Skocz do zawartości

ALT 19 listopada - spotkanko


Agniess

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ostatnio tak myslalam nad przyszlym ALT, na torze w Poznaniu. Myślę, że można by sie tam spotkac ;), przy okazji pojezdzic, poscigac sie z innymi ;) Są ludzie, co przyjezdzaja z Warszawy, to moze z Krakowa, Wroclawia i z innych okolic tez ktos by wpadl? ;) Ja raczej przyjade. Zalezy mi na poznaniu Was w koncu, nie mam mozliwosci wpasc na inne spotkania, a ALT to wyjatkowa impreza, byloby milo gdybyscie wpadli swoimi Subarynkami ;)

Przyszly ALT nie ma jeszcze okreslonej daty, ale planuja cos na pazdziernik - listopad.

 

Koszt jest dosc duzy, ale im wiecej uczestnikow tym taniej! Na poprzednim ALT bylam, gdyby ktos chcial, mozna obejrzec zdjecia i dowiedziec sie jak to mniej wiecej wygladalo:

http://www.winogrady.com/ <- (30.07.2006 - ALT na Torze Poznań)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy nastepny ALT bedzie wiadomo?

 

Wiadomo bedzie, ale kiedy to nie wiem.. :( Czekam caly czas na podanie daty.. lecz juz coraz bardziej trace cierpliwosc. Wiem tylko tyle, ze jakos w pazdzierniku lub listopadzie (za duzo nie wiem). Jak tylko podadzą dokladny termin, dam znać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze nie wiadomo, coś czuję że chłopaki nie ogarną przed zimą, ale może?

 

Teraz tor każdy chce mieć dla siebie i trudno o jakieś ciekawe terminy w tym roku...

 

 

Jestem ciekaw, czy będzie jakiś kijowy termin, czy po prostu wpisowe będzie za.... duże :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz mi się klocki kończą od tego czekania .....

 

Ja też juz mam dosyc.. mogliby podac jakies info.. podobno w przyszlym tygodniu ma byc.. :| czyli juz niedlugo.. Ale Ci organizatorzy cos powoli to wszystko robia.. :(

 

 

P.S - Intakwrx przypomnialam Crusherowi o tym filmiku z poprzedniego ALTu, mowil ze teraz ma juz wiecej czasu, wiec go zrobi.. heh, moze w koncu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie dodatkowe informacje mozna znalezc lub dopytac sie na forum : http://forum.sss.org.pl/viewtopic.php?t=1464 no i tam mozna sie zapisac, jesli ktos jest 100% pewny, ze przyjedzie i wystartuje.

 

Daj na główny ! Będą dwie Subaryny na 100% wiec temat jak najbardziej o Subaru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...