Skocz do zawartości

serwis ŁÓDŹ


samochodzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

odnowie troche temat, ktos juz znalazl kompetenty warsztat w naszym miescie :?:

 

JAPOŃCZYK

 

Zakładając, że do Zgierza będziesz chciał podjechać ;)

Firma mieści się przy krajowej jedynce po lewej (przedostatnie skrzyżowanie ze światłami przed Mc Donalds'em w drodze na Gdańsk) na terenie komisu samochodowego.

 

Zacząłem korzystać z ich usług (Skolo mi polecił, czemu teraz cicho siedzi ?? :shock: ) i nie mam zastrzeżeń. Przed chwilą rozmawiałem z właścicielem - nie boją się uturbionych imprez ani kłowych skrzyni ;)

 

Zatem powołaj się na Roberta z czerwonej imprezy i sam sprawdź, czy potrafią nazwać samochód po imieniu ;)

 

Pozdrawiam!!

 

 

dzieki za info niestety mam totalnie nie po drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja korzystam z usług ASO Saaba, i też jestem bardzo zadowolony - sporo rzeczy zrobili, do tego na czas. :)

 

Citan, a kiedy do nas na spocik wpadniesz ??? :twisted:

 

A bardzo bym chciał, ale dla mnie to tylko weekendy - jakiś późny piątek, albo sobota. Albo tylko we czwartki, które są ustawowo wolne od pracy, a wtedy zazwyczaj spotów nie ma.

 

Ale trzymam rękę na pulsie, jak coś, to przybędę. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

 

Delikatne odnowienie tematu. Czy oprócz powyższych warsztatów, ktoś znalazł miejsce godne polecenia, które ogarnia subaraki? Mam kilka mechanicznych spraw do zrobienia typu przeguby na przykład.

Myśle o ATZ na Tuwima....... :roll:

samochodzik czy tomaszowska 158 da rade?

 

 

Z góry dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Delikatne odnowienie tematu. Czy oprócz powyższych warsztatów, ktoś znalazł miejsce godne polecenia, które ogarnia subaraki? Mam kilka mechanicznych spraw do zrobienia typu przeguby na przykład.

Myśle o ATZ na Tuwima....... :roll:

 

ATZ jest jak najbardziej OK, jest tylko jedno ale dogadaj najpierw cenę za całą naprawę bo później będzie :zonk: jak u mnie przy przeglądzie na 105 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart99, napisz coś więcej o tym zonku, bo ja tam się wybieram i ciekawi mnie czego można się spodziewać :-)

 

Umówiłem się na wymianę rozrządu i dogadałem się co do ceny miało być nie więcej niż 1800zł brutto. Do tego miał jeszcze dojść koszt przeglądu po 105tyś czyli jakieś 600-700zł a przy odbiorze okazało się, że łącznie to jest 3600 bo trzeba było jeszcze wymienić świece, jakieś uszczelki pod deklami i jakieś inne duperele, samych części było za 2400 a za robocizne wzięli 1200zł. Sporo przesadzili, sprytnie pan który się zajmuje Subaru był nieobecny przy odbiorze więc można było "koniowi na Helu.... " Miało być taniej a wyszło więcej niż w Subaru POINT.

Swoją drogą to ceny w SIP mnie trochę przerażają. Miałem już parę aut i w żadnym serwisie nie było tak astronomicznych cen. W sumie auto się nie psuje ale serwis kosztuje naprawdę sporo. W innych japońskich serwisach ceny za robociznę są znacznie niższe, nie wspomnę o europejskich markach... Za przegląd w ASO firmowego Focusa po 90000km zapłaciłem 800zł z materiałami?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. byłem dzisiaj w ATZ i.... miłe zaskoczenie ;-) Może dlatego, że spotkałem tam kolegę z sieci osiedlowej :-) Strasznie mi coś stukało i jak się okazało były to łączniki drążków stabilizatora. Takie pierdółki strasznie drogie, ale trzeba było wymienić bo nie szło jeździć. Pomimo nawału pracy zrobili mi to od ręki i zapłaciłem tak naprawdę tylko za części, chociaż i tak jak dla mnie dużo za dużo, ale w Subaru Point chcieli 2 razy więcej, a najbliższy termin po świętach :-) Jak na razie ATZ oceniam bardzo dobrze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jeszcze jest jeden kolega, który pracuje u Idczaka jeżeli nie chcesz bezpośrednio do serwisu.

 

Opiekuje się moim WRX-em (wymieniał mi dyfer i skrzynię) oraz nowym Legacy kolegi.

 

Godny polecenie człowiek.

 

Jak coś to PM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Teraz w ATZ jest skład celny Subaraków i panowie mają kupę roboty bo szykują auta do sprzedaży, terminy napraw więc odległe... Swoją drogą każdy może podjechać i pooglądać ponad 100 aut na placu :twisted:

Ciekawe czy teraz czas od zamówienia auta do wydania się skróci??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w ATZ na wymianie oleju w silniku. Ogólne wrażenie bardzo dobre. Cena usługi też niczego sobie. :)

 

Będę miał z nimi więcej do czynienia, więc pewnie jeszcze coś napiszę.

 

wymiana oleju w silniku to chyba nie jest najbardziej skomplikowana operacja przy silniku :?: :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...