Skocz do zawartości

BIAŁE Subaru Impreza STI (pytanie)


suselek17

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy

 

czy ktoś z forumowiczów posiada Białe STI 2003-2007 czyli Bloba lub Hawka? :)

 

 

Oczywiście wersja EU 

 

Sprawa dla mnie dużej wagi :)

 

za wszelkie informację będę wdzięczny.

 

pozdrawiam

Edytowane przez suselek17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę rozdawał gratulacje dla posiadaczy Białych STI ;)

 

Skąd taka podejżliwość złych zamairów :unsure: Moi Drodzy : :)

 

Do czerwca mam zgodę od narzeczonej na kupno STi :lol:  :yahoo:  Ale sprawe w niewielkiej kwocie może będę musze skredytować zakup - i tu ważna sprawa : zakup musi być sprawny i do czerwca.

 

A wiec szukam posiadaczy żeby zapytać przez formum czy nie planują / planowali / będa planowac sprzedaży - jeśli nie to trudno. ALE..... jeśli ktoś będzie rozważał to umówie się na odwiedziny żeby okiem rzucić - być może zdecydue się ktoś na sprzedaż i sprawa szybko zostanie zamknięta - do czerwca ;)

 

 

pozdówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Nie sprzedałbym. :P;)

 

Narzeczona nie jest barierą - ale wie, że ciężko jest znaleźć mega zadbane STI - zwłaszcza białe. Dlatego do czerwca nie ma żadnych obiekcji i nie muszę się prosić, kombinować , obiecywać czegoś w zamian itp ;)

 

Sprawa jest dużo prostsza : W czerwcu teściowa musi wziąć w leasing jakieś auto - a sama jest niejeżdżąca ;) - tym autem będę jeździł ja i narzeczona - oczywiście bardziej weekendowo ... i tu mam dowolność w wyborze auta...do czerwca. Jak do tego czasu nie znajdę ładnego STI , teściowa kupi nowy dupowóz typu : Punto, Bravo ...itp.

 

Po 3 latach i wykupie z leasingu (mam nadzieję że będzie to śliczne , mega zadbane STI :D) autko zostanie  u mnie na bardzo , bardzo długo i będzie myte , woskowane i takie tam ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze na swoja dzialalnosc tesciowa rejestruje:-) Obecnie jest w leasingu- ale faktycznie do 5 lat:-)

To biale ladne - jezeli kiedys jezdzilo w Pruszkowie (za poprzedniego wlasciciela) to znam autko:-) Niestety to ja bede placic raty do banku albo do tesciowej wiec.. szukam starszej:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Getinie, jeszcze rok temu można było wziąć finansowy na samochód z 2008 roku. Wiem, bo to zrobiłem. Ważne jest, aby wiek używanego auta + okres spłaty leasingu nie przekroczył 10 lat. Jednakże większość firm preferuje układ 8 letni. Niestety układ z Getinem ma parę wad. Właśnie się z nimi leję przy okazji szkody całkowitej auta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...