Skocz do zawartości

serwis ŁÓDŹ


samochodzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To ja moze odswieze troszke temat (mozna?). Chcialbym zrobic dosc dokladny przeglad mojego wolnossaka - silnik, zawieszenie, itd. Pewnie zdecydowalbym sie tez na naprawe, gdyby cos wyjszlo podczas testow i wymiane plynow, bo cos z plynow do wymiany sie zawsze znajdzie.

 

samochodzik, czy znalazles moze jakis wart polecenia, nie za drogi warsztat? Czy ktokolwiek zna taki warsztat w miescie Lodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i czekam na relację Citan jak już opuścisz ten warsztat,

 

Na razie sie nie wybieram. Teraz przede wszystkim czeka mnie przeglad LPG. Chce wymienic oslone przegubu, ale nie wiem, czy bede sie pchal z tym do Lodzi.

 

Skolo, PW

 

Ja wymieniałem już 4 osłony 2 wewnętrzne i 2 zewnętrzne. Koszta niewielkie, a radość przeogromna. Robiłem to w Zgierzu i jestem zadowolony, ale takie popierdółki to chyba wszędzie dobrze zrobią ;-)

 

Pozdrawiam i dzięki za wiadomość, foteczki miodzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem już 4 osłony 2 wewnętrzne i 2 zewnętrzne. Koszta niewielkie, a radość przeogromna. Robiłem to w Zgierzu i jestem zadowolony, ale takie popierdółki to chyba wszędzie dobrze zrobią ;-)

 

No mnie coraz bardziej napiernicza cos z prawej strony. Zewnetrzna uszczelka nie trzymie juz.

 

Pozdrawiam i dzięki za wiadomość, foteczki miodzio

 

A ciesze sie, ze sie podobaja. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiernicza, to wlasnie nie jestem pewien co dokladnie i czy wymiana oslony moze w ogole pomoc. Ale widzialem, ze oslona nie trzyma, po prostu zaczyna przeciekac. Szkoda, zeby szlag trafil przegub.

 

[EDIT] Tu cos znalazlem: http://www.motofakty.pl/artykul/sprawdz ... gubow.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis ATZ spoko, choć robiłem tylko przegląd Panowie bardzo się starali. Poziom fachowości raczej wysoki bo można tam spotkać znanych mi z "innych" serwisów mechaników. Ceny średnio umiarkowane a w dodatku dysponują narzędziami i manualami Subaru.

 

Generalnie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis ATZ spoko, choć robiłem tylko przegląd Panowie bardzo się starali. Poziom fachowości raczej wysoki bo można tam spotkać znanych mi z "innych" serwisów mechaników. Ceny średnio umiarkowane a w dodatku dysponują narzędziami i manualami Subaru.

 

Generalnie polecam

 

To jeszcze napisz ile Cie kosztował przgląd i będziemy zadowoleni ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt przeglądu to niecałe 400zł ale doszły do tego płyny, oleje- silnikowy, skrzynia, dyfry, klocki na tył, filtry - paliwa, kabinowy, oleju, powietrza, wymiana płynu hamulcowego, - przegląd tzw. DUŻY więc i koszt - łącznie z robocizną 1200zł w sumie nie tak strasznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...