Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

chcą to ich będę wyprzedzał w 2011 :mrgreen: :wink:

:mrgreen:

 

Jestem po rajdzie. Fajnie się jechało, błędów sporo, czasy marne. No i Mlynky oczywiście zakończone dzwonem. OS wygląda fajnie ale mega wąsko i dziurawo. Muszę go potrenować :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zakładam coś ze Snow Modem :idea:

 

-- 23 sty 2011, o 18:10 --

 

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 05a911d434 10 odcinków ze Snow Modem. Nie ma hasła bo ostatnio frekwencja zerowa w teamie i nie ma nawet z kim sie porównać. Rajd do czwartku trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasu na granie za bardzo nie mam ale funkcję teamowego przypominacza wciąż mogę pełnić:

 

http://e-rajdy.pl/index.php/wiadomosci- ... -2010.html - ostatni rajd na starej licencji. Można poupalać Sosnovą i Sumburk. Potem będzie można zamawiać nowe licencje. Licencję na pewno wykupię :) Jak będzie z moimi startami okaże się w lutym - praca inż. + ostatnie zaliczenia. Jeśli się nie zdążę obronić to bede miał pół roku wolnego. Jak nie zaliczę zaległego przedmiotu to rok. A jeśli dostane powera i dopnę wszystko to będę na drugim stopniu studiów i zapitol będzie 5 razy większy.

 

Chyba sobie zrobię jednak ten urlop... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie jest 1 mapa z szutrem, ale są mapy, które można ściągnąć bez zbędnych problemów. A ponadto w modzie są wszystkiego rodzaju subaru imprezy (do wyboru do koloru)

 

filmik

 

ps: jakby ktoś chciał przetestować mod http://www.rfactorcentral.com/detail.cfm?ID=WRC%20Subaru%201.2 wersja 1.2

a tutaj są różnego rodzaju trasy http://www.rfactorcentral.com/list.cfm?cat=Tracks&type=Dirt%20Tracks można było by potestować parę tras w 2-3 osoby i uzgodnić jakie będą wymogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nitro, o rFactor gadamy w wątku tej grze przeznaczonym. Tu jest RBR i koniec. Kto chce się ścigać po torach - idzie do wątku o rFactorze.

 

[moderator mode=on] Proszę w tym wątku więcej kwestii rFactor nie poruszać [moderator mode=off]

 

:twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No polecam ta Fieste S2000. Po przesiadce z Fabii S2000 to chyba w 2 dni pobilem moje rekordy na Liptonach i Hradkach :) Choc na szutrze nadal nie moge dojsc z nia do ladu - wydaje mi sie, ze strasznie sie slizga (albo to moze ja jestem kijowy kierownik :) nieeee, to na pewno nie to :P ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz, dzis albo jutro polece Twoj rajdzik.

Ten weekendowy przegapilem, ale pablonasa rajd za to udalo mi sie ukonczyc.

Jezeli chodzi o frekwencje , no coz....chyba wszyscy jakos sie mijamy.

Powiedzcie mi, co potrzebuje, zeby postawic rajd ? Ktore pliki mam posciagac ?

Moze zaczne tez cos w ten desen, polaczymy sily i zobaczymy co sie bedzie dzialo.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

właśnie dorwałem się do RBR :) i można powiedzieć, że jestem w bardzo dużej fazie początkującego kierowcy (komputerowego) ale jakoś zaczynam dojeżdżać do mety, prędkości osiągam jak staruszka ale jadę więc czekam na jakieś informację gdzie mam się dołączyć na jaki serwer i hasło, żebym mógł z wami się zmierzyć. Oczywiście wszystkie potrzebne pliki mam, które są wymagane na grę w sieci, co najwyżej jakie mapy i samochody ściągnąć.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No siema nitro, wystarczy, ze bedziesz sledzil nasze forum, a interesujące odpowiedzi, znajdziesz bez problemu. Jezeli chodzi o klasy, to do wyboru do koloru ze trony RBR. Mapy jak powiedziałeś, czyli trasy, też wszystkie do sciągnięca z rbr czech.

 

Póki co Wełniacz postawił rajd ,który trwa do czwartku - wbij to sie przywitamy ;)

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiem co sie dzieje, ale może jakoś pomożecie. Może mieliście podobny problem. Wczoraj RBR działał bez problemu, dzisiaj, po powrocie z pracy, właczam - jade rozgrzewkowy, przed pablonasa rajdem - i grafika skacze od czasu do czasu ?! Reset, wstrzas kontrolowany, odpiecie kiery , zmiana usb, sprawdzanie grafy - wszystko hula. rFactor (sorry za off), LFS, GTR - wszedzie ok. A Rysiek mi skacze ? Nic nie kombinowałem, nic nie zmieniałem, żadnych sterów nic nie sciagałem - z dnia na dzien. Macie jakies pomysły ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś w Menadżerze (tak to się pisze ?? :shock: ) zadań czy np.: jakiś program (lub program-syf) nie obciąża Ci pamięci ?? Wprawdzie inne gry hulają ale może mniejsze wymagania mają.

Próbowałem wywalić procesy, których rzekomo nie znam, albo mogą być niepotrzebne, niestety bez skutku. Powołałem sie na starą indiańską metode przywrócenia systemu do stanu, zanim problem sie pojawił i podziałało.

 

Wiec po przywróceniu systemu , dwa dni wstecz, wszystko bez zarzutu. Ale mimo wszystko dziwne to jest w sumie.

 

[edit] no i chyba mnie czeka reinstalka jednak, a tak mi się nie cheeeeeeeeeeeee....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...