproszę Cię o kilka danych i wrzucę info na stronę :)

 

Wełniacz, świetna robota, oby tak dalej, trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilem po dlugim rozstaniu do grania

No to tym bardziej mocny zawodnik przyda się w ekipie, szczególnie, że A5 u nas jest skromnie obstawiona :) Wyślij na RBR Czech request o przyjęcie do zespołu :) Potem poproszę Cię o kilka danych i wrzucę info na stronę :)

 

Wełniacz, świetna robota, oby tak dalej, trzymam kciuki :)

 

 

Poszlo;)

w ogole widze ze sie troche pozmienialo w zmaganiach online w RBR, dawniej to tragedia byla posmigac po necie ze znajomymi:) do tego widze ze fizyki coraz lepsze:) ehh bedzie zabawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Łukasz - gratuluje stary, ja jednak jutro polece bo mi dzisiaj baranek wielkanocny przyniósł kilka piwek i niestety nie omieszkałem się nimi zrobić.

 

@Zajcev - powitać!! Niech wieść się w świat niesie, że FSVRT ma nowy kaliber !!!

ps. (Pozdrowienia od Krakowiaka również!!)

 

@Filip - sorry, ale nie pojade jednak tego rajdu dzisiaj - alkomat mówi stanowcze "NIE" !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem bo nie moge grac na pluginie Pugiem 207 S2000, gra normalnie go wykrywa, w testach moge jechac a jak sie zaloguje to nie wykrywa takiego samochodu. Wgralem nowe fizyki nawet ale nadal jest to samo. :roll:

 

-- 23 kwi 2011, o 21:21 --

 

Edit, działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co było nie tak ?

aaa no moj duzy blad :lol: instalowalem pare miesiecy temu ryska po reinstalce systemu i zapomnialem usunac starej kopii z dysku. Czyli mowiac po ludzku mialem zainstalowana po reinstalce na dysku C wersje w pelni dzialajaca oraz wersje jeszcze ze starego systemu na dysku D. Wgralem nowa fizyke do tej wersji starej i sie dziwilem dlaczego nie dziala. :mrgreen:

Wojtek zapomnial wlaczyc monitor;)

No prawie trafiles :P

 

-- 23 kwi 2011, o 22:30 --

 

W przyszlym tygodniu kupuje licencje i wracam do jezdzenia na powaznie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałem, że jazda z kierownicą będzie taka "dziwna" muszę się jeszcze sporo podszkolić i przestałem wierzyć w to, że wystartuję w tym sezonie w WRSMP 4fun :evil: muszę się tymczasowo skreślić z listy, jak opanuję tą trudną sztukę to zawitam tu ponownie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także nominujcie kogoś innego w Nce do zdobywania punktów.

Jakieś sugestie ?? Może poczekam aż się wszyscy zgłoszą. Pablonas chyba w ogóle wypadł z rozgrywek.

 

rbart, to tylko się tak wydaje, ja po 2tygodniach już czułem kierownicę, a niedługo po tym zacząłem już sprawnie upalać. Także, odrobina samozaparcia a efekty przyjdą z czasem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...